Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK P10-2
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bromstens IK P10-2.
P10-2
Följ oss för uppdateringar
Det blir en perfekt uppvärmning innan Sanktan drar igång. Våra 10:or har inte spelat i Sanktan tidigare så det blir roligt med att spela matcher mot andra lag. Lagen delas in i grupper om 4-8 lag i varje och vårt lag garanteras 3 matcher (2x12 min) mellan kl 09-18. Lagen spelar sina matcher i något av tre pass, 9-12, 12-15 eller 15-18. Alla spelare får varsin medalj.
Kostanden är 100 kr per spelare. Max 11 spelare och det är först till kvarn som gäller. Spelare som inte betalar får inte heller spela. Svara på kallelse och swisha på 070-7270432 eller sätt in pengarna på Skandiabanken 9159-787.879-2 och ange spelarens namn. Betala senast den 28. februari.
Mat, dryck, frukt och sötsaker kommer att finnas till försäljning alternativt ta med egen lunch och mellanmål.
Mer information om turneringen och hur man hittar till planen: http://teamplaycup.se/cup/?home=santis_spring/18&layout=1
Inga kommande aktiviteter
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera