Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Forsby FF F-16
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Forsby FF F-16.
F-16
Följ oss för uppdateringar
Här kommer nu kioskschemat för vårens matcher.
Önskemål är att en av radarparet ordnar med mjölk och kaffe i termos (termosar finns att låna). Den andre ordnar med fikabröd (gärna hembakat om möjlighet och tid finns) Prata ihop er om vem som gör vad.
Kioskvaror hämtas/lämnas hemma hos Suzana, vi kommer överens om tid för hämtning/lämning.
Vi är tacksamma för att ni löser eventuella byten med varandra (och meddela gärna vilka som då byter)
/Ledarna F16
Ps. Om ni vill ha lite extra koll på vår fotbollssäsong så finns matcherna nu inlagda på laget.se och i appen Min fotboll.
Ni kommer att se att vissa matcher inte är tidssatta ännu (ex vår bortamatch nu till helgen) men de uppdateras löpande.
| Träning | 4 aug, 17:15 |
| Träning | 6 aug, 18:15 |
| INTRESSE: Strängnäscupen 2026 | 8 aug |
| Träning | 11 aug, 17:15 |
| Träning | 13 aug, 18:15 |
Tack så mycket ☺
RapporteraRapportera
Jag vill också
RapporteraRapportera
Naima, du får gärna stå på en av höstens matcher. /Suzana
RapporteraRapportera
Kommer ni spela matcher på hösten?
RapporteraRapportera
Jag vill nu
RapporteraRapportera
Har vi redan stått alltså skulle vi stå där på riktigt Kioskbemanning vår asså när var det
RapporteraRapportera
Hej, vi kommer att ha matcher även efter sommaruppehållet och inför första matchen kommer vi att skicka ut ett nytt kioskschema som gäller för höstens matcher. Ha en fin sommar!
RapporteraRapportera