Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagerhult Habo IB Dam Allsvenskan
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Fagerhult Habo IB Dam Allsvenskan.
Dam Allsvenskan
Följ oss för uppdateringar
Denna vecka blir det lite ändringar!!!!!!!!!!!!!!!
Idag Måndag så kommer U-laget att ha vår träningstid i sporthallen då vi beslutat att dom kan det då många i vårt lag fått förhinder just idag.
Så ni som kan!!!!!!!! skall träna med dom idag på vanlig tid.
På Onsdag så är det ngt annat i sporthallen så vi håller på att undersöka en alternativ aktivitet och det återkommer vi med.
Bara för att det blir lite dåligt med fysisk träning denna vecka så vill vi att alla som inte tränar i skolan lägger in ett par tuffa pass privat denna veckan så vi kommer väl förberedda tills på Måndag( nästa veckas träning.)
Vi vill att ni som inte tränar i skolan lägger in minst 2 tuffa fyspass denna vecka och komihåg det har ni nytta av även privat:)
Nu kommer serien avgöras de närmaste veckorna så nu vill vi att alla prioriterar de få veckor som är kvar och att det är fullt fokus på vårt mål.
Lite olyckligt att denna veckan försvinner men det löser ni själva.Passa på att rensa skallen också (bra va:) )
Mvh
Ledarna
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera