Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
    • 11:15

      Träning F-05


      12:15
  • 3Sön
    • 11:00

      Utflykt F-07


      13:00
  • 4Mån
    v.1
    • 14:30

      Träning F-05


      15:30
  • 5Tis
    • 11:15

      Träning F-07


      12:15
  • 6Ons
    • 14:30

      Träning F-05


      15:30
  • 7Tor
    • 11:00

      Pulka/madrass-åkning F-07


      13:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 00:00

      Vattjoms IK P-07 (hemma) P-08


      02:00
    • 10:30

      Vattjoms IK P08 Röd (hemma) P-08


      12:30
    • 11:15

      Träning F-05


      12:15
    • 14:00

      Vattjoms IK P-07 (hemma) P-08


      16:00
  • 10Sön
    • 11:15

      Träning F-07


      12:15
    • 18:00

      Örnsköldsvik IBK /IBF DJ17 (hemma) F-05


      20:00
  • 11Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
  • 12Tis
    • 14:00

      Investera jula F-06


      19:30
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F-05


      17:30
      MSA (Fjällräven center) Plan 4
      Anteckning: samling 10 min före
  • 16Lör
    • 00:00

      Sundsvall City IBC U P-08 Svart (hemma) P-08


      02:00
    • 10:15

      Jäbo IK P10 (borta) P-10


      12:15
    • 10:30

      Timrå IBC Flickor 05-07 (hemma) F-06


      12:30
    • 11:15

      Örnsköldsvik IBK P10 (hemma) P-10


      13:15
    • 11:15

      Träning F-05


      12:15
    • 12:00

      FBC Lo (borta) F-05


      14:00
    • 12:30

      Sundsvall GBK P07 (hemma) P-08


      14:30
    • 15:00

      Sundsvall City IBC U P-08 Svart (hemma) P-08


      17:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:45
  • 23Lör
    • 00:00

      Vattjoms IK P-07 (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      Vakant 2 (borta) F-06


      02:00
    • 11:00

      Vattjoms IK P-07 (borta) P-08


      13:00
    • 11:15

      Träning F-05


      12:15
    • 11:30

      Jäbo IK F05/06 (hemma) F-05


      13:30
    • 14:00

      Vattjoms IK P08 Röd (borta) P-08


      16:00
  • 24Sön
    • 11:15

      Nätra IBK P10/11 (hemma) P-10


      13:15
    • 12:30

      Umeå City IBF (borta) Damlag/JAS


      14:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
  • 25Mån
    v.4
  • 26Tis
    • 16:15

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
  • 27Ons
    • 16:15

      Träning Herr Juniorer


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning F-07


      18:45
  • 30Lör
    • 00:00

      Timrå IBC F-U (borta) F-05


      02:00
    • 00:00

      Moälvens IBK F06 (hemma) F-06


      02:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11/12


      12:00
    • 11:15

      Sundsvall FBC U P09 Väst (hemma) P-09


      12:15
    • 11:30

      Vattjoms IK F04/05 Svart (borta) F-05


      13:30
    • 17:00

      Moälvens IBK F06 (hemma) F-06


      19:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Sundsvall City U P06 Svart (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      IBK Härnösand P04 (borta) Herr Juniorer


      02:00
    • 10:30

      Träning P-13


      11:30
    • 11:30

      IBK Härnösand P04 (borta) Herr Juniorer


      13:30
    • 14:00

      Röbäcks IF (hemma) Damlag/JAS


      16:00
    • 15:30

      Sundsvall City U P06 Svart (hemma) P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30