Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Hallbybollen 2019 F16

    • Heldag

      Hallbybollen P-06

    • 06:30

      Viking Cup 3 F-06


      22:30
    • 08:00

      Kopparcupen P-05


      00:00
    • 08:00

      Hallbybollen F-05


      00:00
    • 08:00

      Kopparcupen 2019 P-04 [P14]


      00:00
    • 11:25

      Borlänge HK (hemma) P-04 [P14]


      12:25
    • 15:00

      IFK Karlsborg (B) (hemma) F16


      16:00
    • 16:30

      IF Hallby HK2 (G) (hemma) F16


      17:30
    • 18:00

      Kopparcup F-07


      00:00
    • 18:00

      IFK Tumba HK (borta) P16


      19:00
    • 19:10

      Spånga HK (hemma) P-04 [P14]


      20:10
  • 5Lör
    • Heldag

      Hallbybollen P-06

    • Heldag

      Kopparcupen P-05

    • Heldag

      Hallbybollen F-05

    • Heldag

      Kopparcupen 2019 P-04 [P14]

    • Heldag

      Kopparcup F-07

    • Heldag

      Hallbybollen F16

    • 06:30

      Viking Cup 4 F-06


      12:00
    • 10:30

      Nässjö HF (hemma) P16


      11:30
    • 10:30

      HK Järnvägen (G) (borta) F16


      11:30
    • 12:00

      Eksjö BK (B) (borta) F16


      13:00
    • 13:20

      Sollentuna HK (borta) P-04 [P14]


      14:20
    • 17:00

      HK GP (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 20:30

      Skövde HF 1 (G) (hemma) F16


      21:30
    • 20:30

      IF HV Tidaholm (hemma) P16


      21:30
    • 21:30

      Mariestads AIF (B) (hemma) F16


      22:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Hallbybollen P-06

    • 00:00

      Kopparcupen P-05


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F-05


      20:00
    • 00:00

      Kopparcupen 2019 P-04 [P14]


      21:00
    • 00:00

      Kopparcup F-07


      19:00
    • Heldag

      Hallbybollen F16

    • 12:45

      Skåre HK (hemma) P-04 [P14]


      13:45
    • 16:00

      HK Silwing/Troja (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning P-04 [P14]


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning EHF- ungdom F-06


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning Övriga


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04 [P14]


      19:00
    • 19:00

      Kungsängens SK (borta) A-lag Damer


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • Heldag

      UHF F04 F16

    • 10:00

      Enköpings HF F12 (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      EHF F-05 (borta) F-06


      11:00
    • 11:00

      HK Järnvägen (borta) P-06


      13:00
    • 11:20

      Bålsta IF (borta) F-07


      13:20
    • 12:00

      HK Silwing/Troja (hemma) P16


      14:00
    • 12:10

      AIK 2 (borta) F16


      14:10
    • 12:20

      Fjärdhundra SK F07 (borta) F-07


      13:00
    • 14:00

      Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (hemma) F-05


      16:00
    • 16:00

      HK Järnvägen (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 13Sön
    • 08:15

      Bålsta IF (borta) F-08


      12:00
    • 10:30

      Borlänge HK (borta) F-06


      11:30
    • 11:00

      HK Roslagen (borta) P-05


      13:00
    • 14:30

      Örebro SK (borta) F-05


      16:30
    • 15:00

      Uppsala HK (borta) P-05


      17:00
      Tiundaskolan, Tiundagatan 26, Uppsala
      Serie: Pojkar 13 Nivå 2 Nor
      Samlingsinfo: Idrottshuset
      Samlingstid: 13:30
      Resultat och referat
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:30

      IFK Mariefred F-12 (hemma) F-06


      10:30
    • 09:30

      Matchfunktionär F-06


      10:30
    • 11:00

      Spelarutbildning nr 5 P-04 [P14]


      17:00
    • 12:30

      Örebro SK (hemma) F-05


      14:30
    • 14:00

      Huddinge HK 2 (borta) F16


      16:00
    • 14:00

      IFK Nyköping Vit (hemma) P-06


      16:00
    • 14:40

      Fjärdhundra SK (borta) P-06


      16:40
    • 14:40

      Fjärdhundra SK (borta) P-05


      15:40
    • 15:50

      Bålsta IF (borta) P-05


      16:50
    • 15:50

      Bålsta IF P12 (borta) P-06


      17:50
    • 16:00

      Bodens BK HF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 17:15

      IF Swithiod (hemma) P16


      18:15
  • 20Sön
    • 09:00

      Domaruppdrag P-04 [P14]


      12:30
    • 09:30

      Önnereds HK (borta) P16


      10:30
    • 09:30

      Vassunda IF (hemma) F-07


      11:30
    • 11:30

      Bollstanäs SK (hemma) F-07


      13:30
    • 12:45

      Täby HBK 2 (hemma) P-05


      14:45
    • 13:30

      Eksjö BK (borta) P16


      14:30
    • 15:30

      Sammandrag F-09


      18:30
    • 16:15

      Gimonäs Umeå IF (borta) A-lag Damer


      18:15
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
    • Heldag

      Sista betaldag USM F16

    • 16:30

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning P-04 [P14]


      18:00
    • 17:00

      Målvaktsträning EHF- ungdom F-06


      19:00
    • 17:00

      Målvaktsträning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning Övriga


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04 [P14]


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:00

      Tyresö Handboll (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 21:10

      Sollentuna HK (borta) TRIM


      23:10
  • 26Lör
    • 09:00

      Uppsala HK P 04 (hemma) P-05


      11:00
    • 10:30

      Eskilstuna Guif IF (hemma) P16


      12:30
    • 11:30

      USM Steg 3 F16


      00:00
    • 12:00

      Fjärdhundra SK (hemma) P-06


      14:00
    • 12:45

      Lidingö SK (borta) P-05


      14:45
    • 13:00

      Vintrosa IS P06/07 Vit (borta) P-06


      15:00
    • 13:30

      Ludvika HF (borta) F16


      15:30
    • 13:30

      Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (borta) F-05


      15:30
    • 14:00

      Bålsta IF P12 (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      VästeråsIrsta HF P05:1 (borta) P-04 [P14]


      16:30
    • 16:00

      Norrköping IF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      Härnösands HK 2 (hemma) F16


      18:30
    • 18:00

      Strands IF (hemma) P16


      20:00
  • 27Sön
    • 00:00

      USM Steg 3 F16


      14:00
    • 08:00

      Minisammandrag Bålsta 27/1 P-10/11


      12:00
    • 09:30

      Arbrå HK (hemma) F16


      11:30
    • 09:45

      Fjärdhundra SK F05 (borta) F-05


      11:45
    • 10:50

      Rosersbergs IK (borta) F-08


      13:30
    • 11:00

      Gökstens BK F-06 (borta) F-06


      12:00
    • 12:00

      Matchspel: Minisammandrag F-10/11


      15:00
    • 12:30

      Kungsängens SK (borta) F16


      14:30
    • 17:30

      Vassunda IF (borta) P16


      19:30
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor