Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS F-00
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Emmaboda IS F-00.
F-00
Följ oss för uppdateringar
Nu kommer äntligen information ang Skadevi cup. Ang cupens arrangemang, logi mm finner ni i mappen "Skadevi" under dokument.
Vi vill ha inbetalt av er till vårt lagkonto 450 kr / spelare senast den 23/5 för det ingår ett deltagarkort för varje spelare som berättigar till logi tre nätter (torsdag-söndag) och frukost, lunch och middag fredag-lördag, frukost och lunch söndag samt kvällsmål på torsdagen ingår i deltagarkortet för lag som beställer logi samt cupavgift.
Ni som har valt att följa med och bokat stuga på Valles camping, är kostnaden 600 kr / natt och stugorna är bokade för 2 nätter (1200 kr) även denna summa vill vi ha insatt på samma konto. Ni som inte har gett klartecken om önskan om ytterligare en natt eller intresserade av stuga, måste återkomma omedelbart till Annica för besked. (Ni som har bokat stugor har blivit kontaktad av Annica i söndags). Om det är någon vi missat boka stuga för hör av er omgående så ordnar vi detta.
Inbetalningen sker på detta kontonr; cleringsnr 6703 bankkonto 651 572 738 viktigt att ange vem och vad man betalt för ex Julia 450 kr deltagaravgift och 1200 kr för stuga.
Laget tillsammans med ledare kommer att åka med Minibuss på torsdag eftermiddag (tid och uppsamlingsplats återkommer vi med senare).
Vi behöver även veta ev allergier, aktuella mediciner som de använder och annan information som ni anser är av vikt för oss ledare. Specialkost anmäls till Annica senast 9/6.
/ Ledarna
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera