Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gräsö Norrskedika IF P 2015/16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gräsö Norrskedika IF P 2015/16.
P 2015/16
Följ oss för uppdateringar
Hej
GNIF 15/16 har blivit tilldelade två arbetspass där vi hjälper till under bilbingon vid Norrrskedika IP.
Som tidigare nämnts försöker vi alla hjälpas åt så att det förhoppnignsvis räcker med en arbetsinsats i var under året.
Vi har fått följande tillfällen som jag fördelar ut enligt nedan. Det är fritt fram att byta med andra föräldrar, ta det då direkt med de andra föräldrarna. Viktigt att rätt antal kommer på respektive tillfälle så att Bingon fungerar som det är tänkt :)
5/7 kl 18 Anmälan i kiosken: Casper L
Kl 18:30 Anmälan i utropningskuren: John A, Milo B
26/7 kl 18 Anmälan i kiosken: Saga J
Kl 18:30 Anmälan i utropningskuren: Tristan R, Wilma A
Påminner även om kioskbemanningen vid B-lagets matcher som jag skickat ut tidigare. OBS! Har ni bytt sinsemellan så bortse från nedan men här är originalbemanningen :)
13 Juni: Agnes Söderberg / Benjamin Nordgren
27 Augusti: Alfred Andersson / Arvid Florenius
24 September: Nathaniel Andersson / Leif Lifvendahl
Ledarna genom Jonny
| Träning | 12 maj, 17:50 |
| Östhammars SK P15 (hemma) | 14 maj, 10:00 |
| Tierps IF P15 2 (borta) | 16 maj, 15:00 |
| Träning | 19 maj, 17:50 |
| Träning | 21 maj, 17:50 |
Vi har bytt utropspass i bingon med Tristan R. Det nya är alltså:
RapporteraTristan R - 5 juli
John A - 26 juli
Rapportera