Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grossbol-Skived AIF 86 Flickor-16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Grossbol-Skived AIF 86 Flickor-16.
Flickor-16
Följ oss för uppdateringar
Vi har fortfarande inte fått någon information om när vi kommer få ut bingolotterna att sälja till uppesittarkvällen 23/12, men det vi har fått veta är att det som förväntas/önskas säljas är 5 bingolotter och 2 bingoadventskalendrar per familj (precis som tidigare) och att det är det äldsta syskonet som tar ut lotterna och kalendrarna.
Därför behöver jag veta vilka av er som har äldre syskon i klubben och därmed inte ska ha ut något från det här laget!?
Om det är några som redan nu vet att de vill/kan ta extra av något så kan ni skriva även det här nedan så plockar jag ut mer från start. Annars löser vi det under tiden såklart. :)
Kommentera här nedan både angående storasyskon och extralotter/extrakalendrar.
| Träning | 5 nov, 18:00 |
| Filipstad IBK (hemma) | 7 nov, 11:45 |
| Träning | 9 nov, 16:30 |
| Träning | 12 nov, 18:00 |
| Kristinehamns IBF 2 (hemma) | 15 nov, 13:30 |
Storasyskon hos oss 😊
RapporteraRapportera
Wilma har en storasyster!
RapporteraRapportera
Hedvig har syskon
RapporteraRapportera
Isabella har syskon
RapporteraRapportera
Viola har storebror.
RapporteraRapportera