Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ
Clemensnäs HC
Välj lag

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 11:00

      Träningsmatch U16


      12:30
    • 11:00

      Lunch i Boliden U16


      12:00
    • 12:45

      MoDo Hockey (hemma) J18


      14:45
    • 13:00

      Match U14


      15:00
    • 13:45

      Träning J20


      14:45
    • 15:00

      Träningsmatch U16


      17:30
    • 15:30

      Träning J20


      16:30
    • 16:00

      Hudiksvalls HC (borta) Herr


      18:00
    • 18:00

      Träning F12-F14


      19:00
    • 19:15

      Träning U15


      20:15
  • 2Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning F12-F14


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 19:45

      Match mot Clemensnäs U14 Dam


      20:45
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning Herr


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:15
    • 18:45

      Träning Dam


      19:45
    • 19:30

      Bodens HF (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:45

      Träning Dam


      22:00
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 19:00

      Skellefteå AIK (borta) J18


      21:00
    • 19:00

      Träning J20


      20:00
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:00
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:15

      Föräldramöte U10


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning F12-F14


      19:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
  • 7Lör
    • 07:00

      Storuman IK (borta) U15


      19:00
    • 09:00

      Distriktsverksamhet U15 U16


      00:00
    • 11:00

      IF Björklöven (borta) Dam


      13:00
    • 12:45

      Träningsmatcher mot Piteå U13


      14:45
    • 14:30

      Kiruna IF (borta) J20


      16:30
    • 15:15

      Träning U16


      16:15
    • 16:30

      Träningsmatch U14


      18:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Distriktsverksamhet U15 U16


      19:00
    • 08:00

      CHC CUPEN U10 U11


      17:00
    • 09:00

      Städ Rönnskär J18


      12:00
    • 09:00

      Städning J20


      13:00
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 11:45

      Träning J18


      12:45
    • 13:15

      Träning U16


      14:30
    • 13:15

      Träning J18


      14:30
    • 14:00

      Munksund-Skuthamns SK (borta) Dam


      16:15
    • 14:45

      Träning J20


      16:00
    • 16:15

      Träningsmatch mot Bureå U12


      17:30
    • 17:45

      Träning U15


      19:00
    • 19:15

      Träning F12-F14


      20:15
  • 9Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:45
    • 18:15

      Träning U14


      19:45
    • 18:15

      Träning U15


      19:00
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:15

      Träning Dam


      20:15
    • 19:15

      Träning J20


      20:15
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
    • 21:00

      Träning J20


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning Herr


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 11Ons
    • 15:45

      Träning F 9


      16:45
    • 15:45

      Träning U12


      16:45
    • 15:45

      Träning U11


      16:45
    • 16:45

      Träning F12-F14


      17:45
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) Herr


      21:00
    • 19:30

      Piteå HC (borta) J18


      21:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning J20


      17:50
    • 17:15

      Träning J18


      18:15
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Frölunda J18


      19:00
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:45

      Träning J18


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
  • 13Fre
    • 16:00

      Intersport Cup U14


      00:00
    • 16:00

      Träning U13


      17:15
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 19:00

      IF Björklöven (hemma) J20


      21:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Intersport Cup U14

    • Heldag

      Utbildningsdag Västerbottens Ishockeyförbund U15

    • 10:30

      Träning F12-F14


      11:45
    • 12:00

      Queens of Lapland (hemma) Dam


      14:00
    • 12:00

      Träning U10


      13:15
    • 13:45

      Visitering Skellefteå AIK - Linköping J20


      15:15
    • 14:00

      Örnsköldsvik HF (hemma) J18


      16:00
    • 14:00

      Vännäs HC/LN91 (borta) U16


      16:30
    • 16:00

      Kalix HC (borta) Herr


      18:00
  • 15Sön
    • 00:00

      Intersport Cup U14


      15:00
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 09:30

      Sammandrag i Norsjö U13


      14:30
    • 11:00

      Piteå HC (borta) J20


      13:00
    • 11:45

      Träning U11


      12:45
    • 11:45

      Träning U12


      12:45
    • 12:00

      IF Björklöven (hemma) U16


      14:30
    • 16:00

      Kiruna IF (borta) Herr


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 17:15

      Träning Dam


      18:15
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
  • 16Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning J18


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:45

      Träning J18


      19:30
    • 19:15

      Träning J20


      20:15
    • 19:30

      Träning F12-F14


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:15
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning Herr


      17:00
    • 17:00

      Träning J20


      17:50
    • 18:00

      Träning U15


      18:45
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:00

      IF Björklöven (borta) J18


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 20:45

      Träning Dam


      21:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      16:50
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:50

