Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Eskil cup A-lag Herrar


      15:00
    • 14:30

      VästeråsIrsta HF (borta) P16


      16:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 4Ons
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Extra träning med P05 P16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Uppstartsläger F-09


      23:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Träning F-09


      12:00
    • 08:00

      Trädgårdsdagen F-06


      17:00
    • 10:00

      SkuruCupen F16


      20:00
    • 12:00

      Lidingö Cup 2019 P16


      00:00
    • 12:30

      Träningsmatch Norrköping A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Årsta AIK Vit (hemma) P16


      15:00
    • 15:00

      Lidingö Cup P-05


      20:30
    • 16:00

      Tyresö HF Gul (hemma) P16


      17:00
    • 18:00

      IFK Tumba HK (borta) P16


      19:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Lidingö Cup 2019 P16


      17:00
    • 09:00

      Lidingö Cup P-05


      17:30
    • 09:00

      SkuruCupen F16


      18:00
    • 10:30

      Lidingö SK II (hemma) P16


      11:30
    • 13:00

      Lidingö SK I (borta) P16


      14:00
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Extra träning med P05 P16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Fre
    • 18:00

      Elitlägret F04 F16


      00:00
    • 18:00

      Elitläger P04 P16


      00:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Elitlägret F04 F16

    • Heldag

      Elitläger P04 P16

    • 09:00

      Spelarutbildning 2 och 3 F-05


      00:00
    • 09:30

      Breddläger P-05


      22:30
    • 13:00

      Träningsmatch P-06


      16:00
    • 14:15

      Träningsmatch Upplands P04 P16


      15:45
  • 15Sön
    • 00:00

      Elitlägret F04 F16


      18:00
    • 00:00

      Elitläger P04 P16


      16:00
    • 00:00

      Spelarutbildning 2 och 3 F-05


      18:00
    • 08:00

      Breddläger P-05


      16:00
    • 09:00

      Träningsmatch F16


      10:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Stormöte A-A F16


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 21Lör
    • 10:00

      Vassunda IF (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      Junior SM F16


      23:59
    • 11:30

      Täby HBK 2 (hemma) P-05


      13:30
    • 12:00

      USM Steg 1 A-lag Herrar


      17:00
    • 13:00

      Åkersberga HK (hemma) P16


      15:00
    • 15:45

      Gustavsbergs IF HK (hemma) F16


      17:45
  • 22Sön
    • 00:00

      Junior SM F16


      18:00
    • 09:00

      USM Steg 1 A-lag Herrar


      16:00
    • 09:30

      Skara HF (borta) F16


      11:30
    • 14:00

      Kungälvs HK (borta) F16


      16:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning F-2010/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Lidingö SK (hemma) F16


      21:15
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte EHF F-06 F-06


      18:30
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 28Lör
    • Heldag

      EHF-dagen F16

    • 08:30

      USM I - P16 P16


      00:00
    • 10:00

      EHF-dagen F-05


      18:00
    • 10:15

      Fjärdhundra SK (hemma) F-05


      11:15
    • 11:45

      GT Söder HK (hemma) P-05


      13:45
    • 12:50

      Vallentuna HK (borta) F-06


      14:50
    • 13:00

      Föräldramatch P-08/09


      14:00
    • 13:30

      GF Kroppskultur 2 (hemma) P16


      15:30
    • 14:00

      Åkersberga HK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Ledarmatch P-05


      16:30
    • 18:00

      Sollentuna HK (borta) P16


      20:00
  • 29Sön
    • 00:00

      USM I - P16 P16


      20:30
    • 13:00

      Örebro SK HK Herr 1 (hemma) P16


      15:00
    • 13:00

      VästeråsIrsta HF (borta) F16


      15:00
    • 16:00

      Sollentuna HK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Norrköpings HK (borta) P16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:45

      Vallentuna HK (borta) TRIM


      22:45