Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:30

      Träning P13-2


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-2


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-1


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 3Lör
    • 08:45

      Träning P09


      14:50
    • 13:30

      Sollentuna FK 4 (borta) P07


      15:30
    • 14:30

      Nockebyhovs IF (borta) F06


      16:30
  • 4Sön
    • 14:00

      Träningsmatch F09/10


      15:00
    • 18:00

      Träning F06


      20:00
  • 5Mån
    v.41
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-1


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 10Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ursviks IK P11 P11


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch mot Ursviks IK P11 P11


      12:30
    • 13:30

      Oktoberkicken P10


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch F09/10


      15:00
    • 16:00

      IF Wasa (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
    • 16:30

      IF Brommapojkarna 4 (borta) F06


      18:30
  • 11Sön
    • 10:50

      Vasalund Creator Cup P12


      14:00
    • 11:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) P07


      13:00
    • 12:30

      Oktoberbollen P13


      18:00
    • 16:00

      Match mot Spånga 2 F13


      17:00
  • 12Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-2


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-1


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 17Lör
    • 12:15

      Oktoberbollen F09/10


      18:00
    • 13:00

      Bro IK Blå (borta) P07


      15:00
    • 14:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 2 (hemma) F06


      16:00
    • 16:00

      Svensk-Palestinska FF (5) (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 18Sön
    • 10:30

      Träningsmatch mot Spånga IS P11


      12:00
    • 13:00

      Träning F06


      14:30
    • 18:00

      Träning F06


      20:00
    • 18:00

      Erikslunds KF Dam (hemma) Seniorlag Damer


      19:30
  • 19Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning F14


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-1


      18:30
    • 17:30

      Träning P15-2


      18:30
    • 17:30

      Träning F15


      18:30
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 24Lör
    • 07:00

      Kaféet F09/10


      13:00
    • 09:00

      Oktoberbollen CUP 9-manna P08


      00:00
    • 09:00

      Vasalund Exit cup P12


      15:00
    • 13:00

      Jobba i kiosken P11


      20:00
    • 15:00

      Träning F06


      00:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Oktoberbollen CUP 9-manna P08


      17:00
    • 00:00

      Träning F06


      20:00
    • 09:30

      Träningsmatch F09/10


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ursviks IK P11 P11


      11:00
  • 26Mån
    v.44
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning P13-2


      19:00
    • 18:30

      Träning F06


      20:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P14-1


      18:30
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Damer


      20:30
  • 30Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
  • 31Lör