Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gammelgårdens IF P- 2012
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gammelgårdens IF P- 2012.
P- 2012
Följ oss för uppdateringar
Det ni kommer att behöva bemanna är:
- Kiosken med två personer.
- Två som tar entréavgift, iklädd en gul väst "matchvärd" som hänger inne på kansliet där vi förvarar papper. Ni spärrar av infarten mellan parkeringen och kiosken och tar entré direkt när de svänger in på parkeringen, detta för att hålla publikgränsen på 100 pers. När ni har släppt in 100 personer måste ni avvisa publik. Uppdaterar här när lättnader sker.
40kr i avgift och endast under 1:a halvlek.
- Två i laget bakar fika motsvarande 1st långpanna var. Vi bakar allt fika LAKTOSFRITT.
Kiosken är fylld och där finns även varmkorv att koka. Tänk på att inte värma en hel burk utan värm eftersom, förvara ej förbrukad korv i frysen.
- 6st barn ska vara bollkallar. Iklädd röda dressen eller röda tränings T-shirten.ovan på det tar bollkallarna på sig en väst, gärna gul. 2st på varje långsida och 1st bakom varje mål.
- Ni ansvarar för att städa undan och se till så allt är låst och i ordning när ni lämnar IP.
-Swishnummer ni använder är det som är märkt DAM.
- Arbetspassen börjar 45min innan matchstart. Ni börjar koka kaffe i kansliet och spärra av för insläpp av publik.
Det finns handsprit att ställa fram och visir att använda i kiosken om ni vill det. Visiren är föregångsland så de ska tvätta av efter varje arbetspass och sparas.
VIKTIGT att de som har arbetspass har nyckel till anläggningen som ni lånar av ledare i laget om ledarna ej är på plats.
7/8 13.00 Kågedalen Ansvarigt lag P12
Inga kommande aktiviteter
| 11 apr | Strömbergs Bil Cup |
| 31 mar | Våra lag 2026 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera