Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Handboll P-2012-2013
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gustavsbergs IF Handboll P-2012-2013.
P-2012-2013
Följ oss för uppdateringar
Här kommer mer information gällande avslutningen nu på lördag den 18 december.
Vi kommer att avsluta träningen som vanligt kl 13.00 på lördag. Därefter åker vi till Pizzeria Arena i Hamnen för lunch och sedan vidare till Yoump i Värmdö marknad där vi har hopptid bokad kl. 14.30-15.30. Oömma kläder rekommenderas till Yoump (dvs god idé att behålla träningskläderna på).
Vi är flera tränare som kommer att åka bil så det finns möjlighet för dem som vill att åka med både från Grantomta till Hamnen och från Hamnen till Yoump. Meddela gärna Arvid (072-236 41 66) i förväg om någon vill åka med så att vi vet hur många platser som behövs. Avslutning och upphämtning av killarna vid Yoump kl. 15.30.
Meddela deltagande senast på fredag förmiddag via kallelsen här på laget.se så att vi kan anmäla hur många vi blir. Om det är några allergier som vi behöver veta om eller om det är någon som inte äter pizza så meddelar du Arvid på telefon 072-236 41 66.
Med vänlig hälsning,
ledarna
| Träning | 9 jun, 17:30 |
| Träning | 11 jun, 16:30 |
| Eken cup Sthlm | 13 jun |
| Uppstartsläger med klubben | 21 aug |
| GBG cup | 4 sep, 14:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera