Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Donsö IS / Södra Skärgårdens IK

Följ

Donsö IS / Södra Skärgårdens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Donsö IS / Södra Skärgårdens IK
Välj lag

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Träning P-03

  • 5Lör
    • Heldag

      Träning P-03

    • 12:30

      Hannfesten P-05


      16:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Träning P-03

    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 7Mån
    v.32
    • Heldag

      Träning P-03

    • 13:00

      Träning P-05


      15:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • Heldag

      Träning P-03

    • 13:00

      Träning P-05


      15:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      Träning P-03

    • 08:00

      Färgelanda cup P-04


      00:00
    • 18:00

      Färjelanda cup 2017 P-05


      00:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Träning P-03

    • Heldag

      Färgelanda cup P-04

    • Heldag

      Färjelanda cup 2017 P-05

    • 12:15

      Näsets SK (borta) Fotboll A-lag


      14:15
  • 13Sön
    • Heldag

      Träning P-03

    • 00:00

      Färgelanda cup P-04


      20:00
    • 00:00

      Färjelanda cup 2017 P-05


      19:00
    • 13:30

      IF Mölndal Fotboll 2 (hemma) Fotboll Juniorlag


      15:30
    • 15:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) F-03


      17:15
  • 14Mån
    v.33
    • Heldag

      Träning P-03

    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Fotboll A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träningmatch F-04


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Poolspel P-08


      13:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:30

      Näsets SK Gul (borta) P-05


      12:30
    • 14:00

      Azalea BK Svart (borta) P-03


      16:00
    • 15:00

      Härryda IF (hemma) Fotboll A-lag


      17:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-09


      11:30
    • 10:30

      Kållered SK (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Hjuviks AIK (borta) F-07


      12:30
    • 12:00

      Älvsborg FF (hemma) F-03


      14:00
    • 13:30

      IF Mölndal Fotboll Röd (hemma) P-03


      15:30
  • 27Sön
    • 13:30

      Västra Frölunda IF Vit (hemma) P-04


      15:30
    • 15:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-04


      17:00
    • 17:30

      Mossens BK (borta) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
  • 28Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Styrsö BK (borta) Fotboll Juniorlag


      20:15
    • 18:30

      Götaholms BK (borta) P-05


      20:30
  • 31Tor