Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Floda BoIF Herrjuniorer

Följ

Herrjuniorer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Juniorer Göteborg Pojk
Tabell
Lag M V O F P
1 Ytterby IS (HJ) 4 3 1 0 10
2 IFK Göteborg (P17) 3 3 0 0 9
3 GAIS (P19) 4 3 0 1 9
4 Partille IF FK (HJ) 3 3 0 0 9
5 Öjersjö IF (HJ) 3 2 1 0 7
6 Fässbergs IF (HJ) 2 2 0 0 6
7 Varbergs BoIS FC (P19) 2 2 0 0 6
8 Älvsborg FF (P19) 3 2 0 1 6
9 Älvsborg FF (P17) 4 2 0 2 6
10 Qviding FIF (P19) 4 2 0 2 6
11 Lerums IS (HJ) 4 2 0 2 6
12 Örgryte IS Fotboll (P17) 2 1 1 0 4
13 Utsiktens BK (P17) 2 1 1 0 4
14 BK Häcken (P19) 2 1 1 0 4
15 Ytterby IS (HJ) 2 1 1 0 4
16 Qviding FIF (P17) 1 1 0 0 3
17 Ytterby IS (P17) 1 1 0 0 3
18 Ytterby IS (HJ) 1 1 0 0 3
19 Stenkullen GoIK (HJ) 1 1 0 0 3
20 Ljungskile SK (HJ) 1 1 0 0 3
21 Backatorp IF (HJ) 1 1 0 0 3
22 Askims IK (P17) 1 1 0 0 3
23 Onsala BK (HJ) 1 1 0 0 3
24 Romelanda UF (HJ) 2 1 0 1 3
25 Lundby IF (HJ) 1 1 0 0 3
26 Lyngby BK Danmark (P19) 1 1 0 0 3
27 Melleruds IF (P19) 1 1 0 0 3
28 Mölnlycke IF (HJ) 1 1 0 0 3
29 Hovås Billdal IF (P19) 1 1 0 0 3
30 Sarpsborg 08 Norge (P19) 1 1 0 0 3
31 BK Häcken (P17) 2 1 0 1 3
32 Ytterby IS (P19) 1 1 0 0 3
33 Sandefjord Fotball (P17) 1 1 0 0 3
34 Hovås Billdal IF (HJ) 1 1 0 0 3
35 Kullavik IF (P17) 1 1 0 0 3
36 Floda BoIF (HJ) 1 1 0 0 3
37 IK Zenith (HJ) 2 1 0 1 3
38 Hisingsbacka FC (HJ) 2 1 0 1 3
39 Näsets SK (HJ) 2 1 0 1 3
40 Göteborgs FF (HJ) 3 1 0 2 3
41 Finlandia Pallo AIF (HJ) 4 1 0 3 3
42 Hönö IS (HJ) 3 1 0 2 3
43 Lunden Överås BK (P19) 3 1 0 2 3
44 Landvetter IS (P19) 3 1 0 2 3
45 Utsiktens BK (P19) 2 0 2 0 2
46 Masthuggets BK (HJ) 1 0 1 0 1
47 Älvsborg FF (HJ) 1 0 1 0 1
48 Sandefjord Fotball (P16) 1 0 1 0 1
49 BK Häcken (P16) 1 0 1 0 1
50 Örgryte IS Fotboll (P19) 2 0 1 1 1
51 Gerdskens BK (P19) 0 0 0 0 0
52 GAIS (P17) 0 0 0 0 0
53 Ljungskile SK (P17) 0 0 0 0 0
54 Torslanda IK (HJ) 0 0 0 0 0
55 Kinna IF (HJ) 0 0 0 0 0
56 IF Väster (HJ) 0 0 0 0 0
57 Stenungsunds IF (HJ) 0 0 0 0 0
58 Tölö IF (HJ) 0 0 0 0 0
59 Torslanda IK (P19) 0 0 0 0 0
60 Götaholms BK (P17) 0 0 0 0 0
61 KF Velebit (HJ) 0 0 0 0 0
62 Hestrafors IF (HJ) 0 0 0 0 0
63 Stenungsunds IF (P19) 0 0 0 0 0
64 Västra Frölunda IF (P19) 0 0 0 0 0
65 Lerums IS (P19) 0 0 0 0 0
66 Lindome GIF (P19) 0 0 0 0 0
67 Askims IK (P19) 0 0 0 0 0
68 Donsö IS junior (HJ) 0 0 0 0 0
69 Kållered SK (P19) 0 0 0 0 0
70 Lerums IS (P08) 0 0 0 0 0
71 IFK Fjärås (P19) 0 0 0 0 0
72 Västra Frölunda IF (HJ) 0 0 0 0 0
73 IF Warta (HJ) 0 0 0 0 0
74 Ale United (P17) 0 0 0 0 0
75 Lindome GIF (P19) 0 0 0 0 0
76 IFK Fjärås (P17) 0 0 0 0 0
77 Holmalunds IF (P17) 0 0 0 0 0
78 Älvängens IK (HJ) 0 0 0 0 0
79 Lekstorps IF (HJ) 0 0 0 0 0
80 Götaholms BK (HJ) 0 0 0 0 0
81 Hovås Billdal IF (HJ) 0 0 0 0 0
82 Lerums IS (P17) 0 0 0 0 0
83 IF Mölndal Fotboll (HJ) 0 0 0 0 0
84 Tvååkers IF/Galtabäck (P07) 0 0 0 0 0
85 Trollhättans FK (HJ) 0 0 0 0 0
86 Sandarna BK (HJ) 0 0 0 0 0
87 Dalen/Krokslätts FF (HJ) 0 0 0 0 0
88 Hisingsbacka FC (P19) 0 0 0 0 0
89 Mossens BK (HJ) 0 0 0 0 0
90 Falkenbergs FF (P17) 0 0 0 0 0
91 Åsa IF (P19) 0 0 0 0 0
92 Kungsbacka IF (HJ) 0 0 0 0 0
93 Bergums IF (HJ) 0 0 0 0 0
94 Sandefjord Fotball (P17) 0 0 0 0 0
95 Lindome GIF (P17) 0 0 0 0 0
96 Kungsbacka IF (P17) 0 0 0 0 0
97 Kållered SK (HJ) 0 0 0 0 0
98 Qviding FIF (HJ) 0 0 0 0 0
99 Ale United (HJ) 0 0 0 0 0
100 IFK Lidingö FK (P17) 0 0 0 0 0
101 Husqvarna FF (P17) 0 0 0 0 0
102 Landvetter IS (P17) 0 0 0 0 0
103 Bergums IF (P17) 0 0 0 0 0
104 Lerums IS (HJ) 0 0 0 0 0
105 IFK Göteborg (HJ) 0 0 0 0 0
106 Halvorstorps IS (HJ) 0 0 0 0 0
107 Brämhults IK (HJ) 0 0 0 0 0
108 IK Oddevold (P17) 0 0 0 0 0
109 Västra Frölunda IF (P17) 1 0 0 1 0
110 Jonsereds IF (HJ) 1 0 0 1 0
111 Kungsladugårds BK (HJ) 1 0 0 1 0
112 Ale United (P19) 1 0 0 1 0
113 IFK Fjärås (P19) 1 0 0 1 0
114 Askims IK (HJ) 1 0 0 1 0
115 Angered MBIK (P08) 1 0 0 1 0
116 Öckerö IF (HJ) 1 0 0 1 0
117 Götaholms BK (P19) 1 0 0 1 0
118 IFK Fjärås (HJ) 1 0 0 1 0
119 IF Warta (P17) 1 0 0 1 0
120 Sandefjord Fotball Norge (P19) 1 0 0 1 0
121 IF Warta (P19) 1 0 0 1 0
122 Västra Frölunda IF (HJ) 1 0 0 1 0
123 Lyngby BK Danmark (P17) 1 0 0 1 0
124 Sävedalens IF (P19) 1 0 0 1 0
125 Lindome GIF (HJ) 1 0 0 1 0
126 Kullavik IF (HJ) 1 0 0 1 0
127 Lilla Träslövs FF (P17) 1 0 0 1 0
128 IFK Göteborg (P19) 2 0 0 2 0
129 Onsala BK (P17) 1 0 0 1 0
130 Tölö IF (P17) 1 0 0 1 0
131 Surte IS FK (HJ) 1 0 0 1 0
132 Varbergs BoIS FC (P17) 1 0 0 1 0
133 Varbergs BoIS FC (P17) 1 0 0 1 0
134 Utbynäs SK (HJ) 2 0 0 2 0
135 Skene IF (Herr) 1 0 0 1 0
136 Sarpsborg 08 Norge (P17) 1 0 0 1 0
137 Sävedalens IF (HJ) 2 0 0 2 0

Match

Floda BoIF (HJ)

2 - 1
Flodala IP 3 KG
10 februari 2024
15:00

Angered MBIK (P08)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alfred Andrén 1 0 0 0 0 0
Axel Redelius 1 0 0 0 0 0
Helmer Holgersson 1 0 0 0 0 0
Isak Johansson 1 0 0 0 0 0
Ivan Hvizdak 1 0 0 0 0 0
Jack Fransson 1 0 0 0 0 0
Love Larsson-Borg 1 0 0 0 0 0
Melvin Johannesson 1 0 0 0 0 0
Opi Denis 1 0 0 0 0 0
Tal Taygfeld 1 0 0 0 0 0
Theo Meding 1 0 0 0 0 0
Tim Gustafsson 1 0 0 0 0 0
Wille Ringström 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Eskil Kjörk 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng