Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gimo RK

Följ

Gimo Ridklubb - Årets förening 2022

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gimo RK
Gimo RK

Passa på! Ströplatser finns

7 mar 2020 6 kommentarer 1095 visningar
6 kommentarer
  • 9 mar 2020 Maj-Britt Mattsson

    Hej. Finns det plats kvar i nybörjare eller nyb fortsättning för Anna så hon kan få prova rida igen. Hon gick förra termin i gruppen mån kl 17.30 men blev rädd då hon hade stora hästar. Hon skulle vilja prova rida igen och inte vår egen häst Tinna då man behöver vara lite bestämd på henne. Med vänlig hälsning// Majsan

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 mar 2020 Jessika Rick

    Hej Maj-Britt!
    Jag är säker att vi kan hitta en lösning till henne. :-)
    Du kan ringa Ina, mig eller maila ridskolan.
    Vänliga hälsningar
    Jessika

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 mar 2020 Maj-Britt Mattsson

    Okey. Tack:-) skulle vara skönt för henne om hon kunde vinna tillbaka sitt självförtroende vid ridningen igen. Jag kan kontakta Ina och berätta om Anna

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 mar 2020 Sandra Hansson

    Hej!! Min dotter rider på fredagar men nu ser jag att det är en J 0,5. Ska hon verkligen rida där. Hon började i en nybörjar grupp denna termin.

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 mar 2020 Jessika Rick

    Tack för en trevlig telefonkontakt Sandra! Skönt för att vi tillsammans kunde bekräfta att din dotter var i rätt grupp. Tveka inte att höra av dig igen vid frågor.

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 mar 2020 Christina Wiström

    😍

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in