Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Emmaboda IS
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 14:30

      Träning P-08


      16:30
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F-06


      11:30
    • 11:30

      Träning Dam


      13:30
    • 14:30

      Träning P-10


      15:30
    • 15:00

      Träning F-09-10


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
  • 4Mån
    v.45
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P06-07


      21:15
  • 8Fre
    • 14:00

      Träning P-08


      16:00
    • 15:30

      Träning F-09-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
  • 9Lör
    • 08:00

      Jul kul cup PF-11


      12:00
    • 11:00

      Jul Kul Cup F11 F-09-10


      17:00
    • 16:00

      Jul Kul Cup F19 Dam


      23:00
  • 10Sön
    • 07:30

      Jul-Kul-Cup P-08


      18:30
    • 11:00

      Träning F-06


      12:15
    • 12:00

      Träning P06-07


      13:30
    • 13:30

      Träning P-09


      15:00
    • 14:30

      Träning P-10


      15:30
    • 15:00

      Träning F-09-10


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
    • 20:00

      Träning F-05


      21:30
  • 11Mån
    v.46
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P06-07


      21:15
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Jul Kul Cup F-05

    • 08:00

      Jul Kul Cup F9 - lag 1 F-09-10


      12:00
    • 10:00

      Jul-kul-cup F-12


      18:00
    • 12:00

      Jul Kul Cup F10 F-09-10


      17:30
    • 13:00

      Jul-Kul Cup F-04


      23:00
    • 14:30

      Jul kul cup F9 - lag 2 F-09-10


      19:00
    • 16:00

      Jul Kul Cup F15 Dam


      23:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Jul Kul Cup P-10

    • 09:00

      HusmanHagberg Cup (Rockneby IK) Dam


      18:00
    • 15:00

      Träning F-09-10


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
  • 18Mån
    v.47
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning P06-07


      21:15
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
  • 23Lör
    • 14:00

      JulKul Cup P06-07


      23:55
    • 14:00

      Futsal DM Dam


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Jul-kul-cup P-09


      19:00
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 14:30

      Träning P-10


      15:30
    • 15:00

      Träning F-09-10


      16:30
    • 15:30

      Träning F-13


      16:30
  • 25Mån
    v.48
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 20:30

      Träning F-04


      22:00
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning Herr


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:30
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
  • 30Lör