      Träning F12-F14


      17:50
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 19:00

      Piteå HC (hemma) Herr


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 19:15

      Träning J18


      20:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:00

      Cup Piteå Grupp 1 U16


      00:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:00

      Träning Herr


      19:00
    • 19:00

      SK Lejon (hemma) J20


      21:00
  • 21Lör
    • 00:00

      Cup Piteå Grupp 1 U16


      16:00
    • Heldag

      Cup Piteå Grupp 2 U16

    • 09:00

      Träning Herr


      10:00
    • 10:15

      Träning J20


      11:15
    • 11:30

      Trixa Hockey (hemma) F12-F14


      13:30
    • 12:30

      Sammandrag Lag 1 U10


      14:30
    • 12:30

      Sammandrag 21/10 Malmhallen F 9


      15:00
    • 13:15

      Träning U15


      14:15
    • 14:30

      Trixa Hockey (hemma) F12-F14


      16:30
    • 15:30

      Burträsk HC (borta) U14


      17:00
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (borta) J18


      18:00
    • 16:15

      Sammandrag U10 U11


      18:15
    • 16:30

      Visitering Skellefteå Aik - Luleå J18


      18:00
    • 16:30

      Visitering Skellefteå AIK - Luleå J20


      18:00
    • 17:30

      Sammandrag U10 U11


      19:30
  • 22Sön
    • 08:30

      Sammandrag lag 3 U10


      11:00
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 11:30

      Sammandrag Lag 2 U10


      13:30
    • 11:30

      Sammandrag 22/10 U12


      15:45
    • 12:00

      Vilhelmina IK (hemma) U15


      14:00
    • 14:00

      Träning Dam


      15:00
    • 14:30

      Träning J18


      15:30
    • 15:45

      Träning F12-F14


      16:45
    • 16:00

      Örnsköldsvik HF (borta) Herr


      18:00
    • 16:00

      Teg SK Hockey (hemma) U15


      18:00
    • 16:00

      Träning Dam


      17:15
    • 17:00

      Träning U13


      19:15
    • 17:00

      Föräldramöte f-11 F12-F14


      18:00
    • 17:00

      Träning U14


      19:15
    • 17:00

      Träning F12-F14


      18:00
  • 23Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:15

      Träning U13


      19:15
    • 18:15

      Träning U14


      19:15
    • 18:30

      Träning J20


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning F12-F14


      20:45
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 20:15

      Träning J20


      21:15
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      17:15
    • 17:45

      Träning U13


      18:45
    • 17:45

      Träning U14


      18:45
    • 17:45

      Föräldramöte U15


      18:30
    • 17:45

      Träning Herr


      18:45
    • 18:30

      Föreläsning kost U15


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Kalix HC (hemma) J20


      21:30
    • 19:30

      Vännäs HC (borta) J18


      21:30
    • 20:45

      Träning Dam


      22:00
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning F12-F14


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      20:30
    • 19:45

      Träning U15


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning F 9


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 17:30

      Visitering Skellefteå Aik - Malmö J18


      19:00
    • 17:30

      Visitering Skellefteå AIK - Malmö J20


      19:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:00
    • 18:00

      Mat och Matchreflektioner U14


      19:30
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
    • 21:00

      Träning J20


      22:15
  • 27Fre
    • Heldag

      Teg cup U15

    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 19:00

      Skellefteå AIK (hemma) J18


      21:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Teg cup U15

    • 08:00

      Tjejliga i Piteå F12-F14


      16:00
    • 09:00

      Träning U13


      10:00
    • 09:20

      Tjejliga i Piteå F 9


      13:00
    • 10:15

      Träning U11


      11:15
    • 10:15

      Träning U12


      11:15
    • 11:30

      Träning U10


      12:30
    • 12:45

      Piteå HC (hemma) U16


      15:15
    • 13:00

      Lycksele Sportklubb (borta) U14


      14:00
    • 16:00

      Kiruna IF (hemma) J20


      18:00
    • 16:30

      Visitering Skellefteå Aik - Leksand J18


      18:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Tjejligan - Helplan F12-F14


      16:30
    • 09:15

      Träning TKH 17


      10:15
    • 11:45

      Träning J18


      12:45
    • 13:15

      Träning J18


      14:15
    • 14:00

      Träning Dam


      15:00
    • 14:45

      Träning U16


      16:00
    • 16:00

      Träning Dam


      17:15
    • 16:15

      Träning F 9


      17:30
    • 18:00

      Teg cup U15


      19:00
  • 30Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning Herr


      18:15
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      IF Björklöven 2 (borta) Dam


      21:00
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 19:45

      Träning F12-F14


      20:45
    • 21:00

      Träning J20


      22:15
  • 31Tis
    • 07:00

      Inventering på Stora Coop Norrböle Dam


      12:00
    • 16:30

      Träning Herr


      17:30
    • 17:35

      Träning U13


      18:25
    • 17:35

      Träning U14


      18:30
    • 17:45

      Träning Herr


      18:45
    • 18:15

      Träning J20


      19:15
    • 18:40

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning J18


      20:30
    • 19:45

      Träning J20


      20:45
    • 20:30

      Träning Dam


      21:45
    • 21:00

      Träning J18


      22:00