Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Eskilstuna City FK U15 Randig
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Eskilstuna City FK U15 Randig.
U15 Randig
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Vi har fått besked om att det eventuellt finns en plats för oss i sommarens Gothia Cup – vilket såklart vore jättekul! För att kunna gå vidare behöver vi skicka in en intresseanmälan till spelare och vill därför först få en överblick över vilka spelare som kan vara med.
Vi ber er föräldrar därför att snarast meddela oss om ert barn INTE har möjlighet att delta i Gothia Cup. Det är viktigt att vi får in dessa besked så snabbt som möjligt för att kunna planera vidare.
Observera att alla spelare kommer behöva ta sig till Göteborg på egen hand. Vi kommer tyvärr inte kunna ordna gemensam transport, minibuss eller liknande – utan vi samlas direkt på plats i Göteborg.
Deltagaravgiften ligger på 3300kr per spelare.
Hör gärna av er vid frågor!
Träning | 3 jun, 17:00 |
Träning | 4 jun, 17:00 |
Träning | 5 jun, 17:00 |
Eskilstuna FC P10 (borta) | 7 jun, 11:00 |
Träning | 10 jun, 17:00 |
1 jun | Två Citylag till DM-slutspel |
16 maj | Tre lag har gått rent |
28 apr | Seriekollen för våra lag |
6 apr | Ett lag vidare i DM - två till har chansen |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera