Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falköpings KIK Seniorer

Följ

Seniorer

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 IF Elfsborg A Dam 8 5 0 3 15
2 IFK Örby 8 4 2 2 14
3 Bergdalens IK 4 4 0 0 12
4 IK Friscopojkarna 5 4 0 1 12
5 IK Gauthiod 4 3 1 0 10
6 Lödöse Nygård IK 4 3 1 0 10
7 Skepplanda BTK 5 3 1 1 10
8 Skövde KIK 3 3 0 0 9
9 Alingsås FC United 3 3 0 0 9
10 Nittorps IK U 5 3 0 2 9
11 Våmbs IF 4 3 0 1 9
12 Ulricehamns IFK U 3 3 0 0 9
13 Mariedals IK 5 3 0 2 9
14 Bergdalens IK U20 4 3 0 1 9
15 Ulvåkers IF 7 2 2 3 8
16 Toarpsalliansen 7 2 2 3 8
17 Wargöns IK 3 2 1 0 7
18 Götene FK U 5 2 1 2 7
19 Ulricehamns IFK 6 2 1 3 7
20 Vinninga AIF 5 2 1 2 7
21 Våmbs IF U 3 2 0 1 6
22 Brämhults IK U 2 2 0 0 6
23 Mellby IK 2 2 0 0 6
24 IF Tymer (9:9) 2 2 0 0 6
25 Alingsås KIK 3 2 0 1 6
26 Råda BK 2 2 0 0 6
27 Lidköpings FK F19 3 2 0 1 6
28 Mariestads BoIS FF U 2 2 0 0 6
29 Svenljunga IK Damlag 2 2 0 0 6
30 Vartofta SK 3 2 0 1 6
31 Alingsås KIK U 4 2 0 2 6
32 Lidköpings FK 3 2 0 1 6
33 Nittorps IK 4 2 0 2 6
34 Skultorps IF U 2 1 1 0 4
35 Råda BK B 2 1 1 0 4
36 Mariestads BoIS FF 2 1 1 0 4
37 Kronängs IF U 2 1 1 0 4
38 Falköpings KIK 3 1 1 1 4
39 Götene FK 3 1 1 1 4
40 Skoftebyns IF U 3 1 1 1 4
41 Kronängs IF 4 1 1 2 4
42 Vänersborgs FK 4 1 1 2 4
43 Sils IF 5 1 1 3 4
44 IFK Tidaholm 2 1 0 1 3
45 Rävlanda AIS 1 1 0 0 3
46 IK Gauthiod U 1 1 0 0 3
47 Norrby IF P16 1 1 0 0 3
48 Stenstorps IF A 1 1 0 0 3
49 Stenstorps IF (9-manna) 1 1 0 0 3
50 Gullspång/Hova/Weimer 1 1 0 0 3
51 Lödöse Nygård IK A 1 1 0 0 3
52 Hemsjö IF 1 1 0 0 3
53 IFK Öxnevalla 1 1 0 0 3
54 Ytterby IS 1 1 0 0 3
55 Vänersborgs IF U 1 1 0 0 3
56 Eriksbergs IF 1 1 0 0 3
57 Lödöse Nygård IK U 1 1 0 0 3
58 Stenstorps IF 1 1 0 0 3
59 Jula BK 2 1 0 1 3
60 Ulvåkers IF Dam U 1 1 0 0 3
61 IFK Värnamo Dam 2 1 0 1 3
62 Sollebrunn/Stora Mellby 2 1 0 1 3
63 Vedums AIS 2 1 0 1 3
64 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 3 0 3 0 3
65 Sils IF B 2 1 0 1 3
66 Ljungskile SK Damfotboll 2 1 0 1 3
67 Skoftebyns IF 4 1 0 3 3
68 Rackeby/Kållandsö 2 1 0 1 3
69 Qviding FIF 2 1 0 1 3
70 Svenljunga IK U 4 1 0 3 3
71 Hyssna IF 2 1 0 1 3
72 Trollhättans FK 5 1 0 4 3
73 Hörnebo SK 4 1 0 3 3
74 Skara FC 4 0 2 2 2
75 IFK Emtunga 1 0 1 0 1
76 Göteborgs FF 1 0 1 0 1
77 Jung-Kvänum 10 IF 1 0 1 0 1
78 Onsala BK Dam A 1 0 1 0 1
79 Trollhättans IF 1 0 1 0 1
80 Åsarp-Trädet/Redväg 1 0 1 0 1
81 Husqvarna FF 1 0 1 0 1
82 IK Friscopojkarna U 2 0 1 1 1
83 Ljungskile SK 3 0 1 2 1
84 Södra Ving/Timmele 3 0 1 2 1
85 Floby IF 0 0 0 0 0
86 Hestrafors/Bollebygd 0 0 0 0 0
87 IF Tymer 0 0 0 0 0
88 Kindaholms FF 0 0 0 0 0
89 Kinne-Vedum/Hällekis/Lundsbrunn 0 0 0 0 0
90 Levene-Skogslunds IF 0 0 0 0 0
91 Norra Fågelås IF 0 0 0 0 0
92 Saleby/Järpås 0 0 0 0 0
93 Sjömarkens IF 0 0 0 0 0
94 Södra Härene IF 0 0 0 0 0
95 Åsaka SK 0 0 0 0 0
96 Äspereds IF 0 0 0 0 0
97 Örslösa-Söne IK 0 0 0 0 0
98 Östadkulle SK 0 0 0 0 0
99 Älvängens IK Dam 0 0 0 0 0
100 Ödeshögs IK Damlag 0 0 0 0 0
101 Valinge-Derome DFF 0 0 0 0 0
102 Hertzöga BK 0 0 0 0 0
103 Vallens IF 0 0 0 0 0
104 IS Halmia 0 0 0 0 0
105 Sils IF Utveckling 0 0 0 0 0
106 Göteborgs DFF 0 0 0 0 0
107 Kron??ngs IF U 0 0 0 0 0
108 Kinna IF 0 0 0 0 0
109 Södra Ving/Timmele U 0 0 0 0 0
110 Vänersborgs FK U 0 0 0 0 0
111 Edet FK/Göta BK A 0 0 0 0 0
112 Jönköpings Södra IF 0 0 0 0 0
113 IK Rössö Uddevalla A-Lag 0 0 0 0 0
114 Kungsbacka DFF 0 0 0 0 0
115 Jönköpings Södra IF B 0 0 0 0 0
116 ??lvsborg FF A-lag 0 0 0 0 0
117 ??lvsborg FF A-lag 0 0 0 0 0
118 Tyresö FF 0 0 0 0 0
119 Frändefors IF 0 0 0 0 0
120 Södra H??rene IF 0 0 0 0 0
121 Byttorps IF U 0 0 0 0 0
122 Borås SK 0 0 0 0 0
123 Trollhättans FK U/Halvorstorps IS A 0 0 0 0 0
124 Skoftebyns IF Flick Div 1 0 0 0 0 0
125 Åsebro IF Åsebro/Brålanda 0 0 0 0 0
126 IK Rössö Uddevalla 0 0 0 0 0
127 IFK Kalmar A 0 0 0 0 0
128 IFK Hindås 0 0 0 0 0
129 Landvetter IF 2003 A Damsenior 0 0 0 0 0
130 Bredaryd Lanna IK RåsLB 0 0 0 0 0
131 Falköpings KIK U 0 0 0 0 0
132 Vinbergs IF Dam 0 0 0 0 0
133 Bollebygds IF 0 0 0 0 0
134 Åsarp-Trädet FK /Redväg U 0 0 0 0 0
135 Jitex Mölndal BK 1 0 0 1 0
136 Kopparbergs/Göteborg FC 1 0 0 1 0
137 Degerfors IF DAM 1 0 0 1 0
138 Älvsborg FF A-lag 1 0 0 1 0
139 Sjuntorps IF 1 0 0 1 0
140 Orust FC 1 0 0 1 0
141 IFK Örby U 1 0 0 1 0
142 Kabel Åttio/Byttorp 1 0 0 1 0
143 Vänersborgs IF 1 0 0 1 0
144 Moholms SK 1 0 0 1 0
145 Arentorp Helås FK 1 0 0 1 0
146 Floda BoIF Damjunior 1 0 0 1 0
147 IK Zenith Dam 1 0 0 1 0
148 Hus FF 1 0 0 1 0
149 Lilla Träslövs FF 1 0 0 1 0
150 Norra Fågelås IF (9:9) 1 0 0 1 0
151 IFK Värsås 2 0 0 2 0
152 Skara FC u-lag 1 0 0 1 0
153 Töreboda IK 1 0 0 1 0
154 Björsäters IF 1 0 0 1 0
155 Tölö IF 1 0 0 1 0
156 Skultorps IF A 2 0 0 2 0
157 Stenstorps IF U 1 0 0 1 0
158 Vara SK 1 0 0 1 0
159 Vårgårda IK P05 1 0 0 1 0
160 Fagersanna/Mölltorp-Brevik 1 0 0 1 0
161 Örslösa-Söne IK Dam A 2 0 0 2 0
162 IFK Hjo 1 0 0 1 0
163 Axvalls IF 3 0 0 3 0
164 IFK Göteborg 2 0 0 2 0
165 Brämhults IK 4 0 0 4 0
166 Göta/Edet 3 0 0 3 0
167 Fristad/Borgstena/Sparsör 4 0 0 4 0
168 Fröjered/Korsberga 2 0 0 2 0

Match

Falköpings KIK

1 augusti 2020
14:00

Älvsborg FF A-lag

Andra möten i serien