Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte U10


      19:45
    • 19:15

      Träning U18


      20:15
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:45

      Träning U20


      17:45
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 19:45

      Träning Herr


      19:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:45
  • 4Lör
    • 10:30

      Träning U13


      11:45
    • 12:00

      Träning U20


      13:15
    • 13:30

      Träning U14


      14:45
    • 14:00

      Örnsköldsvik HF J18 Elit (borta) U18


      16:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Träning U11


      10:30
    • 11:00

      Träning U12


      12:15
    • 12:30

      Träning U13


      13:45
    • 13:00

      Teg U18 (borta) U16


      17:00
    • 14:00

      Träning U14


      15:15
    • 15:30

      Träning Dam


      16:45
    • 15:30

      Träning Tjejlaget U14


      16:45
    • 17:00

      Tegs SK Hockey (borta) U20


      20:00
    • 18:00

      Anmälan plastback U11


      18:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:45
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 18:45

      Föräldramöte U18


      19:45
    • 19:00

      Föräldramöte U11


      20:00
    • 19:45

      Clemensnäs HC U20 Elit (hemma) U18


      22:30
    • 19:45

      Clemensnäs HC U18 (borta) U20


      22:15
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      19:00
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
  • 10Fre
    • Heldag

      Skicka in toapappersbeställning U12

    • 00:00

      Lämna in pappersförsäljningsordrarna. U11


      00:00
    • 00:00

      Sista dag maila pappersbeställningen U16


      19:00
    • 12:00

      Inlämning av toapappersbeställning U20


      13:00
    • 15:00

      Beställning papper U14


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
  • 11Lör
    • 10:00

      Upptaktsträff U10


      13:00
    • 10:30

      Träning U13


      11:45
    • 13:00

      HTUHC svart (hemma) U16


      14:30
    • 13:30

      Träning Tjej U10/U11


      14:45
    • 14:30

      Träning U16


      15:45
    • 15:30

      Brooklyn Tigers (hemma) U16


      16:30
    • 16:00

      Tegs SK Hockey (hemma) U20


      20:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:00
    • 19:15

      IF Björklöven Grön (hemma) U16


      20:15
  • 12Sön
    • 09:30

      Träning U12


      10:45
    • 10:30

      Kalix HC (borta) U16


      11:30
    • 11:00

      Träning U16


      12:15
    • 12:00

      Lämna in pappersbeställning omgång 1 U13


      13:00
    • 12:30

      Träning U14


      13:45
    • 14:00

      Träning U13


      15:15
    • 15:30

      Träning U11


      16:30
    • 16:45

      Träning U18


      17:45
    • 17:00

      Träning Dam


      18:15
    • 17:00

      Träning Tjejlaget U14


      18:15
    • 17:00

      Träning Tjej U10/U11


      18:15
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:45
    • 19:00

      Träning U20


      20:15
  • 13Mån
    v.37
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:00
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:20

      Träning U14


      20:00
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:45

      Träning U20


      21:00
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:45

      Träning Herr


      19:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:45

      Burträsk HC (hemma) U14


      21:45
  • 18Lör
    • 08:30

      Kick-off U12


      15:30
    • 08:45

      Viggbyholms IK (borta) U16


      10:30
    • 09:00

      Träning U12


      10:00
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      11:45
    • 10:30

      Träning U20


      11:45
    • 12:00

      Träning U20


      13:00
    • 12:15

      Strömsbro HC (borta) U16


      14:00
    • 12:30

      Piteå HC J18 Elit (borta) U18


      15:15
    • 13:30

      Kågedalens AIF (hemma) U12


      15:00
    • 13:30

      Träning U11


      14:30
    • 15:00

      Skellefteå AIK Hockey U14 (hemma) U14


      17:00
    • 15:45

      Timrå IK (hemma) U16


      17:00
  • 19Sön
    • 08:00

      Kaif (hemma) U16


      09:30
    • 09:30

      Träning U10


      10:45
    • 11:00

      Träning U13


      12:15
    • 11:45

      Strömsbro HC (hemma) U16


      13:15
    • 12:30

      Träning U12


      13:45
    • 14:00

      Träning U14


      15:15
    • 16:30

      IF Boden Hockey (hemma) U20


      22:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:00

      Lagfoto U12


      17:00
    • 16:20

      Fotografering U11


      16:40
    • 16:30

      Lagfoto U9


      18:00
    • 16:40

      Fotografering U10


      17:10
    • 17:20

      Lagfoto U13


      17:40
    • 17:40

      Fotografering U16


      18:40
    • 18:10

      Lagfoto U20


      19:10
    • 18:30

      Fotografering Dam


      19:00
    • 18:30

      Fotografering Tjejlaget U14


      19:30
    • 19:00

      Lagfoto U14


      20:00
    • 19:10

      Fotografering Tjej U10/U11


      20:10
    • 19:50

      Lagfoto U18


      20:20
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:45
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      21:00
    • 19:45

      Träning Dam


      21:00
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 18:45

      Träning U12


      20:00
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      19:00
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 24Fre
    • 13:00

      Klimpens Cup U14


      00:00
    • 15:00

      Skellefteå AIK Svart (borta) U14


      16:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 21:15

      IF Björklöven (hemma) U14


      22:15
  • 25Lör
    • Heldag

      Klimpens Cup U14

    • 09:00

      Träning U11


      10:00
    • 10:30

      Träning Tjej U10/U11


      13:00
    • 11:00

      Luleå HF Röd (hemma) U14


      12:00
    • 13:30

      Träning U16


      14:45
    • 14:30

      Storuman IK (hemma) U14


      15:30
    • 15:00

      IF Boden Hockey (borta) U20


      20:00
    • 15:00

      Träning U16


      16:00
    • 16:30

      Piteå HC Vit (hemma) U14


      17:30
  • 26Sön
    • 00:00

      Klimpens Cup U14


      17:00
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 12:00

      Match U11


      14:00
    • 13:00

      Träning U12


      14:00
    • 13:00

      Sunderbyn SK (hemma) U16


      15:30
    • 13:30

      Sunderbyn (hemma) U14


      14:30
    • 14:00

      Brooklyn Tigers HF (borta) U20


      16:00
    • 15:15

      IF Boden Hockey J18 (hemma) U18


      17:15
    • 17:45

      Träning U13


      19:00
    • 19:15

      Träning Tjejlaget U14


      20:30
    • 19:15

      Träning Dam


      20:30
  • 27Mån
    v.39
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 17:15

      Träning U18


      18:00
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 28Tis
    • Heldag

      Hämtning av toapapper U12

    • 00:00

      Leverans av pappret U11


      20:00
    • Heldag

      Målvakt U10

    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Leverans papper U14


      19:00
    • 18:00

      Leverans av papper U13


      19:00
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U13


      19:00
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
  • 29Ons
    • 12:00

      Leverans av pappret U11


      20:00
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:30

      Träning U14


      19:20
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:00

      Träning U18


      20:00
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 19:45

      Träning Herr


      19:00
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00