Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gällstads FK Herr

Följ

Herr

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Kinna IF A 9 6 0 3 18
2 IFK Skövde FK A 7 6 0 1 18
3 Lidköpings FK A 9 5 2 2 17
4 Bergdalens IK A 7 5 1 1 16
5 Gerdskens BK 7 5 1 1 16
6 Åsaka SK 5 5 0 0 15
7 Trollhättans FK 8 5 0 3 15
8 Trollhättans BoIS 4 4 0 0 12
9 Trollhättans IF 8 4 0 4 12
10 Vänersborgs FK A 5 4 0 1 12
11 Dalstorps IF A 7 4 0 3 12
12 Mariestads BK 7 3 3 1 12
13 Arentorp/Helås FK 7 4 0 3 12
14 Gånghester/Målsryd 4 4 0 0 12
15 Björsäters IF 6 4 0 2 12
16 Sätila SK 5 4 0 1 12
17 Rävlanda AIS 6 4 0 2 12
18 Skara FC A 8 3 2 3 11
19 IFK Mariestad A 6 3 2 1 11
20 Tibro AIK FK 5 3 2 0 11
21 Jula BK 6 3 2 1 11
22 Vretens BK 4 3 1 0 10
23 BK Spark 5 3 1 1 10
24 Tidans IF 5 3 1 1 10
25 Skepplanda BTK A 4 3 1 0 10
26 Mariedals IK 5 3 1 1 10
27 Vinninga AIF 4 3 1 0 10
28 Vänersborgs IF 6 3 1 2 10
29 Vara SK 6 3 1 2 10
30 Dalsjöfors GoIF 7 3 1 3 10
31 Tranemo IF 5 3 0 2 9
32 Gullspångs IF 4 3 0 1 9
33 Länghems IF 3 3 0 0 9
34 Limmareds IF 5 3 0 2 9
35 Halvorstorps IS 4 3 0 1 9
36 Råda BK 7 2 3 2 9
37 Kinne-Vedums IF 5 3 0 2 9
38 Skene IF A 5 3 0 2 9
39 Wargöns IK 4 3 0 1 9
40 Göta BK 3 3 0 0 9
41 Syrianska FK Lidköping 5 3 0 2 9
42 Sjötofta IF 5 3 0 2 9
43 Holmalunds IF 6 3 0 3 9
44 Främmestads IK 5 3 0 2 9
45 Lidköpings FK U19 5 3 0 2 9
46 Töreboda IK 8 3 0 5 9
47 Våmbs IF 5 2 2 1 8
48 Fritsla IF 5 2 2 1 8
49 Stora Mellby SK 4 2 2 0 8
50 IFK Värsås 5 2 2 1 8
51 IK Gauthiod A 5 2 2 1 8
52 Levene-Skogslunds IF 7 2 2 3 8
53 Vårgårda IK A 9 2 2 5 8
54 IFK Örby 3 2 1 0 7
55 IFK Skövde FK U19 4 2 1 1 7
56 Axvalls IF 4 2 1 1 7
57 Herrljunga SK FK 3 2 1 0 7
58 Falköpings FK 5 2 1 2 7
59 Brämhults IK 4 2 1 1 7
60 Fagersanna IF 4 2 1 1 7
61 Hestrafors IF A 4 2 1 1 7
62 IK Frisco U 3 2 1 0 7
63 Ardala GoIF 4 2 1 1 7
64 Skultorps IF 5 2 1 2 7
65 Emtunga/Tråvad/Larv 3 2 1 0 7
66 Åsaka SK U 4 2 1 1 7
67 Alingsås IF FF A 5 2 1 2 7
68 Ekedalens SK 5 2 1 2 7
69 Sandhults SK 2 2 0 0 6
70 Hössna/Timmele 2 2 0 0 6
71 Dardania IF 2 2 0 0 6
72 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
73 Månstads IF 3 2 0 1 6
74 Hemsjö IF 2 2 0 0 6
75 Tomtens IF U 3 2 0 1 6
76 Edet FK 3 2 0 1 6
77 Trollhättan Syrianska FK 5 1 3 1 6
78 Hössna/Timmele U 2 2 0 0 6
79 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
80 Lundsbrunns IF 4 2 0 2 6
81 Tidaholms GoIF A 4 2 0 2 6
82 Hol/Säven 3 2 0 1 6
83 Östadkulle SK 4 2 0 2 6
84 Högvads BK 5 2 0 3 6
85 Torestorp-Älekulla FF 4 2 0 2 6
86 Rydboholms SK 5 2 0 3 6
87 Borgunda IK 3 1 2 0 5
88 Jung/Kvänum 10 IF 4 1 2 1 5
89 Ulvåkers IF 4 1 2 1 5
90 Götene IF A 5 1 2 2 5
91 Floby-Grolanda IF A 4 1 2 1 5
92 FC Skövde 2 1 1 0 4
93 Skene IF U19 2 1 1 0 4
94 Åsarp-Trädet FK 2 1 1 0 4
95 Trässbergs BK 4 1 1 2 4
96 Sandhems IF 2 1 1 0 4
97 Edsvära-Norra Vånga FF 4 1 1 2 4
98 Skövde AIK U19 4 1 1 2 4
99 IFK Trollhättan 5 1 1 3 4
100 Sils IF 5 1 1 3 4
101 Alingsås City FF 3 1 1 1 4
102 Hova/Weimer Lyrestad 3 1 1 1 4
103 Somaliska FK Trollhättan 4 1 1 2 4
104 Stenstorps IF 5 1 1 3 4
105 Moholms SK 5 1 1 3 4
106 IFK Falköping FF 5 1 1 3 4
107 Sjuntorps IF 4 1 1 2 4
108 Skoftebyns IF 4 1 1 2 4
109 IFK Tidaholm A 8 1 1 6 4
110 Våmbs IF J 1 1 0 0 3
111 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
112 Härryda IF Senior A 1 1 0 0 3
113 Rackeby IK 3 1 0 2 3
114 Halvorstorps IS P19 2 1 0 1 3
115 Sparsörs AIK 2 1 0 1 3
116 Kinnarp-Slutarps IF 1 1 0 0 3
117 Nässjö FF 1 1 0 0 3
118 Palmyra IK 2 1 0 1 3
119 IFK Hjo B 1 1 0 0 3
120 Partille IF FK 1 1 0 0 3
121 Gånghesters SK/Målsryds IF U 1 1 0 0 3
122 FC Wallalos 1 1 0 0 3
123 Gerdskens BK U19 1 1 0 0 3
124 Herrestads AIF 1 1 0 0 3
125 Sandareds IF 3 1 0 2 3
126 Borås AIK 2 1 0 1 3
127 IFK Mariestad J 1 1 0 0 3
128 Viskafors IF 1 1 0 0 3
129 BK Spark U 2 1 0 1 3
130 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
131 IK Frisco 2 1 0 1 3
132 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
133 Torp GoIF 1 1 0 0 3
134 Elmer-Fåglum FK 1 1 0 0 3
135 Laxå IF 1 1 0 0 3
136 Rångedala IK 3 1 0 2 3
137 Ekedalens SK U 1 1 0 0 3
138 Kronängs IF 2 1 0 1 3
139 Tölö IF A 1 1 0 0 3
140 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
141 IFK Hjo 2 1 0 1 3
142 IFK Kristinehamn A 1 1 0 0 3
143 Vänersborgs FK U19 1 1 0 0 3
144 IF Örnen 1 1 0 0 3
145 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
146 IK Kongahälla A 1 1 0 0 3
147 IFK Tidaholm U 1 1 0 0 3
148 Munkedals IF 1 1 0 0 3
149 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
150 Mullsjö IF 1 1 0 0 3
151 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
152 Edets FK U 1 1 0 0 3
153 IF Tymer 3 1 0 2 3
154 Tvärred-Vegby FC U 2 1 0 1 3
155 Fristads GoIF 2 1 0 1 3
156 Källby IF 3 1 0 2 3
157 Örslösa-Söne IK 3 0 3 0 3
158 Södra Härene IF 5 1 0 4 3
159 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
160 Gårda BK 2 1 0 1 3
161 Norra Härene BK 2 1 0 1 3
162 Bollebygds SK 3 1 0 2 3
163 Strömtorps IK 2 1 0 1 3
164 Frändefors IF 2 1 0 1 3
165 FC Corner 3 1 0 2 3
166 Trollhättans FF 3 1 0 2 3
167 Annelunds IF 2 1 0 1 3
168 Hässleholmen BK 3 1 0 2 3
169 Ubbhult/Hällingsjö 3 1 0 2 3
170 Tvärred-Vegby FC 4 1 0 3 3
171 Hyssna/Kinnahult 4 1 0 3 3
172 Norrmalms IK 2 1 0 1 3
173 Valtorps IF 3 1 0 2 3
174 Floby-Grolanda IF U1 3 1 0 2 3
175 Södra Vings IF 3 1 0 2 3
176 BK Trix 3 1 0 2 3
177 Mellby IK 4 1 0 3 3
178 Hedareds BK 7 1 0 6 3
179 Borås GIF 3 1 0 2 3
180 Tidavads IF 5 1 0 4 3
181 Värings GoIF A 4 0 2 2 2
182 Byttorps IF 6 0 2 4 2
183 Romelanda UF 1 0 1 0 1
184 Västra Frölunda IF A 1 0 1 0 1
185 Varnhems IF 1 0 1 0 1
186 Sjuntorps IF U 1 0 1 0 1
187 Skövde AIK U21 1 0 1 0 1
188 Degerfors IF U21 1 0 1 0 1
189 Åtorps IF 1 0 1 0 1
190 SK Mjörn 1 0 1 0 1
191 Falköpings FK U 1 0 1 0 1
192 KB Karlskoga FF 1 0 1 0 1
193 Lödöse Nygård IK 1 0 1 0 1
194 Ulvåkers IF C 2 0 1 1 1
195 Björketorps IF 2 0 1 1 1
196 Vartofta SK 3 0 1 2 1
197 Hällekis/Trolmen 2 0 1 1 1
198 Äspereds IF 2 0 1 1 1
199 Elmer-Fåglum FK U 2 0 1 1 1
200 Upphärads IS 4 0 1 3 1
201 Tomtens IF 3 0 1 2 1
202 Vedums AIS 3 0 1 2 1
203 Tuns IK 5 0 1 4 1
204 Töllsjö IF 3 0 1 2 1
205 Korsberga IF 4 0 1 3 1
206 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
207 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
208 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
209 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
210 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
211 Jula BK U 0 0 0 0 0
212 Lerums IS A 0 0 0 0 0
213 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
214 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
215 Nossebro IF 0 0 0 0 0
216 IK Tord 0 0 0 0 0
217 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
