Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK Herr P06/07 - arkiv
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bergdalens IK Herr P06/07 - arkiv.
Herr P06/07 - arkiv
Följ oss för uppdateringar
Vi har skickat ut kallelse till killarna för träningslägret i början av Augusti och nu behöver vi få lite koll på vilka föräldrar som har tänkt åka med och kan hjälpa till med körning och lite matlagning m.m.
Vi har gjort en grovplanering och därför vill vi att ni föräldrar som ska med svarar i denna tråd vilka dagar ni är på plats och hur många platser ni har för spelare i er bil både till och från Lysekil. Vi behöver också veta om någon har allergi som vi behöver tänka på.
Inga kommande aktiviteter
|
|
Välkommen Anna! |
| 8 maj | Inställt ! Ingen Skobytardag idag ! |
| 22 apr | Skobytardag fredagen den 8 maj |
| 15 apr | Ny uteplats |
Hej!
RapporteraVi är uppe 1-4 augusti
1 plats extra i bilen dit & tillbaka
Kan hjälpa till med matlagning (grill 🔥)
Vincent är allergisk mot cashewnötter & pistagenötter
Rapportera
Hej!
RapporteraVi är på plats 1-4 augusti och vi har en extra plats i bilen båda vägar.
Vi kan också hjälpa till med matlagning om det behövs.
Rapportera
Vi är med 1-4 augusti och åker från Borås. Vi har en extra plats utöver Filip. Vi hjälper till med matlagning, Filip äter mjölkproteinfritt.
RapporteraRapportera