Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs HC

Följ

Clemensnäs HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:00

      Städvecka v44 ( korridor uppe minivip) U9


      00:00
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 20:15

      Träning U20


      21:30
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 2Tis
    • Heldag

      Städvecka v44 ( korridor uppe minivip) U9

    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:00

      Intresseanmälan höstläger U12


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 21:00

      Träning U14


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
  • 3Ons
    • Heldag

      Städvecka v44 ( korridor uppe minivip) U9

    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjejlaget U14


      17:00
    • 17:15

      Träning U12


      18:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr


      19:30
    • 19:30

      SK Lejon (hemma) Herr


      20:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
  • 4Tor
    • Heldag

      Städvecka v44 ( korridor uppe minivip) U9

    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      19:00
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:15
  • 5Fre
    • Heldag

      Städvecka v44 ( korridor uppe minivip) U9

    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 17:15

      Träning U13


      18:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 00:00

      Städvecka v44 ( korridor uppe minivip) U9


      19:00
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 10:30

      Sammandrag (hemma) U9


      13:00
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 12:15

      CHC Vit (hemma) U11


      13:15
    • 12:30

      Norsjö/Malå (borta) U16


      15:00
    • 13:00

      Träning U20


      14:15
    • 13:15

      Träning U12


      14:30
    • 14:00

      Matcher CHC Blå Boliden U10


      15:30
    • 15:00

      Träning U20


      16:15
    • 16:00

      Bolidens FFI (borta) Tjej U10/U11


      17:00
    • 17:45

      Matcher CHC Vit Kopparhallen U10


      19:00
    • 17:45

      Clemensnäs HC Blå (borta) Tjej U10/U11


      19:00
  • 8Mån
    v.45
    • Heldag

      Städvecka tvättstuga och sliprum (v 45) U10

    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U18


      18:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U16


      19:00
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
    • 21:15

      Träning U20


      22:15
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U16


      18:15
    • 19:30

      Burträsk HC (hemma) Herr


      20:30
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:15
    • 19:45

      Träning Dam


      20:15
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 19:30

      Skellefteå AIK (hemma) U18


      21:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U10/U11


      11:15
    • 11:30

      Träning U16


      12:45
    • 12:30

      Tegs SK Hockey (borta) U20


      14:30
    • 12:30

      Skellefteå AIK Hockey (borta) U13


      13:30
    • 13:00

      Träning U16


      14:00
    • 14:00

      Norsjö HC (hemma) Herr


      15:00
    • 14:00

      Kiruna IF (borta) Dam


      16:00
    • 16:45

      Norsjö HC (hemma) U14


      18:45
  • 14Sön
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:00

      Matcher CHC Blå Boliden U10


      11:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 13:00

      Luleå HF/MSSK (borta) Dam


      15:00
    • 13:15

      Träning U11


      14:15
    • 14:45

      Träning U14


      16:00
    • 16:00

      Matcher CHC Svart Burträsk U10


      17:30
    • 16:00

      Burträsk HC (borta) Tjej U10/U11


      17:30
    • 16:15

      Träning U16


      17:15
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 17:30

      Jobba i garderoben U20


      21:30
    • 17:30

      Träning Tjej U10/U11


      18:30
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning Tjejlaget U14


      18:30
    • 18:45

      Kågedalen AIF (hemma) U12


      19:45
  • 15Mån
    v.46
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:00

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9


      00:00
    • 18:30

      Träning U18


      19:30
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:45

      Träning Tjejlaget U14


      19:45
    • 18:45

      Träning Dam


      19:45
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 16Tis
    • Heldag

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9

    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:15

      Träning U20


      20:15
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
  • 17Ons
    • Heldag

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9

    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:30

      Piteå HC (hemma) U18


      21:30
    • 19:30

      LN 91 (borta) Herr


      20:30
    • 20:00

      Träning Tjejlaget U14


      21:15
    • 20:00

      Träning Dam


      21:15
  • 18Tor
    • Heldag

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9

    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U14


      16:45
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Lämna in pappersförsäljningsordrarna. U11


      18:00
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 20:00

      Träning Tjejlaget U14


      21:15
    • 20:00

      Träning Dam


      21:15
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 19Fre
    • Heldag

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9

    • Heldag

      Skicka in toapappersbeställning U12

    • 11:00

      Allmänhetens åkning Utan puck o klubba U11


      13:00
    • 12:00

      Inlämning av toapappersbeställning U20


      13:00
    • 13:00

      Allmänhetens åkning med puck och klubba U11


      15:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 18:30

      Björklöven (borta) U14


      20:30
    • 19:30

      Boliden FFI (hemma) Herr


      20:30
  • 20Lör
    • Heldag

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9

    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 10:15

      Träning Tjej U10/U11


      11:15
    • 11:00

      Bureå IF (hemma) U11


      12:00
    • 11:25

      Skellefteå AIK Gul (borta) Tjej U10/U11


      12:25
    • 12:30

      Luleå HF (hemma) U18


      14:30
    • 15:15

      Träning U16


      16:15
    • 15:30

      Kovlands IshF (hemma) U20


      17:30
    • 16:30

      Kågedalens AIF (hemma) U13


      18:30
  • 21Sön
    • 00:00

      städvecka v46 (Sliprum och tvättstuga) U9


      19:00
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 10:30

      Lycksele SK (hemma) Tjejlaget U14


      12:30
    • 11:45

      Träning U13


      13:00
    • 12:00

      IF Sundsvall Hockey (hemma) U20


      14:00
    • 13:00

      Burträsk HC (borta) U12


      14:25
    • 13:00

      SAIK Vit (hemma) U11


      14:00
    • 13:30

      Matcher CHC Blå Kopparhallen U10


      15:00
    • 14:30

      Skellefteå AIK Vit (borta) Tjejlaget U14


      16:30
    • 15:30

      Träning Tjej U10/U11


      16:45
    • 17:00

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Lämna in pappersbeställning omgång 2 U13


      19:00
    • 18:00

      Matcher CHC Svart Skellefteå U10


      19:30
    • 18:30

      Skellefteå AIK Hockey (hemma) U16


      21:00
  • 22Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:15

      Träning U18


      19:15
    • 19:30

      VIP U16


      20:30
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 24Ons
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 16:00

      Träning Tjej U10/U11


      17:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U13


      19:15
    • 19:00

      Vännäs HC (borta) U16


      21:30
    • 19:30

      Träning U18


      20:30
    • 19:45

      Träning Tjejlaget U14


      20:45
    • 19:45

      Träning Dam


      20:45
    • 21:00

      Träning U18


      22:15
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      17:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 18:30

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Träning U20


      20:30
    • 21:00

      Träning U20


      22:15
  • 26Fre
    • 11:00

      Allmänhetens åkning Utan puck o klubba U11


      13:00
    • 13:00

      Allmänhetens åkning med puck och klubba U11


      15:00
    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 17:15

      Träning U18


      18:15
    • 19:30

      Piteå HC (hemma) U20


      21:30
    • 19:30

      Boliden FFI (borta) Herr


      20:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Tjejligan för spelare födda 2008 Tjejlaget U14


      00:00
    • 09:00

      Adventscupen Tjej U10/U11


      00:00
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 11:30

      Träning U16


      12:30
    • 12:45

      Träning U20


      13:45
    • 12:45

      Träning U16


      13:45
    • 14:00

      Piteå HC (borta) U14


      16:00
    • 14:00

      Träning U12


      15:00
    • 15:15

      Träning U13


      16:15
    • 15:15

      Träning Tjejlaget U14


      15:45
    • 15:15

      Träning Dam


      15:45
    • 16:15

      AIK-Hockey Härnösand (borta) U18


      18:15
    • 16:30

      Träning Tjejlaget U14


      17:45
    • 16:30

      Träning Dam


      17:45
  • 28Sön
    • 00:00

      Tjejligan för spelare födda 2008 Tjejlaget U14


      12:00
    • 00:00

      Adventscupen Tjej U10/U11


      12:00
    • 09:15

      Träning TKH 14


      10:30
    • 09:30

      Sammandrag (hemma) U9


      12:30
    • 10:30

      Träning TKH tjej


      11:30
    • 11:45

      Träning U16


      12:45
    • 12:00

      Timrå IK (borta) U18


      14:00
    • 13:00

      Malå Hockey U12 (hemma) U12


      14:30
    • 13:45

      Matcher CHC Vit Boliden U10


      15:15
    • 14:30

      Malå IF (hemma) U13


      16:30
    • 16:00

      Piteå HC (borta) U20


      18:00
    • 16:15

      Träning Tjejlaget U14


      17:00
    • 16:15

      Träning Dam


      17:00
    • 16:30

      Träning U11


      17:30
    • 17:00

      Matcher CHC Svart Skellefteå U10


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 17:45

      Träning Tjejlaget U14


      18:45
    • 17:45

      Träning Dam


      18:45
    • 19:00

      Träning U14


      20:15
  • 29Mån
    v.48
    • Heldag

      Intressekoll för målvakt U10

    • 16:00

      Träning U12


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning Tjejlaget U14


      19:30
    • 18:30

      Träning Dam


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:15
    • 19:30

      Umeå Dragons HC (borta) Herr


      22:00
    • 19:30

      Träning Tjejlaget U14


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam


      20:15
    • 19:45

      Träning U14


      20:45
    • 21:00

      Träning Herr


      22:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U9


      19:00
    • 17:15

      Träning U14


      18:15
    • 18:00

      Träning U18


      19:00
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:30

      Träning U13


      19:30
    • 19:40

      Träning Tjejlaget U14


      20:15
    • 19:40

      Träning Dam


      20:10
    • 19:45

      Träning U18


      20:45
    • 19:45

      Träning U20


      20:45
    • 21:00

      Träning Tjejlaget U14


      22:15
    • 21:00

      Träning Dam


      22:15