Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Eskil cup A-lag Herrar


      15:00
    • 14:30

      VästeråsIrsta HF (borta) P 16


      16:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 4Ons
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Extra träning med P05 P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Uppstartsläger F-09


      00:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Uppstartsläger F-09


      12:00
    • 08:00

      Trädgårdsdagen F-06


      17:00
    • 10:00

      SkuruCupen F16


      20:00
    • 12:00

      Lidingö Cup 2019 P 16


      00:00
    • 12:30

      Träningsmatch Norrköping A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Årsta AIK Vit (hemma) P 16


      15:00
    • 15:00

      Lidingö Cup P-05


      20:30
    • 16:00

      Tyresö HF Gul (hemma) P 16


      17:00
    • 18:00

      IFK Tumba HK (borta) P 16


      19:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Lidingö Cup 2019 P 16


      17:00
    • 09:00

      Lidingö Cup P-05


      17:30
    • 09:00

      SkuruCupen F16


      18:00
    • 10:00

      Träningsmatcher A-lag Damer


      19:00
    • 10:30

      Lidingö SK II (hemma) P 16


      11:30
    • 13:00

      Lidingö SK I (borta) P 16


      14:00
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Extra träning med P05 P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
      Idrottshuset, A hall
      Anteckning: Träning i A-hallen (från kl 18.00) tillsammans med flickor 05. Kom gärna 10 min före träningsstart så hinner du med att knyta skor och fylla vattenflaska innan träningen börjar. Meddela alltid eventuell frånvaro och orsak till alla ledarna via SMS
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 13Fre
    • 18:00

      Elitlägret F04 F16


      00:00
    • 18:00

      Elitläger P04 P 16


      00:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Elitlägret F04 F16

    • Heldag

      Elitläger P04 P 16

    • 09:00

      Spelarutbildning 2 och 3 F-05


      00:00
    • 09:30

      Breddläger P-05


      22:30
    • 13:00

      Träningsmatch P-06


      16:00
    • 14:15

      Träningsmatch Upplands P04 P 16


      15:45
  • 15Sön
    • 00:00

      Elitlägret F04 F16


      18:00
    • 00:00

      Elitläger P04 P 16


      16:00
    • 00:00

      Spelarutbildning 2 och 3 F-05


      18:00
    • 08:00

      Breddläger P-05


      16:00
    • 09:00

      Träningsmatch F16


      10:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Stormöte A-A F16


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 21Lör
    • Heldag

      Junior sm F16

    • 10:00

      Vassunda IF (hemma) F-06


      12:00
    • 11:30

      Täby HBK 2 (hemma) P-05


      13:30
    • 13:00

      Åkersberga HK (hemma) P 16


      15:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Junior sm F16

    • 11:50

      HK Silwing-Troja 2 (borta) F-05


      13:50
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:15

      Lidingö SK (hemma) F16


      21:15
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 28Lör
    • Heldag

      EHF-dagen F16

    • 08:30

      USM I - P16 P 16


      00:00
    • 10:00

      EHF-dagen F-05


      18:00
    • 10:00

      EHF dagen P-05


      18:00
    • 10:30

      AIK (hemma) F-05


      12:30
    • 11:45

      GT Söder HK (hemma) P-05


      13:45
    • 12:50

      Vallentuna HK (borta) F-06


      14:50
    • 13:30

      GF Kroppskultur 2 (hemma) P 16


      15:30
    • 14:00

      Åkersberga HK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Ledarmatch P-05


      16:30
    • 18:00

      Sollentuna HK (borta) P 16


      20:00
  • 29Sön
    • 00:00

      USM I - P16 P 16


      20:30
    • 13:00

      ÖSK HH P03 (hemma) P 16


      15:00
    • 13:00

      VästeråsIrsta HF (borta) F16


      15:00
    • 14:30

      Kungsängens SK (hemma) F16


      16:30
    • 16:00

      Sollentuna HK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Norrköpings HK (borta) P 16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning F16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
    • 20:45

      Vallentuna HK (borta) TRIM


      22:45