Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF Herrjuniorer

Följ

Herrjuniorer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Sävedalens IF (P11) 5 4 0 1 12
2 Hisingsbacka FC (P09) 4 4 0 0 12
3 Kungsladugårds BK (P08) 3 3 0 0 9
4 Lindome GIF (P11) 4 3 0 1 9
5 GAIS (P09) 4 2 1 1 7
6 Stenungsunds IF (P09) 2 2 0 0 6
7 Qviding FIF (P11) 2 2 0 0 6
8 Önnereds IK (P10) 2 2 0 0 6
9 Hovås Billdal IF (P10) 2 2 0 0 6
10 IFK Göteborg (P16) 2 2 0 0 6
11 Sandarna BK (P10) 3 2 0 1 6
12 Oppsal IF (P09) 2 2 0 0 6
13 Kungsladugårds BK (P10) 2 2 0 0 6
14 Lerums IS (P08) 3 2 0 1 6
15 Angered MBIK (P11) 2 2 0 0 6
16 Ytterby IS (P10) 3 2 0 1 6
17 Qviding FIF (P09) 3 2 0 1 6
18 Eriksbergs IF (P10) 2 2 0 0 6
19 Hjuviks AIK (P10) 2 2 0 0 6
20 IK Zenith P09) 3 2 0 1 6
21 Surte IS FK (P10) 2 1 1 0 4
22 Nödinge SK Fotboll (P10) 3 1 1 1 4
23 Sävedalens IF (P08) 3 1 1 1 4
24 Hovås Billdal IF (P08) 2 1 1 0 4
25 GAIS (P09) 2 1 1 0 4
26 Utsiktens BK (P11) 1 1 0 0 3
27 Kortedala IK (P11) 1 1 0 0 3
28 Backatorp IF (P09) 1 1 0 0 3
29 IFK Fjärås (P10) 1 1 0 0 3
30 Åsa IF (P11) 1 1 0 0 3
31 Örgryte IS (P10) 1 1 0 0 3
32 GAIS (P08) 1 1 0 0 3
33 Björndammens BK (P10) 1 1 0 0 3
34 Åsa IF (P08) 1 1 0 0 3
35 Mölnlycke IF (P08) 1 1 0 0 3
36 Angered BK (P08) 1 1 0 0 3
37 Floda BoIF (P11) 2 1 0 1 3
38 Qviding FIF (P10) 1 1 0 0 3
39 Espanyol Göteborg IF (P10) 1 1 0 0 3
40 Lunden Överås BK (P08) 1 1 0 0 3
41 IFK Göteborg (P09) 1 1 0 0 3
42 Kullavik IF (P10) 1 1 0 0 3
43 Örgryte IS Fotboll (P09) 3 1 0 2 3
44 BK Häcken (P10) 1 1 0 0 3
45 Mossens BK (P09) 1 1 0 0 3
46 Vänersborgs FK (P09) 1 1 0 0 3
47 Hovås Billdal IF (P09) 1 1 0 0 3
48 Stenkullen GoIK (P11) 1 1 0 0 3
49 SKIF Semberija (P08) 1 1 0 0 3
50 Torslanda IK (P08) 1 1 0 0 3
51 Lundby IF (P10) 1 1 0 0 3
52 Älvängens IK (P09) 1 1 0 0 3
53 Lekstorps IF (P09) 1 1 0 0 3
54 Askims IK (P09) 2 1 0 1 3
55 Västra Frölunda IF (P11) 2 1 0 1 3
56 Örgryte IS Fotboll (P08) 2 1 0 1 3
57 Kungsladugårds BK 2 (P08) 1 1 0 0 3
58 Lindome GIF (P09) 1 1 0 0 3
59 BK Häcken (P16) 1 1 0 0 3
60 Herrestads AIF (P09) 1 1 0 0 3
61 Brämaregårdens FC (P09) 1 1 0 0 3
62 Floda BoIF (P10) 1 1 0 0 3
63 Frillesås FF (P09) 1 1 0 0 3
64 IFK Göteborg (P15) 1 1 0 0 3
65 Ytterby IS (P09) 2 1 0 1 3
66 Hjuviks AIK (P11) 1 1 0 0 3
67 Kungsladugårds BK 2 (P08) 2 1 0 1 3
68 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P11) 1 1 0 0 3
69 Örgryte IS Fotboll (P11) 1 1 0 0 3
70 GAIS (P15) 1 1 0 0 3
71 Jonsereds IF (P08) 1 1 0 0 3
72 Eriksbergs IF (P08) 1 1 0 0 3
73 Utsiktens BK (P16) 1 1 0 0 3
74 Sävedalens IF (P09) 2 1 0 1 3
75 IK Zenith (P10) 2 1 0 1 3
76 Qviding FIF Vit (P10) 2 1 0 1 3
77 IF Mölndal Fotboll (P09) 3 1 0 2 3
78 Älvsborg FF (P09) 2 1 0 1 3
79 Utsiktens BK (P09) 2 1 0 1 3
80 Älvsborg FF (P10) 2 1 0 1 3
