Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds Basket
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Växjö Ravens BBK (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Västerviks IF (hemma) P-06/07


      15:00
    • 14:30

      Brahe (hemma) FU19


      16:30
    • 16:30

      Wetterbygden Stars (hemma) P-08


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:30
    • 12:30

      Träning F-07


      14:00
    • 15:30

      Wetterbygden Sparks F07 (hemma) F-08


      17:30
    • 16:00

      OBBK (borta) Damer A-lag


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Stadium - provardag klubbkläder Bankeryds Basket


      13:00
    • 10:00

      Klubbkläder - utprovning P-09


      13:00
    • 10:00

      Klubbkläder - utprovning P-08


      13:00
    • 10:00

      Stadium prova kläder P-10


      13:00
    • 10:00

      Prova kläderna från Stadium F-09


      13:00
    • 10:00

      Klubbkläder - utprovning P-06/07


      13:00
    • 10:00

      Provning av klubbkläder F-13


      13:00
    • 10:00

      Provning av klubbkläder F-14


      13:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:30

      Nässjö Basket (hemma) Damer A-lag


      14:30
    • 12:30

      Damlagsmatch F-07


      14:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Träning P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning P-09


      12:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:00

      Växjö Ravens (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Wetterbygden Sparks (hemma) F-09


      13:30
    • 14:30

      Wetterbygden Sparks (hemma) F-08


      16:30
    • 16:30

      Wetterbygden Basketball (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Kalmar Saints (borta) Damer A-lag


      19:00
    • 17:00

      Nässjö Basket (borta) P-06/07


      19:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      Oskarshamns BBK (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      OBBK F07 (borta) F-08


      14:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
      Attarp - A
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Föräldramöte F-13


      12:00
    • 11:00

      Föräldramöte F-14


      12:00
    • 12:00

      Träning FU19


      14:00
    • 18:30

      Träning FU19


      20:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning FU19


      12:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 25Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13 & P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11 & F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte inför Södertälje Open P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning Damer A-lag


      21:30
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:30

      Oskarshamn (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Älmhult (borta) P-09


      16:00
    • 16:30

      OBBK (hemma) FU19


      18:30
    • 18:30

      Brahe Basket (hemma) Damer A-lag


      20:30
  • 31Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 13:30

      Brahe Basket (hemma) F-09


      14:30
    • 15:30

      OBBK (hemma) P-08


      17:30
    • 17:00

      KFUM Basketklubb Kalmar (borta) F-08


      19:00
    • 17:30

      Brahe Basket (hemma) P-06/07


      21:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30