Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Forward P 2017 Trängen
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från BK Forward P 2017 Trängen .
P 2017 Trängen
Följ oss för uppdateringar
Klädbeställning från klubbteamet
Alla som har betalt årets medlemsavgift har rätt att få kläder (gul T-shirt, svart T-shirt och svarta shorts). Man kan även trycka namn (för-och/eller efternamn) men detta bekostar man i så fall själv för ca 100kr/st). Ni som ännu inte uppgett era önskemål skriv namn, storlek, tröjnummer och ev tryck så skickar vi in lagets beställning så snart som möjligt. Har man inget nummer så tilldelas man ett tillgängligt nummer (önskemål ok så länge numret är ledigt).
| 24 dec | God Jul |
| 4 dec | HLR - årets sista ledarutbildning. |
| 29 nov | Therese Strömberg gästade EC |
| 12 nov | Bingolotto 2025 |
| 8 nov | Lagaktivitet F-14/15 |
Maximilian Hallander med tröjnummer 18 vill ha storlek 146
RapporteraRapportera
Hej ! Jag tycker ni som är tränare ska ge barnet nr på tröjan. Då blir det mer rätt visst åt alla;)
RapporteraRapportera
Hej Elizabeth, tack för din synpunkt. De flesta nr mellan 1-25 är tagna sedan laget startade så vill någon önska ett ledigt nr får de gärna göra det, i annat fall tilldelar vi ett ledigt.
RapporteraRapportera
Hej! Tror Jakob hade pratat med dig i lördags på matchen. Men Henry ville ha nr. 34 samt att det skulle stå Henry och storlek 140
RapporteraRapportera
Hej Michaela! Yes det är noterat 👍
RapporteraRapportera