Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergsbyns SK Alla kan gympa
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bergsbyns SK Alla kan gympa.
Alla kan gympa
Följ oss för uppdateringar
Tack till er som har tränat med oss i höst, vi hoppas att ni har haft lika roligt som oss :) Vi kommer att fortsätta att träna under vårterminen och vi kommer att dela upp terminen i två omgångar, man har möjlighet att delta under en omgång eller båda. Vi kommer att flytta in i vår nya hall, Nyckelpigans gymnastik- och idrottshall på Sunnanå och träningstiden kommer att ändras till fredagar klockan 16.00-17.00.
Om man önskar träna omgång 1 så behöver ni inte göra någon förändring, ni som redan är registrerade här på Laget har automatiskt en plats. Om ni däremot inte önskar träna omgång 1 behöver ni skicka ett mail till therese.berggren@bergsbynssk.se för avanmälan så att inte en faktura skickas ut.
Plats: Nyckelpigans gymnastik- och idrottshall (Sunnanå)
Tid: Fredag klockan 16.00-17.00
Omgång 1: vecka 3-9
Omgång 2: vecka 11-19 (uppehåll v.15+18)
Deltagaravgift: 450 kr/omgång
Utöver deltagaravgiften tillkommer en medlemsavgift på 200 kr/år (400 kr/år för familj).
Vi önskar er en god jul och ett gott nytt år och hoppas att vi ses 2026!
/Ledarna
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera