Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Brooklyn Tigers Unga HF U14/ -13
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Brooklyn Tigers Unga HF U14/ -13.
U14/ -13
Följ oss för uppdateringar
Nu har tider för CCM-dagen kommit och det är tisdag 28 april kl.18-19 som gäller för utespelare födda 2013 & 2014. För målvakterna är det dagen innan, måndag 27 april kl.16-17. Plats är B-hallen.
Försäljning av chips har blivit försenat och vi jobbar nu på att få leveransen av allt chips i samband med CCM-dagen men återkommer när vi vet mer. De spelare som inte lämnat igen matchtröjorna kommer då också få tillfälle att göra det.
Till sist har vi också fått klart med Crossfitpass i maj och juni, de ligger i kalendern och kommer läggas ut för anmälan allihopa när det första datumet närmar sig.
Finns det någon tanke om hur mycket chips varje spelare ska sälja? 😊 Och ett ungefärligt pris/påse?
RapporteraRapportera