Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Backatorp IF P-08 Fotboll
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Backatorp IF P-08 Fotboll.
P-08 Fotboll
Följ oss för uppdateringar
Som alla kanske lagt märke till så ligger nu en aktivitet uppe i November då vi kommer köra en helkväll i Backatorpshallen och avsluta med mat och övernattning. Mer detaljerat schema kommer framöver men räkna att vi håller på till lunch på lördagen ungefär.
För detta "kalas" vill vi att ni Swishar in 200kr / person (0739-028321) för att täcka hyra av hallen samt mat och övrigt som vi kan behöva under aktivitetens gång.
När det gäller matcher så börjar det nu gå emot slutet för denna säsong, vi har en match denna vecka och två nästa vecka. Vilket gör att inte alla kommer kallas denna vecka och samma procedur gäller för nästa vecka, dvs alla kommer inte få en kallelse nästa vecka heller.
Vi kommer säkerligen lägga in några träningsmatcher framgent, men nu blir fokus på att träna!
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera