Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om FK Älmeboda/Linneryd A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 Hovshaga AIF (P18//P19/U21/B) 13 7 1 5 22
2 Räppe GOIF (2) 9 7 0 2 21
3 Växjö Norra IF (3) 7 6 0 1 18
4 FK Älmeboda/Linneryd (4) 8 4 2 2 14
5 Växjö BK (4) 9 3 3 3 12
6 IFK Grimslöv (4) 5 3 2 0 11
7 Lessebo GoIF (4) 5 3 1 1 10
8 Moheda IF (4) 6 3 1 2 10
9 Sandsbro AIK (4) 7 3 0 4 9
10 Östers IF (P17) 4 2 2 0 8
11 Åryds IK (5) 6 2 2 2 8
12 Alvesta GIF (P19) 7 2 2 3 8
13 IFK Lammhult (5) 5 2 2 1 8
14 Kosta IF (5) 3 2 1 0 7
15 Alvesta GOIF (3) 6 2 1 3 7
16 Stångebro United BK Pojkar 15 2 2 0 0 6
17 FK Karlskrona (2) 2 2 0 0 6
18 Alvesta United FK (4) 2 2 0 0 6
19 IFK S-RIF (5) 3 2 0 1 6
20 Östers IF P16 3 2 0 1 6
21 Tingsryd United FC (5) 3 2 0 1 6
22 Ingelstads IK (B) 3 2 0 1 6
23 Hovshaga AIF (3) 7 2 0 5 6
24 IF Rejban (4) 3 1 2 0 5
25 Västra Torsås IF (6) 3 1 2 0 5
26 Vislanda IF (5) 7 1 2 4 5
27 Älmhults IF (P18) 2 1 1 0 4
28 Hovshaga AIF (P16) 3 1 1 1 4
29 Tolgs IF (6) 4 1 1 2 4
30 Gransholms IF (4) 8 1 1 6 4
31 Västra Frölunda IF (P09) 1 1 0 0 3
32 Lessebo GOIF (P16) 1 1 0 0 3
33 BK Union (4) 1 1 0 0 3
34 Lenhovda IF (6) 1 1 0 0 3
35 Östers IF U21 1 1 0 0 3
36 Hovmantorp GoIF (5) 1 1 0 0 3
37 Växjö BK (U21) 1 1 0 0 3
38 Hvetlanda GIF (P16) 1 1 0 0 3
39 Hovmantorp GoIF (P2008) 1 1 0 0 3
40 Ljungby IF (4) 1 1 0 0 3
41 IS Halmia (3) 1 1 0 0 3
42 Märserums IF (4) 1 1 0 0 3
43 Waggeryds IK (3) 1 1 0 0 3
44 Alstermo-Älghult (5) 1 1 0 0 3
45 Växjö BK P09 1 1 0 0 3
46 Hässleholms IF U17 1 1 0 0 3
47 Sandsbro Allmänna IK P2009 1 1 0 0 3
48 Ryssby IF (6) 1 1 0 0 3
49 IFK Värnamo (P19) 1 1 0 0 3
50 Sandsbro Allmänna IK Sandsbro AIK P05 1 1 1 0 0 3
51 Nöbbele BK (5) 2 1 0 1 3
52 Grimslöv-VTIF (4) 2 1 0 1 3
53 Kalmar City BK (3) 1 1 0 0 3
54 IFK Grimslöv (P18) 1 1 0 0 3
55 Mjällby AIF P16 1 1 0 0 3
56 FK Karlskrona U19 1 1 0 0 3
57 Kristianstad FC (P19) 1 1 0 0 3
58 Myresjö-Vetlanda FK (3) 1 1 0 0 3
59 IFK Lammhult (B) 2 1 0 1 3
60 Konga SK (6) 2 1 0 1 3
61 Virestads IF (6) 2 1 0 1 3
62 Ingelstads IK (5) 4 0 3 1 3
63 Östers IF U21 2 1 0 1 3
64 Östers IF P15 5 1 0 4 3
65 Urshults IF (6) 2 0 2 0 2
66 Norrhults BK (6) 4 0 2 2 2
67 Bors SK (6) 1 0 1 0 1
68 Guldhedens IK (5) 1 0 1 0 1
69 FC Trelleborg P17 1 0 1 0 1
70 Räppe GOIF P08 1 0 1 0 1
71 Lyckå FF (4) 1 0 1 0 1
72 Kalmar FF U19 1 0 1 0 1
73 Hovshaga AIF (P18//P19/U21/B) 1 0 1 0 1
74 Gislaveds IS (3) 1 0 1 0 1
75 Alvesta GIF (P19) 1 0 1 0 1
76 Alstermo-Älghult (5) 1 0 1 0 1
77 Östers IF U19 2 0 1 1 1
78 Vederslöv-Dänn. IF (B) 3 0 1 2 1
79 Växjö City FC (6) 2 0 1 1 1
80 Sillhövda AIK (3) 2 0 1 1 1
81 Wexiö FK (6) 3 0 1 2 1
82 IF Linné (5) 3 0 1 2 1
83 Vederslöv-Dänningelanda IF 0 0 0 0 0
84 IFK Värnamo U17 0 0 0 0 0
85 Häradsbäcks IF (6) 0 0 0 0 0
86 Länslaget Växjö 0 0 0 0 0
87 IFK Grimslöv P06 0 0 0 0 0
88 Ljungby IF (B) 0 0 0 0 0
89 IFK Lammhult 0 0 0 0 0
90 Östers IF (P17) 0 0 0 0 0
91 Stångebro United BK 1, Pojkar 15-16 2023 0 0 0 0 0
92 Hvetlanda GIF P16 0 0 0 0 0
93 Varbergs BoIS FC P15 0 0 0 0 0
94 Kristianstad FC (P16) 0 0 0 0 0
95 Sandsbro Allmänna IK 0 0 0 0 0
96 Räppe GOIF P09 0 0 0 0 0
97 Växjö BK P10 0 0 0 0 0
98 Växjö BK P2010 0 0 0 0 0
99 Flerohopps GoIF (6) 0 0 0 0 0
100 Ljungby IF Akademi J 18 0 0 0 0 0
101 Nöbbele BK (B) 0 0 0 0 0
102 Lessebo GOIF 0 0 0 0 0
103 Lessebo GoIF 0 0 0 0 0
104 Drottningskärs IF (6) 1 0 0 1 0
105 Lagans AIK (4) 1 0 0 1 0
106 Asarums IF FK (3) 1 0 0 1 0
107 IFK Värnamo (P17) 1 0 0 1 0
108 IFK Karlshamn (2) 1 0 0 1 0
109 IFK Berga (2) 1 0 0 1 0
110 FC Trelleborg P08 1 0 0 1 0
111 Räppe GOIF P2010 1 0 0 1 0
112 Kulltorps GoIF (4) 1 0 0 1 0
113 Hossmo BK P09 1 0 0 1 0
114 Räppe GOIF P16 (-07) 1 0 0 1 0
115 Nosaby IF (2) 1 0 0 1 0
116 Sandsbro AIK 1 0 0 1 0
117 Slätthögs BoIF (6) 1 0 0 1 0
118 Furuby IF (5) 2 0 0 2 0
119 Sandsbro Allmänna IK (P17) 2 0 0 2 0
120 Lunds BK U17 1 0 0 1 0
121 Rödeby AIF (4) 2 0 0 2 0
122 Hasslö GoIF (4) 1 0 0 1 0
123 Tingsryd United FC P2008 1 0 0 1 0
124 Växjö BK (P2008) 1 0 0 1 0
125 Smedby BoIK (4) 2 0 0 2 0
126 Räppe GOIF (P19) 3 0 0 3 0
127 Länslaget Växjö 1 0 0 1 0
128 Räppe GOIF U17 1 0 0 1 0
129 Vederslöv-Dänn. IF (4) 3 0 0 3 0
130 Skruvs IF (6) 1 0 0 1 0

Match

FK Älmeboda/Linneryd (4)

1 - 0
Hovmantorps IP 2, Hovmantorp
29 mars 2024
13:00

Smedby BoIK (4)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Albin Lindvall 1 0 0 0 0 0
Ali Abdulkadir Ali 1 0 0 0 0 0
Amar Hamzic 1 0 0 0 0 0
Anton Henningsson 1 0 0 0 0 0
August Ekelöf 1 0 0 0 0 0
Endi Zahirovic 1 0 0 0 0 0
Hashim Mire 1 0 0 0 0 0
Hugo Sving 1 0 0 0 0 0
Issa Issa 1 0 0 0 0 0
Jonathan Knapec 1 0 0 0 0 0
Kasper Johansson 1 0 0 0 0 0
Mahdi Al-qassed 1 0 0 0 0 0
Melker Isaksson 1 0 0 0 0 0
Robin Petrovic 1 0 0 0 0 0
Viggo Olastuen 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Isak Bonde 1 0 0 0 0 0 0 0
Oskar Seger 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng