Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Clemensnäs HC
Välj lag

Januari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 10:00

      Träning U9


      11:15
    • 11:30

      Träning U16


      12:45
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:30
    • 19:15

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 3Ons
    • Heldag

      Kenneth Ljusberg CUP Flickor 9-16 år F12-F14

    • 14:30

      Träning U10


      15:45
    • 14:30

      Träning U11


      15:45
    • 17:00

      Träning U13


      17:45
    • 17:00

      Träning U12


      17:45
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:15

      Träning J20


      19:00
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:30

      Träning U15


      20:15
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 4Tor
    • 11:30

      Träning U16


      12:45
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:00

      Träning J20


      19:50
    • 19:20

      Träning Dam


      20:20
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 19:50

      Träning J18


      21:00
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 5Fre
    • 08:00

      Cup Sundsvall U14


      00:00
    • 08:00

      Armé Cupen U15


      00:00
    • 10:00

      Träning U9


      11:15
    • 11:30

      Träning U16


      12:45
    • 14:30

      Träning U10


      15:45
    • 14:30

      Träning U11


      15:45
    • 16:00

      Träning Herr


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Cup Sundsvall U14

    • Heldag

      Armé Cupen U15

    • 09:00

      Träning J20


      10:15
    • 10:30

      Träning F12-F14


      13:15
    • 10:30

      Träningsmatch mot CHC F12-F14 U12


      13:30
    • 13:30

      Träning U16


      14:45
    • 16:00

      Surahammars IF (hemma) Herr


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Cup Sundsvall U14


      18:00
    • 00:00

      Armé Cupen U15


      18:00
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 11:45

      Träning J18


      12:45
    • 13:00

      Träning J18


      14:15
    • 14:00

      Enköpings SK (hemma) Herr


      16:00
  • 8Mån
    v.2
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U15


      18:15
    • 18:15

      Träning F12-F14


      19:30
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:45

      Träning U14


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:00

      Skottning U16


      19:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:00
    • 17:20

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:45
    • 19:30

      Vännäs HC (borta) J20


      21:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 10Ons
    • 15:45

      Träning F 9


      16:45
    • 15:45

      Träning U11


      16:45
    • 15:45

      Träning U10


      16:45
    • 16:30

      Örnsköldsvik HF (borta) J18


      18:30
    • 16:45

      Träning F12-F14


      17:45
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:45

      Burträsk HC (borta) U14


      20:45
    • 19:00

      Vännäs HC (hemma) Herr


      21:00
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:30

      Visitering J20


      19:00
    • 17:30

      visitering skellefteå - HV71 J18


      19:00
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:00

      Träning U13


      19:15
    • 18:00

      Träning U12


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:45

      Träning Dam


      19:45
    • 19:15

      Träning J20


      20:15
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 19:00

      Tegs SK Hockey Ungdom (hemma) U15


      21:00
  • 13Lör
    • 08:40

      Munksund-Skuthamns SK (borta) F12-F14


      16:10
    • 08:50

      Tjejligan 13/1 i Piteå F 9


      16:05
    • 09:30

      Träningsmatcher Umeå U12


      20:00
    • 11:00

      Norsjö/Malå (borta) U16


      13:30
    • 11:15

      Träning J18


      12:15
    • 12:30

      IF Björklöven (hemma) U13


      14:00
    • 12:35

      Träning J18


      13:45
    • 12:55

      Luleå HF (borta) F12-F14


      14:55
    • 13:00

      Husum HK (borta) Dam


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag Ersmark U10


      15:00
    • 13:45

      visitering skellefteå - Linköping J18


      15:15
    • 14:00

      Träning U15


      15:00
    • 15:00

      Föräldramöte J20


      15:30
    • 16:00

      Kovlands IshF (hemma) J20


      18:00
    • 16:00

      Falu IF (borta) Herr


      18:00
    • 16:25

      Luleå HF (borta) F12-F14


      18:25
  • 14Sön
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 10:00

      Sammandrag Lag 3 U9


      13:00
    • 10:30

      Tjejligan i Piteå - Helplansspel F12-F14


      17:30
    • 12:30

      AIK-Hockey Härnösand (hemma) J20


      14:30
    • 13:00

      Sammandrag Lag 2 U9


      16:00
    • 13:00

      Sammandrag Lag 1 U9


      16:00
    • 13:00

      Sammandrag 14/1 - Boliden F 9


      15:05
    • 13:30

      Sammandrag U10 Burträsk U10


      15:30
    • 14:00

      Piteå HC (borta) U15


      16:30
    • 14:00

      Borlänge HF (borta) Herr


      16:00
    • 15:00

      MoDo Hockey (borta) Dam


      17:00
    • 15:15

      Träning U12


      16:15
    • 15:15

      Träning U13


      16:15
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 17:00

      Teoripass U16


      18:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:00
  • 15Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:15

