Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergs IK

Följ

Bergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bergs IK
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 08:30

      Ekängens IF F08/09 Roxen (hemma) F09/10


      10:30
    • 08:30

      (F08/10)Flickor Blå Klass C Föreningsdomare


      12:45
    • 10:45

      Rimforsa IF F-08-10 vit (borta) F09/10


      12:45
    • 10:45

      Hjulsbro IK F 09 (borta) F09/10


      12:45
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 12:15

      Boxholms IBK F 08-09 Blå (hemma) F09/10


      14:15
    • 12:15

      Solfjäderstaden IBK F 09 Röd (hemma) F09/10


      14:15
    • 13:00

      Åby IBK Ungdom F07-09 Svart (borta) F09/10


      15:00
    • 13:15

      IBK Åtvidaberg F 02/05 (hemma) F 05/06


      15:15
    • 14:00

      IBF Antvarden (borta) Herr


      16:00
    • 14:00

      IBF Antvarden (borta) Herr Div 3


      16:00
    • 14:45

      Bergs IK P 07 Svart (hemma) P06


      16:15
    • 14:45

      Bergs IK P 06 Gul (borta) P 07


      16:45
    • 16:15

      Linköping IBK Ungdom P 06:69 (hemma) P06


      17:45
    • 17:45

      Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart (hemma) P 07


      19:45
    • 19:15

      IBF Norrköping P 03/04 (hemma) P 05


      21:15
  • 2Sön
    • 09:30

      Linköpings IBS (borta) Herr


      11:30
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:15

      BK Vingen P 08 (borta) P-09


      12:15
    • 10:25

      Sammandrag Mjölby P-11


      13:00
    • 11:00

      Hjulsbro IK P 08 Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Linköping IBK Ungdom P 08:80 (borta) P-09


      14:30
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 15:00

      Mjölby IBK P Blå 1 (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      FBC Katrineholm (borta) Dam/DJ


      17:00
    • 15:45

      Linköping IBK Ungdom P 08:85 (hemma) P-09


      17:45
    • 17:15

      Linköping IBK Ungdom P 08:87 Vit (borta) P-09


      19:15
  • 3Mån
    v.6
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P 04


      19:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      21:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 20:00

      Träning P 04


      21:00
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 18:00

      Träning med P05 P06


      19:15
    • 18:40

      Träning P-09


      21:00
    • 19:40

      Linköping Legends FBC (hemma) Herr


      21:40
  • 8Lör
    • 08:30

      (P09) Pojkar Blå Klass C Föreningsdomare


      12:45
    • 08:30

      Rimforsa IF P-09 (hemma) P-09


      10:30
    • 09:45

      Ledberg IBF P10 Grön (borta) P-10


      11:45
    • 10:00

      Solfjäderstaden IBK P 08 Svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 10:30

      KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå (hemma) P-10


      12:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 12:00

      Söderköpings IBK P 08/09 Vit (hemma) P-10


      14:00
    • 12:15

      Ledberg IBF P09 Gul (borta) P-09


      14:15
    • 12:30

      Ledberg IBF P 05 Gul (borta) P 04


      14:30
    • 13:00

      Westerviks IBK F 04-05 (borta) F 05/06


      15:00
    • 13:00

      Sammandrag P 08


      18:30
    • 13:15

      IBF Norrköping (hemma) Herr


      15:15
    • 13:15

      Finspång IBK P 08 (hemma) P-09


      15:15
    • 13:15

      IBF Norrköping (hemma) Herr Div 3


      15:15
    • 14:30

      KFUM Norrköping IBF P 07/08 Blå (hemma) P 08


      16:30
    • 14:45

      Westerviks IBK P 07 (borta) P06


      16:15
    • 15:00

      Ekängens IF P09 Eken (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Övernattning F09/10


      00:00
    • 15:45

      Solfjäderstaden IBK P 07 (hemma) P 07


      17:45
    • 16:00

      Linköping IBK Ungdom P 07:75 Svart (borta) P 08


      18:00
    • 16:45

      IBF Linköping P 08 (hemma) P-09


      18:45
    • 17:15

      Hjulsbro IK Röd E (hemma) P 07


      19:15
    • 17:30

      Rimforsa IF P-07/08 Svart (borta) P 08


      19:30
    • 17:30

      Sargvakt Dammatch F09/10


      20:00
    • 17:30

      Evenemangsansvar - Dammatch F-11/12


      20:45
    • 18:45

      IBF Linköping U-lag (hemma) Dam/DJ


      20:45
  • 9Sön
    • 00:00

      Övernattning F09/10


      10:30
    • 09:00

      Sammandrag P 08


      14:00
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:15

      KFUM Norrköping IBF P 07/08 Vit (hemma) P 08


      12:15
    • 11:45

      Linköping IBK Ungdom P 08:86 Vit (borta) P 08


      13:45
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 13:15

      Linköping IBK Ungdom P 08:85/80 (borta) P 08


      15:15
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 17:30

      IBK Åtvidaberg (borta) Herr Div.4


      19:30
  • 10Mån
    v.7
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P 04


      19:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      21:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P 07


      19:00
    • 17:30

      Träning P 08


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam/DJ


      19:45
    • 19:15

      Träning Herr


      21:15
    • 19:15

      Träning P 05


      20:30
    • 21:15

      Träning Herr Div.4


      22:30
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 20:00

      Träning P 04


      21:00
  • 14Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 18:00

      Träning med P05 P06


      19:15
  • 15Lör
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 12:00

      FBC Nyköping (borta) Dam/DJ


      14:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 11:30

      Inspring och pausmatch F-11/12


      14:00
    • 11:30

      Inspring och pausmatch F09/10


      14:00
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 17Mån
    v.8
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P06


      20:00
    • 19:45

      Träning Herr


      21:30
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
  • 21Fre
    • 18:20

      Matchvärd P-10


      22:00
    • 19:00

      Solfjäderstaden IBK U-lag (borta) Herr Div 3


      21:00
    • 19:00

      Solfjäderstaden IBK U-lag (borta) Herr


      21:00
    • 19:40

      Linköpings Universitets AIF IBK (hemma) Herr


      21:40
    • 19:40

      Matchvärd P-10


      21:40
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 11:00

      Trosa Edanö IBK (borta) Dam/DJ


      13:00
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 24Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P 04


      19:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 19:45

      Träning Herr


      21:30
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning P06


      21:00
    • 19:45

      Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart (hemma) P 04


      21:45
  • 28Fre
    • 17:20

      Sargvakt & Matchvärdar F 05/06


      21:30
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 19:40

      Linköpings Universitets AIF IBK (hemma) Dam/DJ


      21:40
  • 29Lör
    • 08:30

      Bergs IK P 06 Svart (borta) P 07


      10:30
    • 08:30

      Bergs IK P 07 Gul (hemma) P06


      10:00
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 10:00

      Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart (hemma) P 05


      12:00
    • 11:30

      IK Standard (hemma) Dam/DJ


      13:30
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 13:15

      Solfjäderstaden IBK F 05 Röd (hemma) F 05/06


      15:15
    • 15:15

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit (borta) P 07


      17:15
    • 15:30

      Hjulsbro IK (hemma) Herr


      17:30
    • 15:30

      Hjulsbro IK (hemma) Herr Div 3


      17:30
    • 16:30

      Solfjäderstaden IBK P 07 (borta) P06


      18:00
    • 17:45

      Rimforsa IF U-lag (hemma) Herr Div.4


      19:45