218 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
219 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
220 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
221 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
222 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
223 Dannike IK 0 0 0 0 0
224 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
225 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
226 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
227 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
228 Åsebro IF 0 0 0 0 0
229 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
230 IFK Hindås 0 0 0 0 0
231 Norrby IF 0 0 0 0 0
232 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
233 IK Frisco U 0 0 0 0 0
234 Saleby IF A-Lag 0 0 0 0 0
235 Mölltorp-Breviks AIF 0 0 0 0 0
236 Trässbergs BK U 0 0 0 0 0
237 Älvsborgs FF 0 0 0 0 0
238 Bottnaryds IF 0 0 0 0 0
239 Norra Härene BK U 0 0 0 0 0
240 Rackeby IK U 0 0 0 0 0
241 Horreds IF 0 0 0 0 0
242 Frillesås FF 0 0 0 0 0
243 IFK Fjärås 0 0 0 0 0
244 IF Elfsborg U 19 0 0 0 0 0
245 IK Tord A 0 0 0 0 0
246 Qviding FIF A 0 0 0 0 0
247 Bankeryds SK A 0 0 0 0 0
248 Hillerstorps GoIF A 0 0 0 0 0
249 IFK Uddevalla U 16 0 0 0 0 0
250 IK Zenith 0 0 0 0 0
251 Floda BoIF A 1 0 0 1 0
252 Hedareds BK U 1 0 0 1 0
253 Södra Vings IF U 1 0 0 1 0
254 Månsarps IF 1 0 0 1 0
255 FC Kabel Åttio 1 0 0 1 0
256 KF Velebit 1 0 0 1 0
257 Villastadens IF 1 0 0 1 0
258 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
259 IF Viken 1 0 0 1 0
260 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
261 Skärhamns IK 1 0 0 1 0
262 Skövde AIK U17 2 0 0 2 0
263 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
264 Ljungsarps IF 1 0 0 1 0
265 Husqvarna FF 1 0 0 1 0
266 Habo IF 1 0 0 1 0
267 BK Ljungsbro 1 0 0 1 0
268 Ulricehamns IFK J 1 0 0 1 0
269 IFK Mariestad U 2 0 0 2 0
270 BK Viljan 1 0 0 1 0
271 Borås GIF U 1 0 0 1 0
272 Vallens IF Herr A 1 0 0 1 0
273 Brålanda IF 1 0 0 1 0
274 Lerums IS A 1 0 0 1 0
275 Marbäcks IF 2 0 0 2 0
276 Vinbergs IF 1 0 0 1 0
277 IK Oddevold U-lag 1 0 0 1 0
278 Rosseröd IK U 1 0 0 1 0
279 Axvalls IF U 1 0 0 1 0
280 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
281 Gällstads FK 2 0 0 2 0
282 Södra Härene IF U 2 0 0 2 0
283 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
284 Grimsås IF 1 0 0 1 0
285 Kinne-Vedums IF U 1 0 0 1 0
286 Åsa IF 1 0 0 1 0
287 Öxabäcks IF 3 0 0 3 0
288 IFK Värsås U2 1 0 0 1 0
289 Kulltorps GoIF 1 0 0 1 0
290 Hajoms IF 2 0 0 2 0
291 Torsö BIF 4 0 0 4 0
292 Saleby/Järpås 2 0 0 2 0
293 Bosna FC 3 0 0 3 0
294 Gislaveds IS A 3 0 0 3 0
295 Långareds BoIS 3 0 0 3 0
296 Norra Fågelås IF 5 0 0 5 0
297 Folkabo IK 4 0 0 4 0

Match

Gällstads FK

2 - 4
Dalshov Konstgräs
13 april 2024
11:00

Dalsjöfors GoIF

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Ahmad Husseini 1 0 0 0 0 0
Albin Ek 1 0 0 0 0 0
Anton Olander 1 0 0 0 0 0
Arvid Bygård 1 0 0 0 0 0
Calle Lorentzson 1 0 0 0 0 0
David Johansson 1 0 0 0 0 0
Elias Andersson 1 0 0 0 0 0
Erik Pettersson 1 0 0 0 0 0
Fabian Johansson 1 0 0 0 0 0
Marcus Eklund 1 0 0 0 0 0
Markus Lindahl 1 0 0 0 0 0
Rasmus Grönkvist 1 0 0 0 0 0
Sebastian Forsblad 1 0 0 0 0 0
Viktor Lid 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
David Nilsson 1 0 0 0 0 0 0 0
Jonathan Kisch 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng