Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      RekarneCupen P-04 [P14]

    • Heldag

      Skadevi cup P16

    • Heldag

      Cup Spökbollen F-05

    • 11:00

      Eskilstuna GUIF (borta) F16


      12:00
    • 13:00

      Träning P-05


      16:00
    • 14:20

      Årsta AIK (borta) F16


      15:20
  • 4Sön
    • 00:00

      RekarneCupen P-04 [P14]


      17:00
    • 00:00

      Skadevi cup P16


      20:00
    • 00:00

      Cup Spökbollen F-05


      19:00
    • 10:10

      Semifinal Tumba HK (borta) P-04 [P14]


      11:10
    • 11:50

      Spånga HK (hemma) F16


      12:50
    • 12:40

      Örebro SK (borta) P-04 [P14]


      13:40
    • 17:00

      Final (hemma) F16


      18:00
    • 19:00

      HF SIF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 16:30

      CrossFit F16


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskolan


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:15
    • 21:40

      Spånga HK (borta) TRIM


      23:40
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 12:00

      Sverige Cupen F16


      00:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Sverige Cupen F16

    • 09:00

      Sammandrag Rimbo F-09


      12:00
      Sparbankshallen Rimbo
      Samlingstid: 07:00
    • 10:00

      Skånela IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:45

      Kungsängens SK 2 (borta) P-05


      12:45
    • 12:30

      Uppsala HK P06 (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Vassunda IF 05 (hemma) P-05


      16:00
    • 15:30

      HK Järnvägen F14 (hemma) F-05


      17:30
    • 16:00

      Strands IF Hudiksvall (borta) A-lag Damer


      18:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Sverige Cupen F16


      20:00
    • Heldag

      Kiosk F16

    • 09:00

      Domaretillfälle minihandboll P-04 [P14]


      10:30
    • 09:00

      Uppsala 09/10 S (borta) P-08/09


      12:00
    • 09:00

      Domare - minihandboll P-05


      16:00
    • 09:00

      Minisammandrag i Enköping P-10/11


      12:00
    • 09:30

      Domare - fullstor plan P-05


      11:45
    • 09:30

      Vassunda IF (hemma) F-08


      12:00
    • 09:30

      Fjärdhundra SK F05 (borta) F-05


      11:30
    • 10:30

      Uppsala HK F 06 N (borta) F-05


      12:30
    • 11:30

      Vassunda IF (hemma) P16


      13:30
    • 12:00

      Domarupodrag F-05


      15:00
    • 12:00

      Matchsammandrag F-10/11


      15:00
    • 13:00

      Kopparbergs BK P06 (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Vassunda IF (borta) F-07


      16:00
    • 15:00

      Örebro SK HK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:40

      Bollstanäs SK (borta) F-07


      16:15
    • 16:45

      Uppsala HK P 04 (borta) P-04 [P14]


      18:45
    • 17:10

      Vassunda IF F-12 (borta) F-06


      18:15
    • 17:45

      Sollentuna HK (borta) Juniorlag Damer


      19:45
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 16:30

      CrossFit F16


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskolan


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 19:30

      Täby HBK 2 (borta) F16


      21:30
    • 19:30

      Västerås Irsta HF F-06:1 (hemma) F-06


      21:00
    • 19:30

      Matchfunktionär F-06


      20:30
    • 19:45

      Ösmo GIF HK (hemma) TRIM


      21:45
  • 17Lör
    • 09:00

      Spelarutbildning IV P-04 [P14]


      16:00
    • 10:30

      Storvreta Handbollsklubb (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      IFK Arboga HK (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      Lidingö SK (hemma) P-05


      16:00
    • 14:00

      Uppsala HK P06 (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna HK 4 (hemma) F16


      16:00
    • 16:00

      Tumba HK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Uppsala HK (borta) P16


      17:30
    • 17:30

      Skånela IF (borta) P-06


      18:30
  • 18Sön
    • 09:30

      UHF spelarutb. F04 F16


      16:00
    • 11:30

      HK Roslagen (hemma) P-04 [P14]


      12:30
    • 11:45

      LIF Lindesberg (borta) F-06


      12:45
    • 14:00

      IFK Tumba HK 2 (borta) F16


      16:00
    • 14:45

      Uppsala HK P 16 (borta) P16


      16:00
    • 15:15

      LIF Lindesberg (borta) P-06


      16:15
    • 16:15

      Vassunda IF (borta) F-08


      18:00
    • 17:00

      HK Silwing/Troja (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:45

      Vassunda IF (borta) F-07


      19:45
    • 18:30

      Bollstanäs SK (borta) F-07


      20:30
    • 18:30

      Eskilstuna Guif F-06 (borta) F-06


      19:30
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Helton cup 2018 F-06


      00:00
    • 17:00

      Hellton cup P-05


      00:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Helton cup 2018 F-06

    • Heldag

      Hellton cup P-05

    • 09:00

      Träning F-07


      00:00
    • 09:30

      Huddinge HK 2 (hemma) F16


      11:30
    • 09:50

      IFK Åmål (hemma) F-06


      10:50
    • 10:45

      Storvreta Handbollsklubb (borta) P-04 [P14]


      12:45
    • 11:00

      Eskilstuna Guif 06 (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Åkersberga HK (hemma) P16


      13:00
    • 11:15

      USM P14 Steg 2 P-04 [P14]


      16:30
    • 13:00

      Sammandrag Storvreta F-09


      16:00
    • 13:05

      Sollentuna HK (borta) P-04 [P14]


      15:00
    • 14:45

      IFK Hammarö (borta) F-06


      15:45
    • 15:30

      Gimonäs Umeå IF (hemma) P-04 [P14]


      17:30
    • 16:20

      Spånga HK 2 (borta) F16


      18:20
    • 17:00

      Bodens BK HF (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Norrköping IF (borta) A-lag Herrar


      19:30
    • 19:45

      Torslanda HK (borta) F-06


      20:45
  • 25Sön
    • 00:00

      Helton cup 2018 F-06


      19:00
    • 00:00

      Hellton cup P-05


      19:30
    • 00:00

      Träning F-07


      12:00
    • 11:00

      Rosersberg (borta) P-08/09


      14:00
    • 11:30

      Strands IF (borta) P16


      13:30
    • 12:25

      Uppsala HK F 06 S (borta) F-05


      14:25
    • 13:35

      Bålsta IF (borta) F-05


      15:35
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 16:30

      CrossFit F16


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskolan


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre