Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:40

      Cliff (borta) F-08


      10:40
    • 10:00

      Uppsala HK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:20

      Huddinge (borta) F-08


      12:20
    • 11:30

      Uppsala HK 2 (hemma) F16


      13:30
    • 11:30

      Lidingö SK (hemma) P16


      13:30
    • 12:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 13:00

      Hammarby (borta) F-08


      14:00
    • 14:00

      HK Uppsala B (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Bodens BK HF (hemma) F-06


      17:30
    • 15:30

      Matchsekreteriat 2 matcher F-06


      17:30
    • 15:30

      Filmning/Speaker F-06


      17:30
    • 15:30

      Matchvärd 2 matcher F-06


      18:00
    • 18:00

      Bodens BK HF (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Arbrå HK Vit (hemma) F-06


      11:00
    • 09:00

      Matchsekreteriat 2 matcher F-06


      11:00
    • 09:00

      Filmning/Speaker F-06


      11:00
    • 09:00

      Matchvärd 2 matcher F-06


      11:30
    • 11:00

      MSHF Vakant uppland (hemma) F-08


      13:00
    • 11:30

      Matchvärd 2 matcher F-06


      15:00
    • 11:40

      Vassunda IF (borta) F16


      13:40
    • 12:30

      Matchsekreteriat 2 matcher F-06


      14:30
    • 12:30

      Filmning/Speaker F-06


      13:25
    • 13:30

      Filmning/Speaker F-06


      14:30
    • 13:30

      Gustavsbergs IF HK (hemma) F-06


      15:30
    • 15:00

      Strands IF (hemma) P16


      17:00
    • 16:30

      Vallentuna HK (hemma) P-06


      18:30
    • 16:30

      Stockholmspolisens IF HF (borta) A-lag Herrar


      18:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-2012/13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Inställt Domarkurs F-06


      21:30
    • 17:00

      Föreningsdomarutbildning P-06


      21:30
    • 17:00

      Domarutbildning P16


      21:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-2010/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Planeringsmöte USM F16


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Bålsta IF (borta) F-08


      13:00
    • 11:30

      Domare P16


      12:30
    • 11:30

      Rimbo HK Roslagen (hemma) P-08/09


      13:30
    • 13:00

      Uppsala HK (borta) P-06


      15:00
    • 13:30

      Ala IF (borta) P16


      15:30
    • 14:00

      Rosersbergs IK 2 (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:30

      AIK 2 (borta) F16


      18:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 11:20

      Spånga HK (borta) P-06


      13:20
    • 13:45

      Tyresö Handboll (hemma) P-06


      15:45
    • 14:45

      Vassunda IF (borta) F-07


      16:45
    • 16:00

      IFK Tumba HK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Skånela IF (hemma) F16


      18:30
    • 18:00

      Westermalms IF HK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 08:00

      USM steg 1 F16


      00:00
    • 10:30

      Bålsta IF (borta) P-08/09


      12:30
    • 11:15

      Matchsekreteriat EHF-Järnvägen F-06


      12:45
    • 11:15

      Filmare F-06


      12:40
    • 11:15

      Matchvärd F-06


      12:45
    • 11:15

      Domare P16


      12:15
    • 11:15

      HK Järnvägen (hemma) F-06


      13:15
    • 11:20

      Rosersbergs IK (hemma) P-08/09


      13:20
    • 15:45

      Bålsta IF (borta) A-lag Damer


      17:45
    • 17:30

      Skånela IF P07 (borta) P-08/09


      19:30
    • 19:30

      Föräldrarmiddag F16


      22:00
  • 18Sön
    • 00:00

      USM steg 1 F16


      19:00
    • 10:15

      Matcher i Knivsta 18 oktober P-10/11


      13:45
    • 11:00

      Skånela IF (borta) F-09


      13:00
    • 12:00

      EHF Internserie P-2012


      14:00
    • 12:00

      Vallentuna HK (hemma) P16


      14:00
    • 12:20

      Skånela IF (borta) F-09


      14:20
    • 14:00

      Uppsala HK (hemma) F-06


      15:00
    • 14:00

      Matchsekreteriat F-06


      15:00
    • 14:00

      Filmare F-06


      15:00
    • 14:00

      Matchvärdar F-06


      15:00
    • 15:00

      Tyresö Handboll (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Strands IF (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Storvreta HK (hemma) P16


      18:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 12:30

      Träning P16


      14:00
    • 13:15

      Sollentuna HK 3 (borta) F16


      15:15
    • 14:00

      HK Ceres Norrtälje (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      Täby HBK 2 (hemma) P16


      18:00
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör