Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Storvreta IBK Ungdom F-12

Följ

F-12

Följ oss för uppdateringar
Följ
Storvreta IBK Ungdom
Innebandy
F-12
Storvreta IBK Ungdom

Forts försäljning

18 mar 2020 8 kommentarer 164 visningar
Sabina Lindberg Tränare
8 kommentarer
  • 18 mar 2020 Linda Mjörnerud

    Hej, jag kan inte ta på mig detta nu då jag måste jobba om jag är frisk och även hoppa in extra för de som är sjuka för att hålla apoteken öppna. Jag hoppas någon annan kan/ Linda

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 mar 2020 Anna Lööw

    Jag skulle kunna göra det men vi bor ju inte i Storvreta så det kanske blir bökigt för alla att hämta grejer nu när vi inte har träningar heller. Ett förslag i så fall är att jag står vid parkeringen på PP en timme någon kväll och lämnar ut kaffe och lotter, men då måste alla verkligen komma dit. Annars får man komma hem till oss och hämta i Ärentuna. Om det känns ok för alla och om ingen annan som bor i Storvreta vill ta på sig det så kan jag.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 mar 2020 Sabina Lindberg

    Jag tycker det låter toppen Anna! All info ska finnas på det första inlägget jag skickade. Är det ändå några frågetecken så ring Christian. Superfint av dig! Skriv ut också när du kommer finnas på PP.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 mar 2020 Anna Lööw

    Kan jag hämta grejerna ikväll på klubbens kontor? Det stod att en ledare skulle hämta men det spelar väl ingen roll? Återkommer om dag o tid på PP.

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 mar 2020 Sabina Lindberg

    Oj! Ja du. Det borde ju gå ändå!

    Rapportera

    Rapportera

  • 18 mar 2020 Christian Vällfors

    Anna om du inte för hämta ut kan du ringa mig så kommer jag ner och hämtar ut lotterna.

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 mar 2020 Anna Lööw

    Hämtade kaffet igår men lotterna hade inte kommit än. Om ni ledare får besked om att de finns att hämta kan ni meddela mig. Tänker att det är ingen idé att bestämma kväll för överlämning innan vi har lotterna också!

    Rapportera

    Rapportera

  • 19 mar 2020 Sabina Lindberg

    Det låter bra. Vi hör av oss om vi får info om att de kommit! Jättebra att du gör det här Anna!

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in