Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Boo Hockey Team 10

Följ

Team 10

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 15:45

      Träning


      16:45
  • 2Lör
    • 12:45

      Träningsmatch


      14:00
  • 3Sön
    • 12:30

      Träningsmatch


      14:00
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning


      18:15
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      ATC


      17:45
    • 17:45

      ATC


      18:30
    • 19:00

      Lidingö Vikings HC (hemma)


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 13:00

      Träning


      14:00
    • 15:15

      Nacka HK vit (borta)


      16:45
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning


      18:15
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 16Lör
    • 08:30

      IFK Salem vit (hemma)


      10:30
    • 08:55

      FOC Farsta IF vit (hemma)


      10:55
    • 09:20

      Haninge Anchors HC vit (hemma)


      11:20
    • 13:00

      Nynäshamns IF HC blå (hemma)


      15:00
    • 13:25

      Flemingsbergs IK (hemma)


      15:25
    • 13:50

      Huddinge IK röd (hemma)


      15:50
    • 15:30

      Brinkens IF röd (borta)


      16:30
    • 17:15

      Huddinge IK blå (hemma)


      19:15
    • 17:40

      Djurgårdens IF vit (hemma)


      19:40
    • 18:05

      Hammarby IFvit (hemma)


      20:05
  • 17Sön
    • 10:00

      Huddinge IK vit (hemma)


      12:00
    • 10:25

      Djurgårdens IF blå (hemma)


      12:25
    • 10:50

      Hammarby IF grön (hemma)


      12:50
  • 18Mån
    v.42
    • 17:00

      målvaktsträning


      18:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning


      18:45
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 22Fre
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 23Lör
    • 08:00

      Mälarö Hockeyförening (hemma)


      10:00
    • 08:00

      Mälarh/Bre Hockey röd (hemma)


      10:00
    • 08:00

      Tullinge TP HC gul (hemma)


      10:00
    • 13:30

      Huddinge IK svart (hemma)


      15:30
    • 13:55

      IFK Salem vit (hemma)


      15:55
    • 14:20

      Tullinge TP HC vit (hemma)


      16:20
    • 15:15

      Älta IF gul (hemma)


      17:15
    • 15:35

      IFK Tumba IK röd (hemma)


      17:35
    • 16:05

      Tyresö Hanvikens SK röd (hemma)


      18:05
  • 24Sön
    • 11:30

      Värmdö HC röd (hemma)


      13:30
    • 11:55

      Djurgårdens IF vit (hemma)


      13:55
    • 12:20

      Nacka HK vit (hemma)


      14:20
    • 18:45

      Träning


      19:45
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 19:15

      Träning


      20:15
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 18:30

      Träning


      19:30
  • 30Lör
    • 10:15

      Träning


      11:30
  • 31Sön
    • 14:45

      Träning


      16:00