Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gammelstads BBK

Följ

Gammelstads BBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gammelstads BBK
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Läger Arvidsjaur F-09

    • 07:00

      Läger Arvidsjaur F-08


      00:00
    • 07:30

      Träningsläger Arvidsjaur F-05


      00:00
    • 07:30

      Gbbk läger 2 dagar (09 och äldre) P-09


      00:00
    • 07:30

      Läger F-06


      00:00
    • 10:00

      Träning F-07


      12:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Läger Arvidsjaur F-09

    • 00:00

      Läger Arvidsjaur F-08


      17:00
    • 00:00

      Träningsläger Arvidsjaur F-05


      16:00
    • 00:00

      Gbbk läger 2 dagar (09 och äldre) P-09


      16:00
    • 00:00

      Läger F-06


      16:00
    • 09:00

      Träning F-07


      11:00
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:15
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 8Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 9Lör
    • 11:00

      Sunderby SK (borta) F-12


      12:30
    • 11:30

      BK Vråken (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Sunderbyn (borta) F-09


      15:00
    • 15:45

      Träning A-lag Damer


      17:15
  • 10Sön
    • 11:00

      Jokkmokk (borta) F-08


      12:30
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:55

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:15
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 15Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 19:00

      Gladan (borta) F-05


      20:30
  • 16Lör
    • 09:15

      Gladan (borta) F-06


      10:15
    • 10:15

      Gladan Basket (borta) P-06


      12:45
    • 11:15

      Gladan Basket (borta) F-08


      12:45
    • 11:30

      Träning P-07


      13:00
    • 12:20

      Träning F-10


      15:00
    • 15:15

      Gladan (borta) F-09


      16:45
  • 17Sön
    • 12:00

      Älvsbyns basketbollklubb (borta) P-07


      12:00
    • 13:15

      Gladan F06 F-07


      15:00
    • 14:00

      Boden Basket (borta) A-lag Damer


      15:30
    • 14:30

      Älvsbyns basketbollklubb (borta) HU19


      16:30
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 15:15

      Gladan P09 vs Gammelstad P09 P-09


      16:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
      Gammelstads Sp Hall
    • 19:30

      Höken (hemma) F-05


      21:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 20Ons
    • 18:30

      Träning F-07


      20:30
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 22Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:45

      Luleå Basket rosa matchen F-05


      20:45
    • 19:30

      Träning F-07


      00:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Träning F-07

    • 08:00

      Ungdoms-SM P-07


      00:00
    • 10:00

      Umeå P07 (hemma) P-07


      11:00
    • 11:45

      Höken (hemma) F-09


      13:15
    • 13:30

      BK Höken (hemma) F-08


      15:00
    • 15:30

      BK Höken (hemma) A-lag Damer


      17:00
    • 16:30

      Alvik P07 (borta) P-07


      17:30
  • 24Sön
    • Heldag

      Träning F-07

    • 00:00

      Ungdoms-SM P-07


      20:00
    • 12:15

      Täby P07 (hemma) P-07


      13:15
    • 14:00

      BK Höken (hemma) HU19


      16:00
    • 14:30

      Sunderbyn (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch mot Sunderby SK F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
    • 15:45

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:55

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning HU19


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      22:30
  • 29Fre
    • 15:45

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Lagkväll F-08


      20:30
  • 30Lör
    • 07:00

      Parkeringsjobb Arcus fyndmässa F-05


      15:00
    • 09:00

      Brooklyn Eagles BBK (borta) F-08


      10:30
    • 11:00

      Arcus Parkering P-07


      15:00
  • 31Sön
    • 15:00

      Träning F-14


      16:00
    • 15:15

      Gladan Basket (borta) HU19


      17:15
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Luleå Basket F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00