Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls IBF Div 1/Utveckling
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Sundsvalls IBF Div 1/Utveckling.
Div 1/Utveckling
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Tyvärr uteblev träningen idag pga matcher på Höglunda som tog våran tid. Vi ska försöka uppdatera oss bättre på söndagstiderna men det är inte riktigt klart när och var vi får den informationen.
För att kompensera detta och spetsa formen till vår sena seriestart på söndag kommer vi träna både tisdag och onsdag denna vecka. På tisdag gör vi premiär i Sticksjö kl. 18-19 och på onsdag som vanligt 17-18 Höglunda.
Behöver någon skjuts till Sticksjö på tisdag, eller onsdagsträning Höglunda, så skriv en kommentar på denna nyhet så brukar det lösa sig.
Mycket IB denna vecka, träning tisdag och onsdag med match på söndag. Glöm inte att anmäla/av anmäla er till seriespel på söndag, anmälan och påminelse utskickad.
mvh ledarna
Endast sidans medlemmar kan kommentera
Hej Helene, det är noterat.
RapporteraRapportera
Vilma C behöver skjuts på tisdag tio Sticksjö. Funkar det?
RapporteraRapportera
Jag har plats för två, vet var Vilma C bor så jag hämtar där 17.30 (Vilma+ en till)
RapporteraRapportera
Hej, jag kan plocka upp WilmaC och Maya, Sara K åker också med. // åker 17:30 från Spånvägen //
RapporteraRapportera
Tack Lars :)
RapporteraRapportera
Lars & Tomas - stäm av sinsemellan vem som plockar upp Vilma C, hon är klar 17.30 oavsett. Tack!
RapporteraRapportera