Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • Heldag

      Storvretacupen F-09

    • 04:00

      Intresseanmälan Storvreta cup P-08


      00:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:40
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-10


      20:30
    • 20:00

      Träning Dam/JAS


      21:00
  • 3Tis
    • Heldag

      Storvretacupen F-09

    • Heldag

      Intresseanmälan Storvreta cup P-08

    • 17:00

      Träning Dam/JAS


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11/12


      20:00
  • 4Ons
    • Heldag

      Storvretacupen F-09

    • 00:00

      Intresseanmälan Storvreta cup P-08


      22:00
    • Heldag

      Paradiscupen F-10

    • Heldag

      Paradiscupen P-10

    • 08:00

      Paradiscupen 2023 F-08


      00:00
    • 13:00

      Täfteå IK (hemma) P-10


      14:00
    • 17:10

      Holmsund City IBC (borta) F-08


      18:10
    • 17:10

      Luleå SK (borta) P-10


      18:10
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam/JAS


      20:30
    • 21:20

      Skellefteå IBK (hemma) F-08


      22:20
  • 5Tor
    • Heldag

      Paradiscupen F-10

    • Heldag

      Paradiscupen P-10

    • Heldag

      Paradiscupen 2023 F-08

    • 08:00

      Högland AIF (hemma) P-10


      09:00
    • 11:20

      IBF Dalen (borta) P-10


      12:20
    • 13:50

      Örnsköldsviks IBK F14 (hemma) F-08


      14:50
    • 16:30

      Träning F-13/14


      17:30
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Örnsköldsvik IB (borta) P-10


      19:00
    • 18:50

      Moälvens IBK (borta) F-08


      19:50
  • 6Fre
    • Heldag

      Paradiscupen F-10

    • Heldag

      Paradiscupen P-10

    • 00:00

      Paradiscupen 2023 F-08


      20:00
    • 09:40

      Skellefteå IBK (borta) F-08


      10:40
    • 12:10

      Örnsköldsvik IBK F15 (borta) F-08


      13:10
    • 15:00

      MoDo-match F-11/12


      17:30
  • 7Lör
    • 08:00

      Intresseanmälan Paradiscupen P-11/12


      00:00
    • 08:00

      Paradiscupen F-13/14


      00:00
    • 09:00

      Paradiscupen F-11/12


      00:00
    • 10:30

      Träning F-13/14


      11:30
  • 8Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Paradiscupen P-11/12


      16:00
    • 00:00

      Paradiscupen F-13/14


      19:00
    • 00:00

      Paradiscupen F-11/12


      19:00
    • 11:00

      Träning F-07


      12:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 9Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:40
    • 18:30

      Träning Dam/JAS


      19:45
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 19:30

      Träning P-10


      20:30
  • 10Tis
    • 17:45

      Träning F-07


      18:45
    • 18:00

      Träning Dam/JAS


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 16:30

      Träning F-13/14


      17:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam/JAS


      20:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:30
    • 20:00

      Träning F-10


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning P-13/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F-13/14


      11:30
    • 11:15

      Örnsköldsvik IBK F11 Svart (borta) F-10


      13:15
    • 11:15

      Vattjoms IK F07-09 (borta) F-09


      12:15
    • 13:30

      Umeå Västra IF /IBK (hemma) Dam/JAS


      15:30
    • 14:45

      Moälvens IBK P09 (hemma) P-08


      16:45
    • 17:15

      Sundsvall FBC Ungdom F08/09 (borta) F-09


      18:15
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:30
    • 09:10

      Motståndare P (hemma) F-P 15/16


      10:30
    • 09:30

      Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart (hemma) F-11/12


      10:30
    • 09:45

      Vattjom F07-09 (borta) F-08


      11:45
    • 10:30

      Motståndare P (hemma) F-P 15/16


      11:30
    • 11:30

      Motståndare P (hemma) F-P 15/16


      12:30
    • 12:30

      Motståndare P (hemma) F-P 15/16


      13:30
    • 13:15

      Sundsvalls IBF F08 (borta) F-08


      15:15
    • 13:15

      Husums IBK F11 (borta) F-11/12


      14:15
    • 14:00

      Motståndare F (hemma) F-P 15/16


      15:00
    • 14:30

      Jemtland Innebandy (borta) Dam/JAS


      16:30
    • 14:45

      Jäbo IK P10 (hemma) P-10


      16:45
    • 15:20

      Motståndare F (hemma) F-P 15/16


      16:20
    • 16:40

      Motståndare F (hemma) F-P 15/16


      17:40
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:40

      Motståndare F (hemma) F-P 15/16


      18:40
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 16Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:40
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-10


