Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergdalens IK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Träningsmatcher Herrar, Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Kinna IF A 9 6 0 3 18
2 IFK Skövde FK A 7 6 0 1 18
3 Lidköpings FK A 9 5 2 2 17
4 Bergdalens IK A 7 5 1 1 16
5 Gerdskens BK 7 5 1 1 16
6 Trollhättans FK 8 5 0 3 15
7 Trollhättans BoIS 4 4 0 0 12
8 Trollhättans IF 8 4 0 4 12
9 Vänersborgs FK A 5 4 0 1 12
10 Dalstorps IF A 7 4 0 3 12
11 Mariestads BK 7 3 3 1 12
12 Arentorp/Helås FK 7 4 0 3 12
13 Gånghester/Målsryd 4 4 0 0 12
14 Åsaka SK 4 4 0 0 12
15 Sätila SK 5 4 0 1 12
16 Rävlanda AIS 6 4 0 2 12
17 Skara FC A 8 3 2 3 11
18 IFK Mariestad A 6 3 2 1 11
19 Jula BK 6 3 2 1 11
20 Tidans IF 4 3 1 0 10
21 Skepplanda BTK A 4 3 1 0 10
22 Mariedals IK 5 3 1 1 10
23 Vänersborgs IF 6 3 1 2 10
24 Vara SK 6 3 1 2 10
25 Dalsjöfors GoIF 7 3 1 3 10
26 Tranemo IF 5 3 0 2 9
27 Gullspångs IF 4 3 0 1 9
28 Länghems IF 3 3 0 0 9
29 Björsäters IF 5 3 0 2 9
30 Limmareds IF 5 3 0 2 9
31 Halvorstorps IS 4 3 0 1 9
32 Råda BK 7 2 3 2 9
33 Skene IF A 5 3 0 2 9
34 Wargöns IK 4 3 0 1 9
35 Göta BK 3 3 0 0 9
36 Syrianska FK Lidköping 5 3 0 2 9
37 Främmestads IK 4 3 0 1 9
38 Holmalunds IF 6 3 0 3 9
39 Våmbs IF 5 2 2 1 8
40 Fritsla IF 5 2 2 1 8
41 IFK Värsås 5 2 2 1 8
42 Tibro AIK FK 4 2 2 0 8
43 IK Gauthiod A 5 2 2 1 8
44 Levene-Skogslunds IF 7 2 2 3 8
45 Vårgårda IK A 9 2 2 5 8
46 IFK Örby 3 2 1 0 7
47 Vretens BK 3 2 1 0 7
48 IFK Skövde FK U19 4 2 1 1 7
49 Stora Mellby SK 3 2 1 0 7
50 Herrljunga SK FK 3 2 1 0 7
51 Falköpings FK 5 2 1 2 7
52 BK Spark 4 2 1 1 7
53 Brämhults IK 4 2 1 1 7
54 Fagersanna IF 4 2 1 1 7
55 Hestrafors IF A 4 2 1 1 7
56 IK Frisco U 3 2 1 0 7
57 Vinninga AIF 3 2 1 0 7
58 Ardala GoIF 4 2 1 1 7
59 Skultorps IF 5 2 1 2 7
60 Emtunga/Tråvad/Larv 3 2 1 0 7
61 Åsaka SK U 4 2 1 1 7
62 Alingsås IF FF A 5 2 1 2 7
63 Ekedalens SK 5 2 1 2 7
64 Hössna/Timmele 2 2 0 0 6
65 Dardania IF 2 2 0 0 6
66 Fröjereds IF 4 2 0 2 6
67 Edet FK 3 2 0 1 6
68 Lundsbrunns IF 3 2 0 1 6
69 Trollhättan Syrianska FK 5 1 3 1 6
70 Ulricehamns IFK 4 2 0 2 6
71 Tidaholms GoIF A 4 2 0 2 6
72 Högvads BK 4 2 0 2 6
73 Östadkulle SK 4 2 0 2 6
74 Sjötofta IF 4 2 0 2 6
75 Torestorp-Älekulla FF 4 2 0 2 6
