Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds Basket
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 19:30

      Föräldramöte inför säsong 2021/2022 P-08


      20:30
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:20

      Föräldramöte och utbildning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning F-11 & F-12


      18:00
    • 17:00

      Sekretariat utbildning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
    • 20:00

      Träning Damer A-lag


      21:30
  • 3Fre
    • 14:00

      Motala Cup P-09


      00:00
    • 14:00

      Motala Cup P-08


      00:00
    • 17:00

      Motala cup F-09


      00:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 19:00

      Viby (hemma) Damer A-lag


      21:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Motala Cup P-09

    • Heldag

      Motala Cup P-08

    • Heldag

      Motala cup F-09

    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:30

      Mälarbasket Vit (borta) Damer A-lag


      14:30
  • 5Sön
    • 00:00

      Motala Cup P-09


      18:00
    • 00:00

      Motala Cup P-08


      18:00
    • 00:00

      Motala cup F-09


      19:00
    • 12:00

      Kungsbacka (hemma) Damer A-lag


      14:00
    • 16:00

      Viby (hemma) Damer A-lag


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
  • 6Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11 & F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning Damer A-lag


      13:30
    • 12:00

      Träning FU19


      13:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch Wetterbygden P09/10 P-09


      10:45
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 12:00

      Träning FU19


      13:00
    • 13:00

      Växjö Ravens BBK (hemma) Damer A-lag


      15:00
    • 14:00

      Basketteori i samband med dammatch F-08


      16:00
    • 15:30

      Träning Herrar A-lag


      17:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 19:30

      Wetterbygden Basketball Ungdom (borta) P-06/07


      21:00
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 30Tor