      Träning J18


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:00
    • 17:20

      Träning U12


      18:00
    • 17:30

      Visitering chl J18


      19:00
    • 17:30

      Visitering J20


      19:00
    • 18:20

      Träning U16


      19:10
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:45
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Träning U15


      20:45
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 20:45

      Träning Dam


      21:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:45
    • 19:30

      Tegs SK Hockey (hemma) J18


      21:30
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning J20


      19:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:40

      Luleå HF (borta) Dam


      21:40
    • 19:40

      Träning U16


      20:20
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:30

      Träning Dam


      17:50
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
  • 20Lör
    • 09:15

      Träning U15


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag i Burträsk U12


      15:30
    • 11:00

      Åsele/Hoting (hemma) U16


      13:15
    • 12:00

      Träning J18


      13:15
    • 13:45

      visitering skellefteå - Frölunda J18


      15:15
    • 13:45

      Träning J18


      14:45
    • 15:30

      Queens of Lapland (hemma) Dam


      17:30
    • 16:00

      Strömsbro IF (hemma) Herr


      18:00
    • 16:30

      Brunflo IK (borta) J20


      18:30
  • 21Sön
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 10:45

      Sammandrag U10 Burträsk U10


      12:45
    • 11:00

      Njurunda SK (borta) J20


      13:00
    • 11:45

      Träning F12-F14


      12:45
    • 13:00

      Vännäs HC/LN91 (hemma) U15


      16:30
    • 14:00

      Wings HC Arlanda (hemma) Herr


      16:00
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 16:45

      Träning U13


      18:00
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
  • 22Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:15

      Träning U12


      19:45
    • 18:15

      Träning U13


      19:45
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:15

      Träning U15


      20:00
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:20

      Träning U12


      18:00
    • 17:20

      Träning U13


      18:05
    • 18:15

      Träning Dam


      19:15
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:45
    • 19:30

      Träning U16


      20:20
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 24Ons
    • 15:45

      Träning F 9


      16:35
    • 15:45

      Träning U10


      16:35
    • 15:45

      Träning U11


      16:45
    • 16:35

      Träning Herr


      17:35
    • 17:40

      Träning F12-F14


      18:40
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:30

      SK Lejon (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Piteå HC (hemma) J18


      21:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 20:00

      Sportrådet Clemensnäs HC


      21:30
    • 20:45

      Träning U15


      21:45
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 17:00

      Träning Herr


      18:00
    • 17:15

      Burträsk HC (borta) U13


      19:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:30

      Visitering J20


      19:00
    • 17:30

      visitering Skellefteå - Örebro J18


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Luleå HF (hemma) Dam


      21:30
    • 19:45

      Träning J18


      21:00
    • 19:50

      Träning U16


      20:40
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning Herr


      17:00
    • 17:00

      Pizza på Santana U11


      18:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Sammandrag U10 (clemens ansv) U10


      11:30
    • 10:30

      Sammandrag i Bureå U11


      13:00
    • 11:00

      Matcher U12


      16:00
    • 11:30

      Träning U14


      12:30
    • 12:00

      Lycksele Sportklubb (hemma) U13


      14:00
    • 12:45

      Träning U15


      13:45
    • 13:15

      Trixa Hockey (borta) F12-F14


      15:15
    • 13:30

      Sammandrag Lag 2 U9


      16:00
    • 14:00

      Träning U16


      15:00
    • 15:30

      MoDo Hockey (hemma) Dam


      17:30
    • 16:00

      Brunflo IK (hemma) J20


      18:00
    • 16:15

      Trixa Hockey (borta) F12-F14


      18:15
  • 28Sön
    • 09:15

      Träning TKH 16


      10:15
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 10:10

      Tegs SK Hockey Ungdom (borta) U15


      12:40
    • 10:50

      Sammandrag U10 U10


      11:50
    • 11:00

      Sammandrag 28/1 - Malmhallen (vi arrangerar) F 9


      14:00
    • 11:00

      Sammandrag Lag 1 U9


      14:00
    • 11:00

      Sammandrag Lag 3 U9


      14:00
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 13:00

      Vilhelmina IK (borta) U14


      14:30
    • 13:15

      Träning F12-F14


      14:45
    • 15:15

      Björklöven/Teg/Vännäs (hemma) U16


      17:45
    • 16:15

      Träning J18


      17:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
  • 29Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning J18


      18:40
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning Herr


      19:45
    • 18:45

      Lagmöte J18


      19:15
    • 19:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:45

      Träning U16


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 20:00

      Träning J20


      21:00
    • 21:00

      Träning U15


      22:00
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:30
    • 17:20

      Träning U12


      18:00
    • 17:20

      Träning U13


      18:05
    • 18:00

      Inventering J18


      20:30
    • 18:00

      Träning Dam


      18:45
    • 18:15

      Träning F12-F14


      19:30
    • 19:30

      Vännäs HC (hemma) J20


      21:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
  • 31Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Vännäs HC (borta) Herr


      21:00
    • 19:30

      Bodens HF (borta) J18


      21:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:15
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00