76 Kinne-Vedums IF 4 2 0 2 6
77 Rydboholms SK 5 2 0 3 6
78 Töreboda IK 7 2 0 5 6
79 Lidköpings FK U19 4 2 0 2 6
80 Borgunda IK 3 1 2 0 5
81 Jung/Kvänum 10 IF 4 1 2 1 5
82 Ulvåkers IF 4 1 2 1 5
83 Götene IF A 5 1 2 2 5
84 Floby-Grolanda IF A 4 1 2 1 5
85 Axvalls IF 3 1 1 1 4
86 Skene IF U19 2 1 1 0 4
87 Åsarp-Trädet FK 2 1 1 0 4
88 Trässbergs BK 4 1 1 2 4
89 Skövde AIK U19 4 1 1 2 4
90 IFK Trollhättan 5 1 1 3 4
91 Sils IF 5 1 1 3 4
92 Alingsås City FF 3 1 1 1 4
93 Moholms SK 4 1 1 2 4
94 Hova/Weimer Lyrestad 3 1 1 1 4
95 Somaliska FK Trollhättan 4 1 1 2 4
96 IFK Falköping FF 5 1 1 3 4
97 Sjuntorps IF 4 1 1 2 4
98 Skoftebyns IF 4 1 1 2 4
99 IFK Tidaholm A 8 1 1 6 4
100 Rackeby IK 1 1 0 0 3
101 Valtorps IF U 1 1 0 0 3
102 Härryda IF Senior A 1 1 0 0 3
103 Halvorstorps IS P19 2 1 0 1 3
104 Sparsörs AIK 2 1 0 1 3
105 Kinnarp-Slutarps IF 1 1 0 0 3
106 Nässjö FF 1 1 0 0 3
107 Palmyra IK 2 1 0 1 3
108 Rångedala IK 2 1 0 1 3
109 Partille IF FK 1 1 0 0 3
110 FC Wallalos 1 1 0 0 3
111 Gånghesters SK/Målsryds IF U 1 1 0 0 3
112 IK Frisco 1 1 0 0 3
113 Herrestads AIF 1 1 0 0 3
114 Gerdskens BK U19 1 1 0 0 3
115 Sandareds IF 3 1 0 2 3
116 Borås AIK 2 1 0 1 3
117 IFK Mariestad J 1 1 0 0 3
118 Månstads IF 2 1 0 1 3
119 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
120 BK Spark U 2 1 0 1 3
121 Hemsjö IF 1 1 0 0 3
122 Torp GoIF 1 1 0 0 3
123 Adolfsbergs IK 1 1 0 0 3
124 Hössna/Timmele U 1 1 0 0 3
125 Elmer-Fåglum FK 1 1 0 0 3
126 Laxå IF 1 1 0 0 3
127 Södra Härene IF 4 1 0 3 3
128 Ekedalens SK U 1 1 0 0 3
129 Kronängs IF 2 1 0 1 3
130 Sandhults SK 1 1 0 0 3
131 Norrmalms IK 1 1 0 0 3
132 Tölö IF A 1 1 0 0 3
133 Derome-Åskloster FF 1 1 0 0 3
134 IFK Hjo 2 1 0 1 3
135 IFK Kristinehamn A 1 1 0 0 3
136 Vänersborgs FK U19 1 1 0 0 3
137 IF Örnen 1 1 0 0 3
138 Adolfsbergs IK U 1 1 0 0 3
139 IK Kongahälla A 1 1 0 0 3
140 Källby IF 2 1 0 1 3
141 IFK Tidaholm U 1 1 0 0 3
142 Munkedals IF 1 1 0 0 3
143 Ulvåkers IF U 1 1 0 0 3
144 Lidköpings FK U 1 1 0 0 3
145 Edets FK U 1 1 0 0 3
146 Edsvära-Norra Vånga FF 3 1 0 2 3
147 IF Tymer 3 1 0 2 3
148 Tvärred-Vegby FC U 2 1 0 1 3
149 Hol/Säven 2 1 0 1 3
150 Fristads GoIF 2 1 0 1 3
151 Örslösa-Söne IK 3 0 3 0 3
152 Tomtens IF U 2 1 0 1 3
153 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
154 Gårda BK 2 1 0 1 3
155 Bollebygds SK 3 1 0 2 3
156 Strömtorps IK 2 1 0 1 3
157 FC Corner 3 1 0 2 3
158 Trollhättans FF 3 1 0 2 3
159 Annelunds IF 2 1 0 1 3
160 Södra Vings IF 2 1 0 1 3
161 Ubbhult/Hällingsjö 3 1 0 2 3
162 Tvärred-Vegby FC 4 1 0 3 3
163 Hedareds BK 5 1 0 4 3
164 Valtorps IF 3 1 0 2 3
165 Floby-Grolanda IF U1 3 1 0 2 3
166 Mellby IK 3 1 0 2 3
167 BK Trix 3 1 0 2 3
168 Borås GIF 3 1 0 2 3
169 Tidavads IF 4 1 0 3 3
170 Värings GoIF A 3 0 2 1 2
171 Byttorps IF 6 0 2 4 2
172 Romelanda UF 1 0 1 0 1
173 Västra Frölunda IF A 1 0 1 0 1
174 Åtorps IF 1 0 1 0 1
175 FC Skövde 1 0 1 0 1
176 SK Mjörn 1 0 1 0 1
177 Sandhems IF 1 0 1 0 1
178 Skövde AIK U21 1 0 1 0 1
179 Degerfors IF U21 1 0 1 0 1
180 Sjuntorps IF U 1 0 1 0 1
181 Falköpings FK U 1 0 1 0 1
182 KB Karlskoga FF 1 0 1 0 1
183 Lödöse Nygård IK 1 0 1 0 1
184 Ulvåkers IF C 2 0 1 1 1
185 Björketorps IF 2 0 1 1 1
186 Vartofta SK 2 0 1 1 1
187 Äspereds IF 2 0 1 1 1
188 Elmer-Fåglum FK U 2 0 1 1 1
189 Upphärads IS 4 0 1 3 1
190 Vedums AIS 2 0 1 1 1
191 Tomtens IF 3 0 1 2 1
192 Stenstorps IF 4 0 1 3 1
193 Töllsjö IF 3 0 1 2 1
194 Korsberga IF 4 0 1 3 1
195 Grolanda/Floby U 0 0 0 0 0
196 Grolanda/Floby 0 0 0 0 0
197 IFK Hindås A-lag 0 0 0 0 0
198 Åsarp-Trädet FK U 0 0 0 0 0
199 Mariestads BK U 0 0 0 0 0
200 Jula BK U 0 0 0 0 0
201 Lerums IS A 0 0 0 0 0
202 Riyyo Atletic FC 0 0 0 0 0
203 IK Gauthiod U 0 0 0 0 0
204 Nossebro IF 0 0 0 0 0
205 IK Tord 0 0 0 0 0
206 FBK Karlstad 0 0 0 0 0
207 Degerfors IF U19 0 0 0 0 0
208 Trollhättans IF U 0 0 0 0 0
209 Färgelanda IF 0 0 0 0 0
210 Norrstrands IF U 0 0 0 0 0
211 Skövde AIK U19 0 0 0 0 0
212 Dannike IK 0 0 0 0 0
213 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
214 Hällesåker IF 0 0 0 0 0
215 Svenshögens SK 0 0 0 0 0
216 FC Trollhättan A 0 0 0 0 0
217 Hyssna/Kinnahult 0 0 0 0 0
218 Åsebro IF 0 0 0 0 0
219 Halvorstorps IS P19 0 0 0 0 0
220 IFK Hindås 0 0 0 0 0
221 Norrby IF 0 0 0 0 0
222 IK Oddevold A-lag 0 0 0 0 0
223 IK Frisco U 0 0 0 0 0
224 Saleby IF A-Lag 0 0 0 0 0
225 Mölltorp-Breviks AIF 0 0 0 0 0
226 Trässbergs BK U 0 0 0 0 0
227 Älvsborgs FF 0 0 0 0 0
228 Bottnaryds IF 0 0 0 0 0
229 Norra Härene BK U 0 0 0 0 0
230 Rackeby IK U 0 0 0 0 0
231 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
232 Viskafors IF 0 0 0 0 0
233 Varnhems IF 0 0 0 0 0
234 Floda BoIF A 1 0 0 1 0
235 Hedareds BK U 1 0 0 1 0
236 KF Velebit 1 0 0 1 0
237 FC Kabel Åttio 1 0 0 1 0
238 Villastadens IF 1 0 0 1 0
239 Pushers BK/Masthuggets BK 1 0 0 1 0
240 IF Viken 1 0 0 1 0
241 Norrby IF P19 1 0 0 1 0
242 Skärhamns IK 1 0 0 1 0
243 Skövde AIK U17 2 0 0 2 0
244 Mölnlycke IF 1 0 0 1 0
245 Hällekis/Trolmen 1 0 0 1 0
246 Husqvarna FF 1 0 0 1 0
247 Habo IF 1 0 0 1 0
248 BK Ljungsbro 1 0 0 1 0
249 Ulricehamns IFK J 1 0 0 1 0
250 Norra Härene BK 1 0 0 1 0
251 IFK Mariestad U 2 0 0 2 0
252 BK Viljan 1 0 0 1 0
253 Vallens IF Herr A 1 0 0 1 0
254 Borås GIF U 1 0 0 1 0
255 Brålanda IF 1 0 0 1 0
256 Frändefors IF 1 0 0 1 0
257 Lerums IS A 1 0 0 1 0
258 Marbäcks IF 2 0 0 2 0
259 Hässleholmen BK 2 0 0 2 0
260 Vinbergs IF 1 0 0 1 0
261 Rosseröd IK U 1 0 0 1 0
262 IK Oddevold U-lag 1 0 0 1 0
263 Ytterby IS Herr 1 0 0 1 0
264 Gällstads FK 2 0 0 2 0
265 Öxabäcks IF 2 0 0 2 0
266 Södra Härene IF U 2 0 0 2 0
267 Burseryds IF A 1 0 0 1 0
268 Grimsås IF 1 0 0 1 0
269 Kinne-Vedums IF U 1 0 0 1 0
270 Åsa IF 1 0 0 1 0
271 Tuns IK 4 0 0 4 0
272 Kulltorps GoIF 1 0 0 1 0
273 Torsö BIF 4 0 0 4 0
274 Hajoms IF 2 0 0 2 0
275 Saleby/Järpås 2 0 0 2 0
276 Hyssna/Kinnahult 3 0 0 3 0
277 Bosna FC 3 0 0 3 0
278 Norra Fågelås IF 3 0 0 3 0
279 Gislaveds IS A 3 0 0 3 0
280 Långareds BoIS 3 0 0 3 0
281 Folkabo IK 4 0 0 4 0

Match

Bergdalens IK A

3 - 1
Ryda fotbollshall
17 mars 2024
13:00

BK Ljungsbro

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Adam Johansson 1 0 0 0 0 0
Aleksandar Ceganjac 1 0 0 0 0 0
Alex Lundh 1 0 0 0 0 0
Arian Sawsani 1 0 0 0 0 0
Arvid Henriksson 1 0 0 0 0 0
Elton Bandh 1 0 0 0 0 0
Erik Flodin 1 0 0 0 0 0
Joakim Engström 1 0 0 0 0 0
Julius Dimitrievski 1 0 0 0 0 0
Kristijan Aleksic 1 0 0 0 0 0
Ludwig Rydén 1 0 0 0 0 0
Max Glans 1 0 0 0 0 0
Oskar Sund 1 0 0 0 0 0
Rasmus Sjöhage 1 0 0 0 0 0
Stefan Ceganjac 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng
Spelarstatistik
Målvakter
Namn M G A S IM GK RK P
Anton Larsson 1 0 0 0 0 0 0 0
Hampus Falk 1 0 0 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist S Skott på mål IM Insläppta mål GK Gula kort RK Röda kort P Poäng