Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning F16


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskolan


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      IFK Strängnäs (borta) F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 19:00

      AIK (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:45

      Sollentuna HK (hemma) TRIM


      21:45
  • 6Lör
    • 10:00

      GT Söder HK 2 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Bålsta IF (hemma) P16


      12:00
    • 11:00

      Bålsta IF P12 (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      USM steg1 F16


      00:00
    • 11:30

      Domarutbildning P-05


      14:30
    • 12:00

      Bålsta IF (hemma) F-08


      14:30
    • 12:00

      Fjärdhundra SK (borta) P-06


      13:00
    • 12:30

      Hammarby IF HF (hemma) F16


      14:30
    • 15:00

      USM F16 och herrmatch Enköpings HF


      18:00
    • 16:00

      HK eRPing (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      USM steg1 F16


      18:00
    • 09:10

      Bålsta IF (borta) F-07


      09:50
    • 10:00

      Fjärdhundra SK F07 (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Kiruna HK (hemma) F16


      12:00
    • 10:50

      Fjärdhundra SK (hemma) F-06


      11:50
    • 12:30

      Skånela IF (hemma) F-06


      13:30
    • 12:30

      Matchfunktionär F-06


      13:30
    • 14:00

      RP IF Linköping 2 (borta) P-06


      16:00
    • 15:30

      HK eRPing 2 (hemma) F16


      17:30
    • 17:20

      IK Bolton (borta) P16


      19:20
  • 8Mån
    v.41
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      HK Roslagen (borta) P16


      21:00
  • 13Lör
    • 08:30

      USM P14 Steg 1 P-04 [P14]


      00:00
    • 10:00

      Huddinge HK 3 (hemma) F16


      12:00
      Idrottshuset Enköping A-hallen
      Serie: Flickor 16 Nivå 3
      Samlingsinfo: 7ans omkl
      Samlingstid: 09:00
      Anteckning: Elsa och Agnes borta på fotboll. Maja och Frida Jobb. Idun Spanien.
      Resultat och referat
    • 11:30

      IFK Tumba HK (hemma) P16


      13:30
    • 12:00

      LIF Lindesberg (borta) P-04 [P14]


      13:00
    • 13:00

      Lunch P-04 [P14]


      13:45
    • 14:00

      Nacka HK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Norrköpings HK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Alingsås HK (hemma) P-04 [P14]


      16:00
    • 17:00

      Middag P-04 [P14]


      18:00
  • 14Sön
    • 00:00

      USM P14 Steg 1 P-04 [P14]


      13:00
    • 09:00

      Vadstena HF (hemma) P-04 [P14]


      10:00
    • 09:00

      Sammandrag Uppsala F-09


      12:00
    • 10:00

      Matchfunktionär F-06


      11:00
    • 10:00

      Göksten BK F-07 (hemma) F-06


      11:00
    • 11:30

      ÖSK (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Täby HBK 2 (borta) P-04 [P14]


      13:00
    • 12:15

      Uppsala HK (borta) F-08


      14:00
    • 12:30

      Rosersbergs IK (borta) F-07


      14:30
    • 13:00

      Vassunda IF (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      HK Roslagen (borta) F16


      15:00
    • 13:15

      Lunch P-04 [P14]


      14:00
    • 13:20

      Uppsala HK F 06 S (borta) F-05


      15:20
    • 14:10

      Uppsala HK F 07 N (borta) F-07


      16:10
    • 15:00

      HK Roslagen (hemma) P-06


      17:00
    • 15:20

      Skånela IF (hemma) F-05


      17:20
    • 17:55

      Vassunda IF F-13 (borta) F-06


      19:00
    • 18:00

      IFK Tumba HK (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning F16


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskolan


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      VästeråsIrsta HF P06:12 (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Storvreta HK (borta) F-08


      12:00
    • 14:45

      Skuru IK 3 (borta) F16


      16:45
    • 16:00

      Borlänge HK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      VästeråsIrsta HK (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Minisammandrag i Bålsta P-10/11


      16:00
    • 09:00

      Skånela 1 (borta) P-08/09


      12:00
    • 09:30

      Rimbo HK Roslagen F07 (hemma) F-07


      11:30
    • 09:30

      Domar-tillfälle P-04 [P14]


      11:30
    • 11:00

      Skånela IF (hemma) F-07


      13:00
    • 11:30

      Vallentuna HK (borta) Juniorlag Damer


      13:30
    • 12:30

      Skånela IF (hemma) P16


      14:30
    • 13:00

      IFK Nora F05 (borta) F-05


      15:00
    • 13:30

      Matchspel: Minisammandrag F-10/11


      16:30
    • 13:50

      Rosersbergs IK (borta) P-06


      15:50
    • 14:00

      Skånela IF (hemma) P-05


      16:00
    • 15:15

      IK Bolton (hemma) P-05


      17:15
    • 16:00

      Eskilstuna Guif F-07 (borta) F-06


      17:00
    • 16:45

      Bålsta IF (hemma) F16


      18:45
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning F16


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning Handbollsskolan


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:00

      Träningsläger UHF F16


      00:00
    • 19:45

      Sundbybergs IK (hemma) TRIM


      21:45
  • 27Lör
    • Heldag

      Träningsläger UHF F16

    • 07:45

      Kiosk P-04 [P14]


      15:30
    • 09:00

      Bålsta IF (hemma) F-06


      10:00
    • 09:00

      Vassunda IF 04 (hemma) P-04 [P14]


      10:00
    • 10:00

      HK Roslagen (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Skånela IF (hemma) F-05


      12:00
    • 11:45

      Tyresö Handboll (hemma) P16


      13:45
    • 12:00

      Vassunda IF F12 (hemma) F-05


      14:00
    • 14:00

      HK Tyresö Strand (hemma) A-lag Damer


      16:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Träningsläger UHF F16


      18:00
    • 09:30

      VästeråsIrsta HF P05:1 (borta) P-05


      11:30
    • 13:00

      VästeråsIrsta HK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      Fjärdhundra SK (borta) P16


      19:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning F16


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Hjälptränare EHFs handbollsskola F-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 31Ons