Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:15

      Träning Herr Juniorer


      17:30
    • 19:00

      Träning P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Ledarträff F-06


      18:00
    • 18:00

      Örebrocup F-05


      19:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Örebrocup F-05

  • 6Sön
    • Heldag

      Örebrocupen F-05

    • Heldag

      Spela innebandy säsong 20/21 F-07

    • 10:00

      Inskrivning nya spelare född 2013 Gullänget-Kroksta IB


      12:00
    • 10:00

      Inskrivning F-13


      11:00
    • 11:00

      Inskrivning P-13


      12:00
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 10:30

      Sundsvall IBF (borta) Damlag/JAS


      12:00
    • 15:00

      Sundsvall FBC (borta) Damlag/JAS


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 19:00

      Träning Damlag/JAS


      20:30
    • 19:00

      Ledarträff - VB Info-distriktsserier 2020-2021 Herr Juniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
      Högland
      Anteckning: Samling 15 min före
    • 20:30

      Träning Herr Juniorer


      21:30
  • 18Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:45

      Träning Damlag/JAS


      21:15
  • 23Ons
    • 16:15

      Träning Herr Juniorer


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:30

      Örnsköldsvik IBF (borta) Damlag/JAS


      21:30
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning F-09


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 15:00

      Moälvens IBK (borta) Damlag/JAS


      17:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Träningsmatch F-07


      00:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-06


      12:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Säsongen 20/21 P-12


      19:00
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-11/12


      17:30
    • 17:00

      Klubbkväll 29-30/9 P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:45

      Träning Damlag/JAS


      21:15
  • 30Ons
    • 16:15

      Träning Herr Juniorer


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00