Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björklinge BK

Följ

Björklinge BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 6Lör
    • 08:00

      Scorpions Cup P-06/07


      00:00
    • 10:15

      IK Sirius P06 (hemma) P-06/07


      11:15
    • 15:30

      Tillberga IK Roosters P06/07 (borta) P-06/07


      16:30
    • 20:45

      Bele Barkarby IF IBF (borta) P-06/07


      21:45
  • 7Sön
    • 00:00

      Scorpions Cup P-06/07


      14:00
    • 09:15

      Västerås IBS Ungdom P06/07 (hemma) P-06/07


      10:15
    • 11:35

      Hässelby SK IBK P06/07 (borta) P-06/07


      12:35
    • 11:45

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 13:00

      Träning P-14


      14:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 14:15

      IK Sätra (borta) F-06


      16:15
    • 14:45

      Träning F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning P-08/09


      18:30
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 18:30

      Sandvikens AIK (borta) F-06


      20:30
    • 19:00

      Alunda IBF P05 (hemma) Herr Junior


      21:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Hagunda IF P14 (hemma) P-14


      11:00
    • 09:00

      Hagunda IF P2014 (borta) P-14


      11:00
    • 09:30

      Hagunda IF P2014 (hemma) P-14


      11:30
    • 09:30

      Hagunda IF P14 (hemma) P-14


      11:30
    • 10:00

      Hagunda IF P2014 (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hagunda IF P14 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Hagunda IF (hemma) P-12


      13:00
    • 12:20

      Vaksala SK F 09 (hemma) F-08/09


      14:20
    • 13:00

      Enköpings IBK (borta) F-12


      15:00
    • 13:30

      Sargvakt Herrlaget F-08/09


      16:30
    • 13:40

      Storvreta IBK P10 (hemma) P-08/09


      15:40
    • 14:00

      Vallentuna IBK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      IBK Östhammar P05/06 (borta) P-06/07


      16:15
    • 15:20

      IBK Östhammar (hemma) F-06


      17:20
    • 17:00

      Almunge IK P05 HJU (hemma) Herr Junior


      19:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:10

      Storvreta IBK P07 (borta) P-06/07


      13:10
    • 11:45

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F-15


      13:00
    • 13:00

      Träning P-14


      14:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 14:00

      Träning F-12


      15:00
    • 14:10

      Bälinge IF F08/09 (borta) F-08/09


      16:10
    • 14:45

      Träning F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:00

      IBF Falun Utveckling (hemma) F-06


      20:00
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Vaksala SK F 13 (hemma) F-13


      11:00
    • 09:30

      Enköpings IBK F12/13 (hemma) F-13


      11:30
    • 09:45

      Träning F-14


      12:30
    • 10:00

      Rosersberg Arlanda IBK F13/14 (borta) F-13


      12:00
    • 11:00

      Hagunda IF vit (hemma) P-11


      12:15
    • 11:00

      Örsundsbro IF (Avhopp 10 dec) (borta) F-14


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK P07/BIF (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:30

      Gottsunda IBF F14 (hemma) F-14


      13:30
    • 12:00

      Vaksala SK Svart (borta) F-14


      14:00
    • 12:20

      FBC Uppsala F10 (hemma) F-10/11


      14:20
    • 14:00

      Storvreta IBK F09 (hemma) F-08/09


      16:00
    • 14:15

      Örsundsbro IF P09 (Blå 1) (borta) P-10


      16:15
    • 15:10

      IK Sirius FBC P07 Vit (hemma) P-06/07


      17:10
    • 16:00

      Järfälla IBK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:50

      IK Sirius IBK (hemma) A-lag Damer


      18:50
    • 18:50

      Storvreta IBK HJ16 (hemma) Herr Junior


      20:50
  • 21Sön
    • 10:30

      Vaksala SK P10 Gul (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      IBK Östhammar P2012 vit (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:30

      IBK Östhammar P2012 (hemma) P-12


      13:30
    • 11:45

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      IBK Östhammar P2012 vit (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Träning F-15


      13:00
    • 13:00

      Träning P-14


      14:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 14:00

      Träning F-12


      15:00
    • 14:45

      Träning F-10/11


      16:00
    • 14:50

      IK Sirius IBK F09 Svart (borta) F-08/09


      16:50
    • 16:10

      Bålsta FBC PF12 (hemma) P-12


      18:10
    • 16:30

      Hagunda IF F05-08 (borta) F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:45
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Vaksala SK F11 vit (hemma) F-10/11


      11:00
    • 10:20

      IK Sirius FBC P10/11 (hemma) P-10


      12:20
    • 11:40

      IK Sirius IBK F08 Svart (hemma) F-08/09


      13:40
    • 12:00

      Lokomotiv Grillby IBK (borta) P-11


      13:15
    • 12:30

      IFK Dannemora/Ö P11/12 (borta) P-12


      14:30
    • 13:00

      Bålsta FBC P09 (hemma) P-08/09


      15:00
    • 16:00

      Vaksala SK F06 Gul 2 (hemma) F-06


      18:00
  • 28Sön
    • 11:00

      Träning P-15


      12:00
    • 11:45

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 12:00

      Träning F-15


      13:00
    • 13:00

      Träning P-14


      14:00
    • 13:00

      Träning F-14


      14:00
    • 14:00

      Träning F-12


      18:00
    • 14:45

      Träning F-10/11


      16:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:30

      Storvreta IBK F09 röd (borta) F-08/09


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08/09


      18:30
    • 18:50

      Rasbo IK (hemma) A-lag Damer


      19:50
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis