Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 15:00

      Spökbollen F-05


      00:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 00:00

      Spökbollen F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 4Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Domare P-05


      11:15
    • 09:00

      Storvreta HK (hemma) F-08


      11:00
    • 09:50

      Storvreta HK (borta) F-09


      11:50
    • 10:40

      Enköpings HF 08 (hemma) F-09


      12:40
    • 10:40

      Enköpings HF 08 (hemma) F-08


      12:40
    • 11:00

      Vassunda IF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Matchfunktionär F-06


      13:30
    • 12:30

      Djurgårdshof IK (hemma) F-06


      14:30
    • 13:00

      Rimbo HK Roslagen (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Se VästeråsIrsta herrar/damer F-09


      18:00
    • 13:45

      IK Bolton (hemma) P16


      15:45
    • 14:30

      Tyresö Handboll 2 (borta) P-05


      16:30
    • 15:45

      Torkare herrmatch P16


      17:30
    • 16:00

      HK GP (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Lidingö SK (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 10Sön
    • 08:30

      Matchsamling Märsta P-2012


      12:00
    • 09:30

      Uppsala HK 1 P10 (hemma) P-08/09


      12:30
    • 10:00

      Enköpings HF 07 (borta) F-07


      12:00
    • 10:15

      Vassunda IF P11 (hemma) P-08/09


      12:15
    • 11:30

      Matchsammandrag Märsta F-2010/11


      15:00
    • 11:45

      Enköpings HF 09 (hemma) P-08/09


      13:45
    • 12:00

      Enköpings HF 07 (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      LIF Lindesberg (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Sammandrag Skånela P-10/11


      15:00
    • 13:00

      Bålsta IF F07 (hemma) F-06


      15:00
    • 13:00

      Matchfunktionär F-06


      14:00
    • 13:50

      Spårvägen HF (borta) F16


      15:50
    • 14:30

      Uppsala HK (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      HK Roslagen (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Vassunda IF (borta) P-05


      20:00
  • 11Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 18:00

      Träning F-2010/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:20

      Skuru IK 2 (hemma) F16


      21:20
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:45

      Hammarby IF HF (hemma) TRIM


      22:45
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Fjärdhundra SK (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      Bålsta IF F06 (borta) F-07


      11:10
    • 11:00

      Skuru IK 2 (borta) F-06


      13:00
    • 11:45

      Tyresö Handboll 2 (borta) P16


      13:45
    • 12:00

      USM Steg2 F18 F16


      00:00
    • 13:00

      USM A-lag Damer


      16:30
    • 14:30

      LIF Lindesberg (hemma) F16


      16:30
    • 15:50

      Sala HF (borta) P-06


      17:50
    • 17:00

      Uppsala HK (borta) P-06


      19:00
    • 17:30

      Strands IF Hudiksvall (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 17Sön
    • 00:00

      USM Steg2 F18 F16


      18:00
    • 08:30

      USM A-lag Damer


      12:45
    • 10:00

      Härnösands HK (hemma) F16


      12:00
    • 10:25

      Bollstanäs SK (borta) F-06


      12:25
    • 11:30

      Uppsala HK P14 (hemma) P-05


      13:30
    • 11:30

      Borlänge HK (borta) F-05


      13:30
    • 11:35

      Uppsala HK F13 Norra (borta) F-06


      13:35
    • 12:30

      EXTRA: Internmatcher EHF P/F2010-12 F-2010/11


      14:15
    • 12:30

      EXTRA: Matchspel EHF P/F-2010-2012 P-2012


      14:15
    • 13:00

      USM A-lag Damer


      18:00
    • 15:05

      Vassunda IF F11 (hemma) F-08


      17:00
    • 16:00

      IFK Tumba HK (hemma) F16


      18:00
    • 16:05

      Skånela IF F10 (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 18Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 22Fre
    • Heldag

      Tröjbeställning Norden P-05

  • 23Lör
    • 06:30

      USM Steg 2 F16


      00:00
    • 08:45

      KIOSK I IDROTTSHUSET P16


      18:00
    • 10:00

      Matchfunktionär F-06


      11:00
    • 10:00

      AIK (hemma) F-06


      12:00
    • 10:20

      Skånela IF F11 (borta) F-09


      12:20
    • 11:00

      SUL 4 P-05


      17:00
    • 11:30

      Täby HBK (hemma) P16


      13:30
    • 11:30

      Uppsala HK (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Bålsta IF tigrarna (hemma) F-09


      14:00
    • 12:30

      Sala HF (borta) P-06


      14:30
    • 13:30

      Bålsta IF (borta) P-08/09


      15:30
    • 13:30

      Uppsala HK F13 Norra (borta) F-07


      15:30
    • 13:45

      Torkare dammatch P16


      15:30
    • 14:00

      Sollentuna HK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:10

      Rosersbergs IK (hemma) P-08/09


      17:10
    • 15:30

      Skånela IF F13 (borta) F-07


      16:30
    • 15:45

      Torkare herrmatch P16


      17:30
    • 16:00

      HK Silwing-Troja (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      IFK Strängnäs (borta) F16


      19:00
  • 24Sön
    • 00:00

      USM Steg 2 F16


      22:00
    • 09:00

      Skånela IF (borta) P16


      11:00
    • 09:20

      Uppsala HK F12 (borta) F-06


      11:20
    • 10:30

      Skånela IF F12 (hemma) F-06


      12:30
    • 10:30

      Strömnäs GIF 1 (borta) F16


      12:30
    • 11:10

      Uppsala HK 2 P10 (hemma) P-08/09


      13:10
    • 12:50

      Skånela IF P10 (borta) P-08/09


      14:50
    • 14:30

      2:a USM F16 2:1 B (hemma) F16


      16:30
    • 16:35

      Uppsala HK P13 (borta) P-05


      18:35
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Bollstanäs SK (hemma) A-lag Herrar


      20:30
  • 25Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 29Fre
    • Heldag

      Hellton Cup P-05

  • 30Lör
    • Heldag

      Hellton cup P-05

    • 08:00

      Matchsammandrag Enköping P-2012


      15:00
    • 09:00

      Domare i poolspel minihandboll F-06


      14:00
    • 10:30

      Fjärdhundra SK (hemma) F-05


      12:30
    • 12:00

      Enköpings HF 07 (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Sekretariat F-06


      13:00
    • 12:00

      Enköpings HF 07 (hemma) F-07


      13:00
    • 13:40

      BK Heid (hemma) P-06


      15:40
    • 14:00

      Spånga HK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Bålsta IF (borta) P16


      17:30
    • 16:00

      HK Eskil (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:40

      Brännans HF (borta) P-06


      19:40