Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Falu IF B-Juniorer

Följ

B-Juniorer

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning


      18:50
    • 19:00

      Mora IK (borta)


      21:00
    • 20:00

      Träning


      20:50
    • 20:00

      Träning


      20:50
  • 4Tis
    • 17:40

      Träning


      18:30
    • 18:40

      Träning


      19:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Fys J18 Elit


      18:20
    • 19:00

      Träning


      19:50
  • 6Tor
    • 18:45

      Fys - J18 Elit


      19:20
    • 19:00

      Träning


      19:50
    • 20:00

      Träning


      20:50
  • 7Fre
    • 15:30

      Avfärd till Nacka


      19:00
    • 20:00

      Träning


      20:50
  • 8Lör
    • 09:15

      Huddinge Hockey Ungdom (hemma)


      10:00
    • 14:15

      SDE Hockey (borta)


      15:15
  • 9Sön
    • 09:00

      Nacka HK (hemma)


      10:00
    • 14:00

      Borlänge HF (borta)


      15:00
  • 10Mån
    v.37
    • 19:00

      Träning


      19:50
  • 11Tis
    • 17:30

      Fys - J18 Elit.


      18:00
    • 17:40

      Träning


      18:30
    • 18:40

      Träning


      19:30
    • 20:40

      Träning


      21:30
  • 12Ons
    • 17:45

      Fys - J18 Elit


      18:30
    • 19:00

      Träning


      19:50
  • 13Tor
    • 19:00

      Träning


      19:50
    • 19:50

      Egen värmning för is


      20:30
    • 21:00

      Träning


      21:50
  • 14Fre
    • 17:50

      Fys - Häck o Stege


      18:30
    • 19:00

      Träning


      19:50
    • 19:30

      Träning


      20:40
    • 20:00

      Träning


      20:50
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 13:15

      Färjestad BK (borta)


      15:15
    • 16:00

      Malungs IF (hemma)


      18:20
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Fys J18 reg.


      18:30
    • 19:00

      Is J18 reg.


      19:50
  • 18Tis
    • 18:30

      Fys - J18 Elit , löpning 30 min i grupp


      19:00
    • 20:50

      Träning


      21:40
  • 19Ons
    • 15:00

      Samtal


      18:00
    • 18:00

      Fys J18 Elit - Stege och Häck i grupp


      18:40
    • 18:00

      Is J18reg.


      18:50
    • 19:00

      Träning


      19:50
    • 19:00

      Fys J18 reg.


      20:30
  • 20Tor
    • 19:00

      Brynäs IF (hemma)


      21:00
  • 21Fre
    • 18:10

      Fys J18 reg.


      19:00
    • 19:40

      Is J18reg.


      20:30
  • 22Lör
    • 10:40

      Träning


      11:30
    • 13:00

      Malungs IF (borta)


      14:00
  • 23Sön
    • 12:45

      Grums IK (hemma)


      14:45
    • 14:20

      Ev.Is J18 reg.


      15:20
  • 24Mån
    v.39
    • 19:30

      Borlänge HF (hemma)


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Samtal J18 Elit


      19:00
    • 17:10

      Fys J18 reg


      18:40
    • 18:40

      Is J18 reg.


      19:30
    • 19:00

      Fys - J18 Elit


      20:00
    • 20:40

      Träning


      21:30
  • 26Ons
    • 18:00

      Is J18 reg.


      18:50
    • 19:00

      Fys J18 reg


      20:30
    • 19:00

      Träning


      19:50
  • 27Tor
    • 17:30

      Fys J18 reg


      19:00
    • 19:00

      Is J18 reg.


      19:50
    • 19:00

      Västerås IK (borta)


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 12:45

      Valbo HC (hemma)


      14:45
    • 16:00

      Smedjebackens HC (hemma)


      17:00