Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Clemensnäs IF F16-Innebandy
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Clemensnäs IF F16-Innebandy.
F16-Innebandy
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Så här ser ansvarsfördelningen ut för vårt lag under Skellefteå Floorball Cup.
Vi är ansvariga för att tillsammans med P16 bemanna Kiosken och Sekretariatet i Balder A Fredag 1 maj.
Jag har gjort uppdelningen tillsammans med deras lagledare utifrån hur många spelare vi är i varje lag och då ser fördelningen ut så här:
Fredag 1 maj
08:00 - 13:15 Kiosk - Milja, Liv, Iza, Jasmine och Neah.
08:00 - 13:15 Sekretariat - Holly H och Alice F
13:00 - 18:15 Kiosk - Alma, Alice J, Wilma L, Wilma N och Aile
Resterande pass tar P16 hand om.
Behöver ni byta pass så löser ni det mellan varandra. Meddela mig bara så att jag vet vem som kommer att finnas på plats.
Sedan har det också tillkommit bakning på vår lott. Kakorna ska finnas på plats på Balder A senast kl 8 på morgonen den 1/5 (annars finns det kanske möjlighet att skicka med någon av de som jobbar det första passet.)
Bakningen fördelas enligt nedan:
1 långpannekaka skuren i 7x7 cm stora bitar: Holly T, Selma, My och Elise.
1 mjölk- och glutenfri långpannekaka och 40 chokladbollar: Olivia
1 mjölk- och glutenfri långpannekaka: Agnes
Skriv ingredienserna på locket till dina kakburkar så är det lättare för säljarna att svara på frågor.
Jag har räknat med 1 vuxen per spelare i bemanningen ovan.
Kom gärna i god tid till ditt pass så att du hinner få en genomgång vad du ska göra.
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera