Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om EAI Brottning

Följ

EAI Brottning

Följ oss för uppdateringar
Följ
EAI Brottning

Fys-träning för grupp 3

24 sep 2020 5 kommentarer 204 visningar
Susanne Svensson Ordförande
5 kommentarer
  • 25 sep 2020 Jeanette Lehtinen

    Ok, alltså ett extra pass för grupp 3
    Det är jättebra men jag tror inte Hugo kommer orka det varje måndag. Han har ett stort återhämtningsbehov och mycket hjälp mede läxor.

    Rapportera

    Rapportera

  • 25 sep 2020 Sofia Ulander

    Hej, jag måste dubbelkolla. Tiril går i grupp 2, eller? Blev fundersam över den tavlan grupp 3 hade gjort med Tirils namn på men inte andra av barnen hon brottas med? Med vänlig hälsning, Sofia

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 sep 2020 Susanne Svensson

    Jeanette han får komma när han vill och kan! Sofia det var grupp tre som ville ha med kompisarna i grupp två också på tavlan. Kom inte alla barnen med så kan man bara skriva dit fler namn, jag ska meddela tränarna detta.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 sep 2020 Stefan Andersson

    Milian kan tyvärr inte vara med på måndagar.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 sep 2020 Denice Roskvist

    Legazy kan tyvärr inte idag, jag vet inte riktigt om det går måndagar framöver heller, det är redan långa dagar på fritids och han ska hinna med läxor m.m. Möjligen kan det gå när de har bytat skola för då tar han sig hem själv efter skolan och gör läxorna då.. men jag återkommer.

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in