      20:30
    • 20:00

      Träning Dam/JAS


      21:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning Dam/JAS


      18:15
    • 17:35

      Träning F-07


      18:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:50

      Träning F-08


      20:10
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
    • 16:30

      Träning F-13/14


      17:30
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam/JAS


      20:30
    • 20:00

      Träning F-10


      21:00
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 21Lör
    • 09:15

      Örnsköldsviks IBK P09 (borta) P-10


      11:15
    • 10:00

      Moälvens IBK P11/12 Svart (hemma) P-11/12


      12:00
    • 10:00

      Anmälan sammandrag P-11/12


      16:00
    • 10:15

      Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm orange (borta) F-09


      11:15
    • 10:30

      Träning F-13/14


      11:30
    • 11:00

      Örnsköldsvik IBK P11 Svart (hemma) P-11/12


      13:00
    • 12:30

      Timrå IBC (hemma) Dam/JAS


      14:30
    • 13:00

      Jäbo IK P11 (borta) P-11/12


      15:00
    • 13:15

      Sundsvalls IBF F09-10 Haga (borta) F-09


      14:15
    • 15:00

      Örnsköldsvik IBK P11 Svart (hemma) P-11/12


      17:00
    • 16:30

      Nätra IBK/ÖIBF F07/09 (hemma) F-08


      18:30
    • 17:15

      Moälvens IBK F07-08 (borta) F-07


      19:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag 3, Husumhallen F-13/14


      18:00
    • 09:00

      Sammandrag 22/1 Husum P-13/14


      16:00
    • 10:00

      Träning F-P 15/16


      11:30
    • 10:15

      Klockarbergets BK F08/09 (hemma) F-10


      12:15
    • 14:45

      Moälvens IBK F10 (hemma) F-10


      16:45
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 23Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:10
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 20:00

      Träning Dam/JAS


      21:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning Dam/JAS


      18:15
    • 17:35

      Träning F-07


      18:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-08


      18:10
      Högland idrottshall
      Anteckning: Ombytt och klara 16.20. Sargbygge före träning
      Avslutar med 10 min stretch
    • 16:30

      Träning F-13/14


      17:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam/JAS


      20:30
    • 20:00

      Träning F-10


      21:00
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      17:40
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
  • 28Lör
    • 00:00

      Örnsköldsvik IBK F10 (borta) F-10


      02:00
    • 09:00

      Jäbo IK F12 Svart (borta) F-11/12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-13/14


      10:30
    • 10:30

      Träning F-13/14


      11:30
    • 11:15

      Örnsköldsvik IBK F12-13 Vit (hemma) F-11/12


      12:15
    • 11:45

      Örnsköldsvik IBK F08 (borta) F-08


      13:45
    • 13:15

      Örnsköldsvik IBK F10 (borta) F-10


      15:15
  • 29Sön
    • 00:00

      Moälvens IBK P10 (hemma) P-10


      02:00
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:30
    • 09:00

      Bygga Scen Gnistan P-08


      14:00
    • 10:00

      Träning F-P 15/16


      11:30
    • 10:15

      Moälvens IBK P10 (hemma) P-10


      12:15
    • 12:30

      Klockarbergets BK F06/07 (hemma) F-07


      14:30
    • 13:15

      Örnsköldsvik IBK F09 (hemma) F-09


      14:15
    • 17:15

      Sundsvall FBC Ungdom (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
  • 30Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Matchledarutbildning P-08


      18:30
    • 17:00

      Domarutbildning F-08


      18:30
    • 17:00

      Domarutbildning F-08


      18:30
    • 17:15

      Föräldramöte P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:10

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:40
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning P-10


      20:30
    • 20:00

      Träning Dam/JAS


      21:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning Dam/JAS


      18:15
    • 17:35

      Träning F-07


      18:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:20

      Träning F-08


      20:40
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30