81 Kärra KIF (P11) 3 1 0 2 3
82 Lundby IF (P09) 3 1 0 2 3
83 Utbynäs SK (P08) 3 1 0 2 3
84 Näsets SK (P10) 2 1 0 1 3
85 Kungsbacka IF (P09) 3 1 0 2 3
86 Floda BoIF (P08) 1 0 1 0 1
87 BK Häcken (P09) 1 0 1 0 1
88 Nödinge SK Fotboll (P09) 1 0 1 0 1
89 Öckerö IF (P09) 1 0 1 0 1
90 Stenungsunds IF P16-17 år 2024 1 0 1 0 1
91 Stenkullen GoIK (P08) 2 0 1 1 1
92 Lunden Överås BK (P10) 2 0 1 1 1
93 Ytterby IS (P08) 2 0 1 1 1
94 Partille IF FK (P08) 2 0 1 1 1
95 Utbynäs SK (P10) 2 0 1 1 1
96 Lindome GIF (P08) 4 0 1 3 1
97 Kinna IF (P08) 0 0 0 0 0
98 Öjersjö IF (P09) 0 0 0 0 0
99 Qviding FIF (P08) 0 0 0 0 0
100 Öjersjö IF (P10) 0 0 0 0 0
101 Torslanda IK (P10) 0 0 0 0 0
102 Västra Frölunda IF (P10) 0 0 0 0 0
103 Nol IK (P10) 0 0 0 0 0
104 BK Skottfint (P10) 0 0 0 0 0
105 IF Mölndal Fotboll (P08) 0 0 0 0 0
106 Lerkils IF (P08) 0 0 0 0 0
107 Mölnlycke IF (P10) 0 0 0 0 0
108 Stenungsunds IF (P10) 0 0 0 0 0
109 Sävedalens IF (P12) 0 0 0 0 0
110 Fässbergs IF (P09) 0 0 0 0 0
111 Skene IF (P09) 0 0 0 0 0
112 Gerdskens BK (P08) 0 0 0 0 0
113 SG Ruddalen IF (P09) 0 0 0 0 0
114 Azalea BK (P10) 0 0 0 0 0
115 Kungsbacka IF (P10) 0 0 0 0 0
116 Jonsereds IF (P09) 0 0 0 0 0
117 Gerdskens BK (P11) 0 0 0 0 0
118 Kungsladugårds BK (P11) 0 0 0 0 0
119 Finlandia Pallo AIF (P09) 0 0 0 0 0
120 IFK Uddevalla (P08) 0 0 0 0 0
121 Backatorp IF (P10) 0 0 0 0 0
122 IF Väster (P09) 0 0 0 0 0
123 Varbergs BoIS FC (P15) 0 0 0 0 0
124 Bergsjön SK (P08) 0 0 0 0 0
125 Proletären FF (P08) 0 0 0 0 0
126 Falkenbergs FF (P16) 0 0 0 0 0
127 IF Vardar/Makedonija (P10) 0 0 0 0 0
128 Romelanda UF (P09) 0 0 0 0 0
129 Proletären FF (P09) 0 0 0 0 0
130 IK Zenith (P08) 0 0 0 0 0
131 Bergums IF (P09) 0 0 0 0 0
132 Hemsjö IF (P10) 0 0 0 0 0
133 Hakadal IL (P09) 0 0 0 0 0
134 Utsiktens BK (P10) 0 0 0 0 0
135 Mölnlycke/Sjövalla FK (P10) 0 0 0 0 0
136 Partille IF FK (P10) 0 0 0 0 0
137 Götaholms BK (P10) 0 0 0 0 0
138 Lilla Träslövs FF (P10) 0 0 0 0 0
139 Ale United (P08) 0 0 0 0 0
140 Jonsereds IF (P10) 0 0 0 0 0
141 Lekstorps IF (P11) 0 0 0 0 0
142 Kärra KIF (P09) 0 0 0 0 0
143 Landvetter IS (P09) 0 0 0 0 0
144 Landvetter IS (P10) 0 0 0 0 0
145 Hönö IS (P09) 0 0 0 0 0
146 Eik Tønsberg (P08) 0 0 0 0 0
147 Romelanda UF (P10) 0 0 0 0 0
148 Skene IF (P08) 0 0 0 0 0
149 IK Kongahälla (P09) 0 0 0 0 0
150 Älvängens IK (P10) 0 0 0 0 0
151 Hermansby IF (P09) 0 0 0 0 0
152 BK Skottfint (P09) 0 0 0 0 0
153 Floda BoIF (P09) 0 0 0 0 0
154 Hisingsbacka FC (P10) 0 0 0 0 0
155 Guldhedens IK (P11) 0 0 0 0 0
156 Hovås Billdal IF (P11) 0 0 0 0 0
157 Bergums IF (P10) 0 0 0 0 0
158 Alingsås IF (P10) 0 0 0 0 0
159 Mossens BK (P10) 0 0 0 0 0
160 Qviding FIF Vinröd 0 0 0 0 0
161 Qviding FIF (P10) Vinröd 0 0 0 0 0
162 Assyriska BK (P09) 0 0 0 0 0
163 Kode IF (P08) 0 0 0 0 0
164 Skärhamns IK (P08) 0 0 0 0 0
165 Kode IF (P07) 0 0 0 0 0
166 Vallens IF (P08) 0 0 0 0 0
167 Lödöse Nygård IK (P11) 0 0 0 0 0
168 Finlandia Pallo AIF (P10) 0 0 0 0 0
169 Hönö IS (P10) 0 0 0 0 0
170 Sjövalla FK Mölnlycke IS (P09) 0 0 0 0 0
171 BK Häcken (P11) 0 0 0 0 0
172 Öckerö IF (P10) 0 0 0 0 0
173 Askims IK (P08) 0 0 0 0 0
174 Näsets SK (P09) 1 0 0 1 0
175 Proletären FF (P11) 1 0 0 1 0
176 Skärgårdens IK (P09) 1 0 0 1 0
177 Fässbergs IF (P10) 1 0 0 1 0
178 Mölnlycke IS/Sjövalla FK (P08) 1 0 0 1 0
179 Älvsborg FF (P11) 1 0 0 1 0
180 Örgryte IS Fotboll (P15) 1 0 0 1 0
181 Öjersjö IF (P08) 1 0 0 1 0
182 Landvetter IS (P08) 1 0 0 1 0
183 Torslanda IK (P09) 1 0 0 1 0
184 Eriksbergs IF (P09) 1 0 0 1 0
185 Kållered SK (P09) 1 0 0 1 0
186 Öjersjö IF (P11) 1 0 0 1 0
187 IF Väster (P08) 1 0 0 1 0
188 SG Ruddalen IF (P10) 1 0 0 1 0
189 IK Oddevold (P15) 1 0 0 1 0
190 Mölnlycke IF (P09) 1 0 0 1 0
191 Hisingsbacka FC (P11) 1 0 0 1 0
192 Götaholms BK (P09) 1 0 0 1 0
193 Örgryte IS Fotboll (P09) 1 0 0 1 0
194 Kode IF (P09) 1 0 0 1 0
195 Landskrona BoIS (P08) 1 0 0 1 0
196 Lyngby BK Danmark (P16) 1 0 0 1 0
197 Onsala BK (P10) 1 0 0 1 0
198 SG Ruddalen IF (P09) 1 0 0 1 0
199 Askims IK (P10) 1 0 0 1 0
200 Sjöviks SK (P09) 1 0 0 1 0
201 Kärra KIF (P10) 2 0 0 2 0
202 IF Mölndal Fotboll (P10) 2 0 0 2 0
203 Götaholms BK (P08) 1 0 0 1 0
204 Donsö IS (P08) 1 0 0 1 0
205 SG Ruddalen IF (P11) 2 0 0 2 0
206 Sävedalens IF (P10) 1 0 0 1 0
207 Hönö IS (P10) röd 2 0 0 2 0
208 Skärgårdens IK (SSIK) Donsö IS (P10) 1 0 0 1 0
209 Kullavik IF (P11) 2 0 0 2 0
210 Angered BK (P09) 2 0 0 2 0
211 Kållered SK (P08) 1 0 0 1 0
212 Backatorp IF (P08) 1 0 0 1 0
213 Brämaregårdens FC (P10) 1 0 0 1 0
214 Älvängens IK (P11) 1 0 0 1 0
215 Sarpsborg 08 Norge (P16) 1 0 0 1 0
216 Angered MBIK (P08) 2 0 0 2 0
217 Utbynäs SK (P09) 2 0 0 2 0
218 Lindome GIF (P10) 1 0 0 1 0
219 Kållered SK (P10) 1 0 0 1 0
220 Västra Frölunda IF (P09) 1 0 0 1 0
221 Kungsladugårds BK (P08) 2 1 0 0 1 0
222 Lerums IS (P10) 2 0 0 2 0
223 Angered MBIK (P10) 3 0 0 3 0
224 Torslanda IK (P11) 2 0 0 2 0
225 Landvetter IS (P11) 2 0 0 2 0
226 Mölnlycke IF (P11) 2 0 0 2 0

Match

Partille IF FK (P08)

5 - 5
Lexby 2 Konstgräs
4 februari 2024
15:00

Floda BoIF (P08)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alfred Andrén 1 0 0 0 0 0
Axel Redelius 1 0 0 0 0 0
Helmer Holgersson 1 0 0 0 0 0
Jack Fransson 1 0 0 0 0 0
Love Larsson-Borg 1 0 0 0 0 0
Noel Sture 1 0 0 0 0 0
Olle Brandström 1 0 0 0 0 0
Patrik Rezayee 1 0 0 0 0 0
Tal Taygfeld 1 0 0 0 0 0
Theo Meding 1 0 0 0 0 0
Wilfred Andersson 1 0 0 0 0 0
Wille Ringström 1 0 0 0 0 0
William Gimpel 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Karol Szwed 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng