Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF F-10
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gideonsbergs IF F-10.
F-10
Följ oss för uppdateringar
Hej! Då har tjejerna fördelas i följande grupper enligt önskemål om träningsdag. Träningarna drar igång nästa vecka. Vid eventuella frågor eller om dagen inte passar samt när ni måste lämna återbud, var vänliga och kontakta LOP gruppens instruktör på numret nedan:
Gabriel Kaya
0706-434388
Plats: Pilträdskolans gymnastiksal.
Måndagar, kl 17-18.
Bianca C
Edith
Signe
Bianca B
Tilde
Leah
Matilda
Junia
Tisdagar, kl 17-18.
Kylie
Rebecka
Emma
Ellen
Julia
Moa S
Tyra
Airi
Endast sidans medlemmar kan kommentera
Inga kommande aktiviteter
Var det exakt 16 tjejer som anmält sig. Jag missade anmälningsdagen helt, trodde det var nästa vecka. Finns det intresse för att fylla en till grupp?
RapporteraRapportera
Tuva vill gärna vara med, men kommer inte att kunna delta varje gång. Hur funkar det? Kan hon hoppa in om någon är sjuk/borta?
RapporteraRapportera
Kontakta LOP gruppen med alla frågor.
RapporteraRapportera
Det jag undrade var ifall det var 16 tjejer exakt som anmält sig? Eller var det några till som inte fick plats så det finns utrymme för en grupp till? För anmälan gick väl till er tränare?
RapporteraRapportera
Ja de var 16 st .
RapporteraRapportera
Tack för svar! Jag hade fått för mig att max var åtta per grupp, men det verkar flexibelt, så jag kontaktar dem.
RapporteraRapportera